Dva pitanja...

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
Koliko daleko smete da idete u Ljubavi?
Koja je,po vama,mera zlocina u osecanju ljubavi?
Moze li ga biti?...
Moze li se bez njega uopste?:mrgreen:

Podelite ovde neka svoja iskustva,makar samo u naznakama...
`prijatelj,prijateljica.`;):P:D

Drugo pitanje:
Da li ste se nekad zatekli u situaciji da vas privlaci osoba sa kojom inace
nemate nista zajednicko,i ne samo to, vec u njoj s gadoscu detektujete odredjenu dozu zgresenja,zlocina,palosti i amoralnosti...Ako jeste,a kontam da je svega toga bilo,:p kako biste sebi objasnili takvo svoje osecanje?...:p:mrgreen:
 
Ja primećujem šest pitanja.

Mesec, mada tamo bi išao i bez ljubavi...
Zločin iz ljubavi?
Aha, kad muž zatekne najboljeg prijatelja sa svojom ženom... to uglavnom završi u crnoj hronici, rajt?
Naravno, 'ladna vugla i milina.

Da, nikako to ne mogu objasiti.
Jednog dana sam se jednostavno probudio i shvatio da sam zaljubljen.
 
džordži, meni je dragantaur rek da su atributi=sise

@tema
prvi deo nisam ni ukapirala
drugi deo.. pa desilo se.. i bilo je mnooogo dobro.. al vic je u tome da kad ti se desi tako nešto ne razmišljaš baš previše i ne objašnjavaš sebi bilo šta. samo ko tele srljaš i ne znaš šta te snašlo.
hm. sad kad razmišljam.. pa nema ništa novo u tome što nas privlači nešto što ne smemo =)
 
Prvo pitanje..sta nije jasno?:)Dacu vam primer:skinuli ste bliskoj osobi potencijalnog partnera,ili pak starog;...Ukrali neki kintazz za nju;...Prebili za nju. Ucinili nekom nesto lose da bi njoj bilo boLje...
Ubili za nju ! yayx.
Pohvalite se.:D
 
Koliko daleko smete da idete u Ljubavi?
Koja je,po vama,mera zlocina u osecanju ljubavi?
Moze li ga biti?...
Moze li se bez njega uopste?:mrgreen:

Podelite ovde neka svoja iskustva,makar samo u naznakama...
`prijatelj,prijateljica.`;):P:D

Drugo pitanje:
Da li ste se nekad zatekli u situaciji da vas privlaci osoba sa kojom inace
nemate nista zajednicko,i ne samo to, vec u njoj s gadoscu detektujete odredjenu dozu zgresenja,zlocina,palosti i amoralnosti...Ako jeste,a kontam da je svega toga bilo,:p kako biste sebi objasnili takvo svoje osecanje?...:p:mrgreen:

1. Daleko.
(potpitanje: a je l' strast vrsta zločina?:roll:)
2. Da. Ne objašnjavam ništa... ni sebi, ni bilo kome drugom. Rešim tu 'enigmu' oslanjajući se najčešće na intuiciju. Ono što je tamno ume da bude vrlo harizmatično. :)
 
Koliko daleko smete da idete u Ljubavi?
Koja je,po vama,mera zlocina u osecanju ljubavi?
Moze li ga biti?...
Moze li se bez njega uopste?:mrgreen:

Podelite ovde neka svoja iskustva,makar samo u naznakama...
`prijatelj,prijateljica.`;):P:D

Drugo pitanje:
Da li ste se nekad zatekli u situaciji da vas privlaci osoba sa kojom inace
nemate nista zajednicko,i ne samo to, vec u njoj s gadoscu detektujete odredjenu dozu zgresenja,zlocina,palosti i amoralnosti...Ako jeste,a kontam da je svega toga bilo,:p kako biste sebi objasnili takvo svoje osecanje?...:p:mrgreen:

1. :dontunderstand:
2. aha.....pa eto bilo je privlacno sto je skot najobicniji ali brzo sam se oladila i izvukla se na vreme :whistling:.....
 
Koliko daleko smete da idete u Ljubavi?
Koja je,po vama,mera zlocina u osecanju ljubavi?
Moze li ga biti?...
Moze li se bez njega uopste?:mrgreen:

Podelite ovde neka svoja iskustva,makar samo u naznakama...
`prijatelj,prijateljica.`;):P:D

Drugo pitanje:
Da li ste se nekad zatekli u situaciji da vas privlaci osoba sa kojom inace
nemate nista zajednicko,i ne samo to, vec u njoj s gadoscu detektujete odredjenu dozu zgresenja,zlocina,palosti i amoralnosti...Ako jeste,a kontam da je svega toga bilo,:p kako biste sebi objasnili takvo svoje osecanje?...:p:mrgreen:


ne znam:neutral:
ja sam ga prepisao zlim duhovima:neutral:
mada moze biti i neka moja slabost
ipak sam ja samo covjek
 
nije mi jasna "mara zlocina u osecanju ljubavi":s
probacu da razmilim jos jednom...pojma nemam dokle idem u ljubavi,mislim idem pa gde stignem...:s
a za onu osobu koja nas privlaci a da nemamo nista zajednicko..pa bilo je,privukla me je,zaljubila sam se blentavo i bilo mi je lepo,to su verovatno one kratkotrajne zaljubljenosti(samo sto kod mene nije bilo bas kratkotrajno,ali je definitvno bila samo zaljubljenost ) jer ne znam koliko bih sa takvom osobom moga da ostanem dugo,onako bas bas(sada sam izgubila nit,tj misao a htela sam nesto vazno da kazem)(:
 
Nije rec o tome da li smes ili ne smes.Pitanje se odnosilo na prelazak preko sopstvenog utiska o degutantnosti osobe koja te privukla.Kojim spletom sila to objasniti..
pa u idealnom svetu jedino što bi smelo da nas ograničava, tj da zbog toga nešto ne smemo, je naš sopstveni sistem vrednosti. i onda to što sam rekla ima smisla, zar ne.
a u ovom našem neidealnom svetu, ono što je meni degutantno, biće verovatno i meni bliskima, tako da je opet no-no (naročito, kad je čovek, jelte, mlađi)
 
toliko me trenutno ne privlachi ova metafizika da to boli....
koliko smete daleko da idete u ljubavi?
shta to pa znachi?
otkud znam...
eto.
danas bacam hejt.
slobodno mi se obratite za dozu istog ako ste u deficitu. :D
 
pa u prevodu shta ste sve u stanju da uradite za onog koga volite... hm... ja sam s godinama sve sebichnija i sebichnija, te samim tim tezim tom da gotovo nishta ne uradim za "voljenu osobu" ili sam mozda izgubila sposobnost da volim (ako sam je uopshte ikada imala)...:roll::P
e, sad, da je pitao shta bi uradili za dete, koliko daleko otishli, tu bih vec mogla da nabrojim mnogo toga...:D
 
Do kraja. A zlocin u ljubavi je destrukcija iste, kad volis, a ti hoces silom ljubav da zadavis u sebi.
A i ovo drugo mi se desilo, to ti je neka perverzna potreba da predjes granicu "dozvoljenog".
 

Back
Top