nasilje u koci

Fucker

Primećen član
Poruka
615
Tata tuce mamu.Ovo se desava veoma cesto.Tebe ne tuce,pa to onda nije strasno.Da li je stvarno tako?Naravno da nije.Kad vidis da je neko koga volis izlozen zlostavnjenju ili samo cujes zvuke iz susedne sobe ,ono sto osecas je stras.Ako se umesas mozes i sam biti izlozen batinama.Vazno je da znas da ni ti,ni tvoja mama ili osoba koja je izlozema zlost. NISTE KRIVCI...
Ne gusi svoja osecanja,jer ce ti biti jos gpre.Ovakva strasna tatnate utice na tebe na tvoj svakodnevni zivot,jer ces se osetiti jos gore.
Nasilnik nemora biti uvek muskarac ili ili otac.Ponekad su to drugi clanovi porodice ili osoba sa koiom zivis-mama,tetka,ujak,stric,brat ili sestra..............:spam::spam::spam::
 
Poslednja izmena:
Tata tuce mamu.Ovo se desava beoma cesto.Tebe ne tuce,pa to onda nije strasno.Dali je stvarno tako?Naravno da nije.Kad vidis da je neko koga volis izlozen zlostavnjenju ili samo cujes zvuke iz susedne sobe ,ono sto osecas je stras.Ako se umesas mozes i sam biti izlozen batinama.Bazno je da znas da ni ti,ni tvoja mama ili osoba koja je izlozema zlost. NISTE KEIVCI...
Ne gusi svoja osecanja,jer ce ti biti jos gpre.Ovakva strasna tainate utice na tebe na tvoj svakodnevni zivot,jer ces se osetiti jos gore.
Nasilnik nemora biti uvek muslarac ili ili otac.Ponekad su to drugi clanovi porodice ili osoba sa kojum zivis-mama,tetka,ujak,stric,brat ili sestra..............:spam::spam::spam::



Imaš uvijek zanimljive ali nerazumljive teme...
 
jos sam ja mali ali nucicu:D
Nuci, nuci! :)
Ono ''koci'' u naslovu teme je pretpostavljam ''kući'', ako sam u pravu - jedna ispravka : posmatra se nasilje u porodici a ne u kući, pošto ga može biti i ispred kuće!
Kao što si u prethodnoj svojoj temi napisao ''siromaštvo u porodici'', što je opet neispravno jer je siromaštvo u društvu.... no nebitno... :)
 
Nuci, nuci! :)
Ono ''koci'' u naslovu teme je pretpostavljam ''kući'', ako sam u pravu - jedna ispravka : posmatra se nasilje u porodici a ne u kući, pošto ga može biti i ispred kuće!
Kao što si u prethodnoj svojoj temi napisao ''siromaštvo u porodici'', što je opet neispravno jer je siromaštvo u društvu.... no nebitno... :)
epa nasilje udvoriste i na poso se nevazi
ovo je tema o nasilju u koci,neofftopicuj:whistling:
:lol:
 
Kad te neko ubija u pojam svaki dan, govori ti da nista ne znas, da si glupa, luda, nesposobna, to je 100 puta gore nego kad te neko bije. Meni je mnogo bilo lakse kad me tata sutira po podu i kad me udara nego kad me tako ubija u pojam.
 
Tata tuce mamu.Ovo se desava veoma cesto.Tebe ne tuce,pa to onda nije strasno.Da li je stvarno tako?Naravno da nije.Kad vidis da je neko koga volis izlozen zlostavnjenju ili samo cujes zvuke iz susedne sobe ,ono sto osecas je stras.Ako se umesas mozes i sam biti izlozen batinama.Vazno je da znas da ni ti,ni tvoja mama ili osoba koja je izlozema zlost. NISTE KRIVCI...
Ne gusi svoja osecanja,jer ce ti biti jos gpre.Ovakva strasna tatnate utice na tebe na tvoj svakodnevni zivot,jer ces se osetiti jos gore.
Nasilnik nemora biti uvek muskarac ili ili otac.Ponekad su to drugi clanovi porodice ili osoba sa koiom zivis-mama,tetka,ujak,stric,brat ili sestra..............:spam::spam::spam::

Re: nasilje u kuci
...a šo ti ovde lepo piše ...a u originalu u koci..............koca je coora mog otaka....kocićka...a kooca je pas odmilošte...........misim da se piše sastavljeno........od milošte...od nemilošte........omrazica....kooća...je dom....a porodica tu imaš kao .....porodica u užem i širem sm.........to je u širem familija..........................
Kad vidis da je neko koga volis izlozen zlostavnjenju ili samo cujes zvuke iz susedne sobe ,ono sto osecas je stras
...........nije bre stras...nego bes.......... i sve si otalo u pravu...................i tako to....misim, da...misim da si dao lepo upozorenje deci...ako ništa...onda da oni nisu ni za šta krivi...jer žrtva ne može da boode kriva...ali žrtva je samo onaj ko ne ume da se brani..................
 

Back
Top