pomazite mi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
imam ja jednog takvog. pritom ima oko 50 godina, znaci nije balavac.
i sta radim?
masem mu rukom ispred nosa dok ne pocne da me gleda u lice.

srecom, i on sam se sali na svoj racun (negde zna da je dalabu)

:whistling: obozavam da skrenem temu na neke nebuloze i da posmatram kako se muce da se skoncentrisu na temu....:mrgreen:....ma nekad mi je smetalo sto bulje, sad vise ne...pa nece mi valjda otpasti sto ih neko gleda? :rotf:
 
Nikada mi to nije smetalo, sta vise, prija.....nisam imala neku neprijatnost, da mi je neko dobacio nesto ruzno...ili tako to....ali, kada obuces majicu sa V izrezom, svaki muskarac sa kojim razgovaras ce skrenuti pogled malo nize od ociju....samo je pitanje koliko dobro znaju da to sakriju, koliko su diskretni.......a meni su simpaticni oni koji ne znaju da prikriju:)
 
Nikada mi to nije smetalo, sta vise, prija.....nisam imala neku neprijatnost, da mi je neko dobacio nesto ruzno...ili tako to....ali, kada obuces majicu sa V izrezom, svaki muskarac sa kojim razgovaras ce skrenuti pogled malo nize od ociju....samo je pitanje koliko dobro znaju da to sakriju, koliko su diskretni.......a meni su simpaticni oni koji ne znaju da prikriju:)

ovi nece da prikriju. gledaju sve vreme dok pricamo. a ja se onda upiljim i cekam da me pogledaju u oci.
ma ne, palo mi na pamet da pocnem da se ceskam po bradavici :rotf:
 
ovi nece da prikriju. gledaju sve vreme dok pricamo. a ja se onda upiljim i cekam da me pogledaju u oci.
ma ne, palo mi na pamet da pocnem da se ceskam po bradavici :rotf:

Kada je nesto ocigledno, jako istaknuto....moras gledati:D
Rekla si da imas male sisice, ali onda mora da su jako lijepe, cim gledaju...............
Sta te briga, neka ih.........
Znas, imam druga koji ima velika jaja a vjerovatno i ono drugo:D, bas onako nabudzene farke, sve se oslikava................a muskarci obicno sjede jako rasirenih nogu.......ja ne mogu skloniti pogled, vuce te, i sve tako, suvise odvlaci paznju da i nasa diskrecija pada u vodu...neprijatno jako:D.......
 
Kada je nesto ocigledno, jako istaknuto....moras gledati:D
Rekla si da imas male sisice, ali onda mora da su jako lijepe, cim gledaju...............
Sta te briga, neka ih.........
Znas, imam druga koji ima velika jaja a vjerovatno i ono drugo:D, bas onako nabudzene farke, sve se oslikava................a muskarci obicno sjede jako rasirenih nogu.......ja ne mogu skloniti pogled, vuce te, i sve tako, suvise odvlaci paznju da i nasa diskrecija pada u vodu...neprijatno jako:D.......


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: :super::super::super:
 
Kada je nesto ocigledno, jako istaknuto....moras gledati:D
Rekla si da imas male sisice, ali onda mora da su jako lijepe, cim gledaju...............
Sta te briga, neka ih.........
Znas, imam druga koji ima velika jaja a vjerovatno i ono drugo:D, bas onako nabudzene farke, sve se oslikava................a muskarci obicno sjede jako rasirenih nogu.......ja ne mogu skloniti pogled, vuce te, i sve tako, suvise odvlaci paznju da i nasa diskrecija pada u vodu...neprijatno jako:D.......

:dash:a zasto ja nemam takva iskustva :roll:?
 
Skakutavim hodom, Novalasta ulazi sa bebom u narucju ( beba je likom I delom dvomesecni Dragantaur) u ordinaciju chika Doktora…

- Hmkmmmkmm..u sebi se zakaslja chika Doktor, sheretski nasmeja I kaze : Izvolite gospodjo, chika Doktor, Batmanov prijatelj, Robin od Bosne Vam je na usluzi…
- Pomagajte chika Robine, ne znam sta je sa bebom…redovno sisa, a oslabila je 200 grama…
- Molim vas, pokazite mi svoje grudi….ups,pardon…svucite se do pojasa, gospodjo..
- Posle 1h pregleda I dva odlaska u wc chika Robina, Chika Doktor kaze :
- Gospodjo ali Vi nemate mleka u grudima???
- Znam,skakutavo se nasmeja Novalasta..Dragantaur nije moja beba, Pipi mu je majka
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top