Ima li vecih ljigavaca na politickoj sceni Srbije i da li mogu nize od ovoga?

Markowac

Iskusan
Banovan
Poruka
6.213
Taman kad sam pomislio kako sam u politici sve video i doziveo desi se nesto sto stvarno nisam verovao da je moguce.

Kolektivni javni felacio DS-ovaca ekipi iz SPS-a.

Celu kampanju u poslednje 2 godine DS je bazirao na plasenju gradjana 90tim. Necemo u 90te , necemo da dozvolimo da snage starog rezima dodju na vlast i vrate nas u 90te i nakon ovih izbora PAF . Sta se desi?

DS automatski krece da , kako rece Seselj u Hagu "jede sva ona govna koja je izasrao" . Videvsi da samo uz "snage starog rezima" mogu ostati na vlasti DS-ovci krecu u masovnu kampanju uvlacenja SPS-ovcima. Odjednom SPS vise nije stranka balkanskog kasapina, vec je , o tempora o mores, vodeca socijalna stranka za radnicka prava .

Cak i ova ekstremna ekipa na forumu 92 pocela je sa apologetikom i parolama tipa,o da,oni su se reformisali,oni su okej za internacionalu,pa ni Mrka nije los tip, a one fore sa mostovima od kartona u stvari su bile nase interne opozicione posalice. :rotf:


Da li mogu nize???Mogu jer za tu ekipu zeljnu lakih para,kurvi osrednje lepote i korupcije na nivou vojnih hunti dno zapravo ne postoji. Oni su ovime pokazali da nemaju nikakvu ideologiju, stavove, principe uverenje i da su im jedino bitni vlast, novac i funkcije - po svaku cenu. I u tu svrhu formirali bi koaliciju i sa crnim djavolom tako da sta je tu jedan SPS :mrgreen:
 
:super: :ok:

Sve si u pravu, ali ko je kriv Radikalima kad neznaju uzeti vlast. 8 miliona majmuna je trebalo obecati akcije od po najmanje 3 000 eura i sve sto zele cuti, uzeti vlast na izborima i na*ebati se mile majke Tadicu i DS-u i sve ih strpati u zatvor za malverzacije i lopovluk u zadnjih 8g. Posle toga bi narod bio zadovoljan sa lopovima iza resetaka da bi im i 500 eura od akcija bilo i vise nego dovoljno, a Radikale bi okivali u zvezde.

Sada ce situacija biti obrnuta, a do sledecih izbora ili nece biti Srbije ili Srba u njoj. :evil:
 
:mrgreen:.......do sledecih izbora , kako vidim ,nece biti radikala.....a Voja mlohavi ce da umre od progresivne shizofrenije, Velja od ciroze jetre.....i mnogo ce lakse da se dise,,,,,,:rolleyes:
moracu da prijavim nepravedno stigmatizovanje sizofrenicara. sizici su po pravilu visoko inteligentni ljudi, nije voja kapacitet za to.
 
Taman kad sam pomislio kako sam u politici sve video i doziveo desi se nesto sto stvarno nisam verovao da je moguce.

Kolektivni javni felacio DS-ovaca ekipi iz SPS-a.

Celu kampanju u poslednje 2 godine DS je bazirao na plasenju gradjana 90tim. Necemo u 90te , necemo da dozvolimo da snage starog rezima dodju na vlast i vrate nas u 90te i nakon ovih izbora PAF . Sta se desi?

DS automatski krece da , kako rece Seselj u Hagu "jede sva ona govna koja je izasrao" . Videvsi da samo uz "snage starog rezima" mogu ostati na vlasti DS-ovci krecu u masovnu kampanju uvlacenja SPS-ovcima. Odjednom SPS vise nije stranka balkanskog kasapina, vec je , o tempora o mores, vodeca socijalna stranka za radnicka prava .

Cak i ova ekstremna ekipa na forumu 92 pocela je sa apologetikom i parolama tipa,o da,oni su se reformisali,oni su okej za internacionalu,pa ni Mrka nije los tip, a one fore sa mostovima od kartona u stvari su bile nase interne opozicione posalice. :rotf:


Da li mogu nize???Mogu jer za tu ekipu zeljnu lakih para,kurvi osrednje lepote i korupcije na nivou vojnih hunti dno zapravo ne postoji. Oni su ovime pokazali da nemaju nikakvu ideologiju, stavove, principe uverenje i da su im jedino bitni vlast, novac i funkcije - po svaku cenu. I u tu svrhu formirali bi koaliciju i sa crnim djavolom tako da sta je tu jedan SPS :mrgreen:

"win win situacija." reče Marsowac pre neki dan,koliko prekjuče.
Lepo te Marsowac ljudi upozoravaju,ali ti se primaš kao saučešće.

Misliš da li može niže od toga da Toma Nikolić posle samo godinu dana i priče da je sa Koštunicom završio za sva vremena ( seti se priče kada su ga smenili sa mesta predsednika skupštine) ,opet sa velikom radošću potrči u zagrljaj tom istom Koštunici???
Ili priče od prošle srede da SRS može da pravi vladu samo sa DSS i manjinama???

Hahahhahahhha. Smešan si Marsowac ko bioskop. Odavno su pametni ljudi rekli:politika je k.....

Ali ti malo teže kapiraš,to je više nego očigledno.
Hoćeš da ti izdiktiram sastav nove vlade? Ili vlade u senci? Sad ti razmišljaj čije će biti koja.
 
:super: :ok:

Sve si u pravu, ali ko je kriv Radikalima kad neznaju uzeti vlast. 8 miliona majmuna je trebalo obecati akcije od po najmanje 3 000 eura i sve sto zele cuti, uzeti vlast na izborima i na*ebati se mile majke Tadicu i DS-u i sve ih strpati u zatvor za malverzacije i lopovluk u zadnjih 8g. Posle toga bi narod bio zadovoljan sa lopovima iza resetaka da bi im i 500 eura od akcija bilo i vise nego dovoljno, a Radikale bi okivali u zvezde.

Sada ce situacija biti obrnuta, a do sledecih izbora ili nece biti Srbije ili Srba u njoj. :evil:

a kako mogu radikali da obecaju akcije od 3000 ojra kad je za njihova vakta to bila prosecna petogodisnja zarada u Srbiji ?
 
Taman kad sam pomislio kako sam u politici sve video i doziveo desi se nesto sto stvarno nisam verovao da je moguce.

Kolektivni javni felacio DS-ovaca ekipi iz SPS-a.

Celu kampanju u poslednje 2 godine DS je bazirao na plasenju gradjana 90tim. Necemo u 90te , necemo da dozvolimo da snage starog rezima dodju na vlast i vrate nas u 90te i nakon ovih izbora PAF . Sta se desi?

DS automatski krece da , kako rece Seselj u Hagu "jede sva ona govna koja je izasrao" . Videvsi da samo uz "snage starog rezima" mogu ostati na vlasti DS-ovci krecu u masovnu kampanju uvlacenja SPS-ovcima. Odjednom SPS vise nije stranka balkanskog kasapina, vec je , o tempora o mores, vodeca socijalna stranka za radnicka prava .

Cak i ova ekstremna ekipa na forumu 92 pocela je sa apologetikom i parolama tipa,o da,oni su se reformisali,oni su okej za internacionalu,pa ni Mrka nije los tip, a one fore sa mostovima od kartona u stvari su bile nase interne opozicione posalice. :rotf:


Da li mogu nize???Mogu jer za tu ekipu zeljnu lakih para,kurvi osrednje lepote i korupcije na nivou vojnih hunti dno zapravo ne postoji. Oni su ovime pokazali da nemaju nikakvu ideologiju, stavove, principe uverenje i da su im jedino bitni vlast, novac i funkcije - po svaku cenu. I u tu svrhu formirali bi koaliciju i sa crnim djavolom tako da sta je tu jedan SPS :mrgreen:


Mogli su niže jedino u slučaju da su napravili koaliciju sa radikalima. U tom slučaju ne bi mogli da padnu niže. Prisetimo se samo devedesetih na kratko: sve prljave poslove za Miloševića obavljali su upravo - radikali. Oni su ti koji se nisu gadili ni na šta, tako da bi koalicija demokrata sa njima bila upravo to što ti pokušavaš da kažeš - dno dna. Imam utisak da su i socijalisti shvatili neminovnost promene svoje politike. Jedini pravi naslednik politike devedesetih su radikali i upravo s njima na vlasti u narednih nekoliko godina, Srbija bi bila prepolovljena u svakom pogledu.
 
Mogli su niže jedino u slučaju da su napravili koaliciju sa radikalima. U tom slučaju ne bi mogli da padnu niže. Prisetimo se samo devedesetih na kratko: sve prljave poslove za Miloševića obavljali su upravo - radikali. Oni su ti koji se nisu gadili ni na šta, tako da bi koalicija demokrata sa njima bila upravo to što ti pokušavaš da kažeš - dno dna. Imam utisak da su i socijalisti shvatili neminovnost promene svoje politike. Jedini pravi naslednik politike devedesetih su radikali i upravo s njima na vlasti u narednih nekoliko godina, Srbija bi bila prepolovljena u svakom pogledu.

Evo ja se bas prisecam 90ih i secam se da su Radikali bili u vlasti samo u periodu 98-2000.

A ovako je govorio Boris (btw sta se to promenilo u SPS-u od 2004 do danas?):

- Ako je postojala dilema u DSS vezana za izbor između naše liste i liste koju predvodi Slobodan Milošević, mi im odmah kažemo - neka vaš izbor bude SPS - rekao je Tadić u izjavi za Danas 5. februara 2004. On je dodao da DS ne želi da sarađuje sa SPS i da ne želi da se po svaku cenu gura u vladu Srbije.

- Otvorena su vrata za povratak liste SPS - Slobodan Milošević u sistem zakonodavne vlasti, a sve u ime demokratije - izjavio je Tadić, tada potpredsednik DS, samo posle izbora Dragana Maršićanina za predsednika Skupštine Srbije uz pomoć glasova SPS.
 
A jes slusam na veselom radio Fokusu kod jos veselijeg Nikole (10-12h- moram da ga malo reklamiram:mrgreen:)kako radikali kukaju "kako moze SPS sa demokratama ,kad su im oni uhapsili predsednika ?" a nikog nema da se zapita- kako mogu radikali sa SPSom kada su im ovi hapsili predsednika i to 2 ili 3 puta i kad im je predsednik napisao hiljade i hiljade stranica knjiga o SPSovskom lopovluku,tiraniji,kriminalu,izdaji,psiholoskim poremecajima njenog shefa i slicno ?
 
A jes slusam na veselom radio Fokusu kod jos veselijeg Nikole (10-12h- moram da ga malo reklamiram)kako radikali kukaju "kako moze SPS sa demokratama ,kad su im oni uhapsili predsednika ?" a nikog nema da se zapita kako mogu radikali sa SPSom kda su im ovi hapsili predsednika 2 ili 3 puta

Pa "mala" je razlika u tome sto je Seselj ipak ziv izasao iz milosevicevog zatvora a Milosevic je ubijen u Hagu u koji su ga poslali zuti banditi.
 
radikali su bila omiljena slobina opozicija, ona kojom je plasio zapad u stilu ako necete mene pusticu radikale na vas

umedjuvremenu od tih izjava milosevicje umro i sps bi mogao da nastavi dalje, nece se oni odreci slobe ni sada ali bih rakla da su suvise pragmaticni da bi pogrecno procenili trenutnu situaciju.

inace, gledajuci sa strane radikale ovih dana od izbora moram zapazila sam da se ponasaju prilicno gubitnicki, razdrazljivi su, smrknuti ... nisu bas najbolje odigrali.
 
nije ubijen nego je krepao od srca ,jel imas neki dokaz da je ubiven ?

Odavno su izneti dokazi da je trovan lekom koji ponistava delovanje lekova za srce koje je redovno uzimao. Ali svejedno, on je poslat za Hag da se vise ne vrati pa kako god da zavrsi. I sad ocekujete da SPS podrzi te iste koji su im kidnapovali osnivaca i predsednika? Smesno. Cak i kad bi se to koji cudom desilo (koferce sa vise desetina miliona evra ili nesto slicno tome) oni mogu odmah da stave kljuc u bravu i ugase svetlo u prostorijama SPS-a jer sve cemu mogu da se nadaju je nivo koji otprilike ima tuzni i jadni SPO danas.
 
Odavno su izneti dokazi da je trovan lekom koji ponistava delovanje lekova za srce koje je redovno uzimao. Ali svejedno, on je poslat za Hag da se vise ne vrati pa kako god da zavrsi. I sad ocekujete da SPS podrzi te iste koji su im kidnapovali osnivaca i predsednika? Smesno. Cak i kad bi se to koji cudom desilo (koferce sa vise desetina miliona evra ili nesto slicno tome) oni mogu odmah da stave kljuc u bravu i ugase svetlo u prostorijama SPS-a jer sve cemu mogu da se nadaju je nivo koji otprilike ima tuzni i jadni SPO danas.
pa to niko ne moze da zna kako ce proci ,to ce vise zavisti od uspesnosti nove vlade u kojoj ce biti SPS bilo da je prave sa demokratama ili radikalima
 
radikali su bila omiljena slobina opozicija, ona kojom je plasio zapad u stilu ako necete mene pusticu radikale na vas

Ajde ne pricaj gluposti. Sloba plasio Zapad. Smesno. A i potpuno debilno jer kao sto smo sami bili svedoci Zapad nije prestajao 10 godina da rusi tog istog Milosevica tako da zastrasivanje i nije imalo bas nekog efekta, jel?

umedjuvremenu od tih izjava milosevicje umro i sps bi mogao da nastavi dalje, nece se oni odreci slobe ni sada ali bih rakla da su suvise pragmaticni da bi pogrecno procenili trenutnu situaciju.

Ja mislim da bi bolje bilo da DS nastavi dalje i da se odrekne balasta nasledja Zorana Djindjica koji ih tako opterecuje. A sto se tice "pragmaticnosti" eno ga pragmaticni Vuk kako je zavrsio kad se odrekao svega sto je zastupao. Nisu ludi u SPS-u da krenu stopama ludog Vuka.

inace, gledajuci sa strane radikale ovih dana od izbora moram zapazila sam da se ponasaju prilicno gubitnicki, razdrazljivi su, smrknuti ... nisu bas najbolje odigrali.

Sto je babi milo...
Onaj ko se ponasa razdrazljivo je Boris Maneken kad kaze da nece dozvoliti formiranje bilo koje druge vlade osim one koju cini DS. Toliko o demokratiji.
Pitanje za glasace DS-a koji manicno ovih dana sami sebe ubedjuju da se "SPS reformisao": SPS je protiv saradnje sa Hagom, SPS smatra borbu Srba preko Drine tokom 90-ih kao potpuno opravdanu, SPS smatra bombardovanje 99 za agresiju za koju mi nismo ni najmanje odgovorni... gde su tu dodirne tacke sa DS-om? Ili to sve nema veze, samo da DS ostane na vlasti?
 
Odavno su izneti dokazi da je trovan lekom koji ponistava delovanje lekova za srce koje je redovno uzimao. Ali svejedno, on je poslat za Hag da se vise ne vrati pa kako god da zavrsi. I sad ocekujete da SPS podrzi te iste koji su im kidnapovali osnivaca i predsednika? Smesno. Cak i kad bi se to koji cudom desilo (koferce sa vise desetina miliona evra ili nesto slicno tome) oni mogu odmah da stave kljuc u bravu i ugase svetlo u prostorijama SPS-a jer sve cemu mogu da se nadaju je nivo koji otprilike ima tuzni i jadni SPO danas.

Prvo.......Sloba se ubio u najboljoj tradiciji svoje familije, kao jubilarni 36. samoubica u Milosevicha nakotu........

Drugo.....Malog, debelog, naduvenog ratluka , kako je Dacica nazvao rahmetli satrap, zabole ona mala , debela, naduvena stvar za Milosevica.....

Trece......Vlada je vec dogovorena, zato se DS mnogo i ne gura po medijima....ratluk je kupljen i pre izbora.......ovo sto gledamo je samo cirkus za budale...:rotf:
 

Back
Top