Ima li vecih ljigavaca na politickoj sceni Srbije i da li mogu nize od ovoga?

iskreno se nadam da će propasti svaki dogovor DS i SPS i da će vladu da formira nategnuta patriotska većina
to će biti kratka, ali "slatka" Vlada
kopne im glasovi:mrgreen:

Pa sad zavisi ...da znaju "baba Vange" da ce biti kratka ne bi se ovoliko protivile ,ako bi propala bio bi to kraj srs,dss,sps shto bi odgovaralo ds-u ali mi ne izgledaju neshto srecni mhmz
 
pustos i jedn tezi nervni slom bogumi :grin:

Uvek propustim najbolje zezanje.......:dash:

Ali, bice repriza kada se formira vlada, i umre poslednja nada shabana da ce se ogrebati za neciji stan ili auto u nekom novom ratu, ili "radikalskoj cistki ideoloskih protivnika".......ostace klosari , kao sto su uvek i bili .......sa tendencijom daljeg propadanja, ispijanja piva u dvolitarkama, i skore ciroze jetre.......:thumbdown:

" shabanska je tuga pregolema
puko Toma , Velje nigde nema.......":rotf:
 
Prvo.......Sloba se ubio u najboljoj tradiciji svoje familije, kao jubilarni 36. samoubica u Milosevicha nakotu........

Drugo.....Malog, debelog, naduvenog ratluka , kako je Dacica nazvao rahmetli satrap, zabole ona mala , debela, naduvena stvar za Milosevica.....

Trece......Vlada je vec dogovorena, zato se DS mnogo i ne gura po medijima....ratluk je kupljen i pre izbora.......ovo sto gledamo je samo cirkus za budale...:rotf:

LOL:rotf::rotf::super::super:

e koji si ti car....ma šta car...CARČINA BRE:lol:
svaka čast!:ok:
 
Taman kad sam pomislio kako sam u politici sve video i doziveo desi se nesto sto stvarno nisam verovao da je moguce.

Kolektivni javni felacio DS-ovaca ekipi iz SPS-a.

Da, DS i SPS ce formirati vladu, da, da. :D :roll:
Mozda da ali pod uslovom da Dacic bude premijer i da SPS dobije SVA ministarstva i uprave SVIH javnih preduzeca i da se raskopa Djindjicev grob i da se tu sahrani Sloba i da se Djindjiceva crkotina pljusne u Dunav. :mrgreen:
Samo pod tim uslovima bi bila moguca vlada DS-SPS. :D ;)
 
Iz razloga koji su navedeni na drugim temama a koje ne bih ovde sada da prepisujem.........Pročitaj malo i druge teme................

Politika je umetnost moguceg. Postoji levo, desno i centar. S tim sto je kod nas paradoks da su desni istovremeno i levi :dash: Ali svima je jasno da Srbija ide ka stabilizaciji, tj. centralizaciji svih frakcija. Sve je jasno
 
:mrgreen:.......do sledecih izbora , kako vidim ,nece biti radikala.....a Voja mlohavi ce da umre od progresivne shizofrenije, Velja od ciroze jetre.....i mnogo ce lakse da se dise,,,,,,:rolleyes:

a ti ces nas ponovo tada poseti na forumu, da znas da ti zavidim kako mozes bez ovi bisera sa foruma duze vreme
inace mislim da se SPS opametio, nije to ona ista SPSsa milosevicem
 
a ti ces nas ponovo tada poseti na forumu, da znas da ti zavidim kako mozes bez ovi bisera sa foruma duze vreme
inace mislim da se SPS opametio, nije to ona ista SPSsa milosevicem
Da, da....od kako vlast, vlada, opstanak....demokrata zavise od sps-a, ma to je sada potpuno nova partija - DEMOKRATSKA SOCIJALISTIČKA PARTIJA SRBIJE :mrgreen: Normalno, kada je vaš politički moto:

0120de10.jpg


E moji 'demokratski' mufljuzi, ovaj vam se i u grobu smeje i pokazuje:

normal_OBECANJE.JPG
 
a ti ces nas ponovo tada poseti na forumu, da znas da ti zavidim kako mozes bez ovi bisera sa foruma duze vreme
inace mislim da se SPS opametio, nije to ona ista SPSsa milosevicem

Evo ga sad i Adem voli SPS, one koji su "napravili" Račak. Izgleda da tog Račka zaista nije ni bilo.
E, Ademe, samo ti hvali SPS, dok Hašim ne pronađe ko si. Ima da te nema.
 
DS = licemerje )
Koliko puta su rekli da nikada neće praviti Vladu sa nazadnim snagama devedestih? Takođe, DS je već odbijao da sarađuje sa SPS-om na nivou države i pljuvali su Koštunicu zato što je njegova manjinska Vlada počivala na podršci SPS-a. SPS je oličenje tih njihovih devedesetih, a SRS, kao i DS, bejahu tada samo mationete.
Beše tako, ali tada je bio ''stari' sps u pitanju....ovo sada je skroz nova partija - ''demokratski sps'' :rotf:
 
DS = licemerje )
Koliko puta su rekli da nikada neće praviti Vladu sa nazadnim snagama devedestih? Takođe, DS je već odbijao da sarađuje sa SPS-om na nivou države i pljuvali su Koštunicu zato što je njegova manjinska Vlada počivala na podršci SPS-a. SPS je oličenje tih njihovih devedesetih, a SRS, kao i DS, bejahu tada samo mationete.

A nije licemerje kada tvoj Toma kaže da je završio sa Koštunicom za sva vremena,a sad mu se opet uvlači????
 
Evo ga sad i Adem voli SPS, one koji su "napravili" Račak. Izgleda da tog Račka zaista nije ni bilo.
E, Ademe, samo ti hvali SPS, dok Hašim ne pronađe ko si. Ima da te nema.

ne volim SPS, ali iako su takvi kakvi su, ja mislim u koaliciji sa DS ili nekom "normalnom" strankom mogu ispraviti ucinjene greske. a sto se oni stvari tice, mozda bismo se zadovoljili i sa izvinjenjem, od osvete se ne zivi, a ne zelimo ni da vas [deo] kaznjavamo, ima ko je placen za to.
 

Back
Top