Hoće li pigmeji podržati divove?

Da li će politički pigmeji podržati političke divove?


  • Ukupno glasova
    36
  • Anketa je zatvorena .
Nigde nisam rekao ništa slično. Naprotiv. Izjavio sam, i stojim iza toga, da DS ne treba da pravi nikakav savez sa SPS-om, već da treba da ih pusti niz vodu, zajedno sa SRS i DSS-NS, pa da se sve raspadne negde u septembru-decembru, a na novim izborima da pigmeji zauvek nestanu sa scene.
 
Nigde nisam rekao ništa slično. Naprotiv. Izjavio sam, i stojim iza toga, da DS ne treba da pravi nikakav savez sa SPS-om, već da treba da ih pusti niz vodu, zajedno sa SRS i DSS-NS, pa da se sve raspadne negde u septembru-decembru, a na novim izborima da pigmeji zauvek nestanu sa scene.
Precenjuš Tadića.Pomiri se sa Gljivicom kao potpredsednikom i Mrkonjićem kao ministrom za kapitalne investicije,i ko zna šta još.:worth:
 
Da li će politički pigmeji (SPS) podržati političke divove (DS) i eventualnu manjinsku vladu?

Dakle:

1. podržaće, jer bi sve uradili za novac;

2. neće podržati, jer će skočiti sami sebi u stomak;

3. baš me briga.

Da vidimo šta mislite.

verivatno ce podrzati,jer je ds fasisticka organizacija i verovatno sa evropskim saborcima vec preti likvidacijom i ucenama sps-u,sps je najbolja i najpostenija stranka u srbiji i nebi bilo ispravno da ide u koalicju sa fasistima koji su pobili vec dosta srba,i koji su prodali kosovo
 
Nigde nisam rekao ništa slično. Naprotiv. Izjavio sam, i stojim iza toga, da DS ne treba da pravi nikakav savez sa SPS-om, već da treba da ih pusti niz vodu, zajedno sa SRS i DSS-NS, pa da se sve raspadne negde u septembru-decembru, a na novim izborima da pigmeji zauvek nestanu sa scene.

To bi bilo idealno, ali je nemoguće. Tadić to neće uraditi. Njemu sada treba debeli. A debelom je ovo prilika da sa stranke skine teret Miloševićevog nasleđa i da transformiše partiju u stranku moderne evropske levice.
Mislim da Dačića zabole za Zlobu. On sad pokušava da svoju stranku modernizuje i podigne sebi rejting.

Čak mislim da je varijanta DS-SPS mnogo bolja od kombinacije SRS-DSS-NS-SPS.
E sa takvom vladom bi se vratili u 90-te. A ovaj mali Ivica nije toliko opasan, ne boj se. Mirno more... Znaš po čemu to znam? Zato što su se EU i SAD izjasnili da nemaju ništa protiv vlade DS i socijalista. ;)
Ali, ova druga opcija sa radikalima i Koštunjavim je opasna! Jako opasna!!!

Daj da zaključimo: politika je velika k....;)
 
To bi bilo idealno, ali je nemoguće. Tadić to neće uraditi. Njemu sada treba debeli. A debelom je ovo prilika da sa stranke skine teret Miloševićevog nasleđa i da transformiše partiju u stranku moderne evropske levice.
Mislim da Dačića zabole za Zlobu. On sad pokušava da svoju stranku modernizuje i podigne sebi rejting.

Čak mislim da je varijanta DS-SPS mnogo bolja od kombinacije SRS-DSS-NS-SPS.
E sa takvom vladom bi se vratili u 90-te. A ovaj mali Ivica nije toliko opasan, ne boj se. Mirno more... Znaš po čemu to znam? Zato što su se EU i SAD izjasnili da nemaju ništa protiv vlade DS i socijalista. ;)
Ali, ova druga opcija sa radikalima i Koštunjavim je opasna! Jako opasna!!!

Daj da zaključimo: politika je velika k....;)

Aaaajjjjjjjjjjjoooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjj, plavusooo!!!!!!!
 
ulazem kviska na 1.

Ја ћу скочка. Међутим, да ли ће ДАчић да подржи ДС, е то је сада питање. Мислим, ено их колико имам информације, са ДСС и СРС преговарају о новој Влади. Палма се нешто шепури са три посланика, мислим... Ма хајде овако, направимо ми нове изборе, бар ћемо да уживамо што ће Динкићи да обори евро, да даје људима плате на време и слично у току предизборне кампање. Шта мислите?
 
Deco, mislim da politiku shvatate previše lično i svi ste nešto uvređeni pomenom Miloševićevih socijalista kao mogućnost vlade. Kao prvo, to je vrlo licemerno, jer vam ne bi smetalo da se ta ista partija drži za ruke sa vašim pulenima.
Apsolutno nemam ništa protiv socijalista u vladi sa DS-om i kompanijom, a vi se možete ljutiti što je Toma opet luzer. Niko vam ne brani.
 

Back
Top