da li ce na mene uticati vredanje drugix uticati na mojzivo

  • Začetnik teme olivera nedeljkovic
  • Datum pokretanja
O

olivera nedeljkovic

Gost
sta treba da uradim da bi ucila kako treba ne osvrvsi se na moju buducnost a posto nemam nikakvix saveta od majke jer jei nepitam a stalno sepitam kako cu ziveti u zivotu u kom me cekaju razna vredanja ustarijim godinama reci te mi da li je vredanje deo moje buducnosti posto stalno kad pogledam udlan osetim kako ce postojati mnogo ljudi koji ce me uvrediti ionda pomislim kao da sam krpa koju svi bacaju na stranu prljalju
 
pazi chinjenica je da ce u zivotu svakog od nas postojati ljudi koji ce te vredjati i ponizavati...samo je razlika koga ce zashto ponizavati i kako ce svako od nas to da podnosi...
neki ce te pokushavati da te ponize iz svoje sujete,ljudi mrze bolje od sebe...neki ce te mozda vredjati u sluchaju da stvarno budesh ispod njih,zakon jacheg...stvar je samo u tome da vidish sama vremenom gde si u stvari ti...da li si od onih koji su gore pa im smrtnici zavide i laju ko kerovi na njega jer je to sve shto mogu,ili si zaista dole i treba da se potrudish kako bi se izdigla...gde god da si morash da se borish...ponekad i uzvratish...ako i preterash morash da znash gde i kad si preterala ,i ako treba ,izvinesh se i prihvatish posledice...ali jedino shto treba da znash da vredjanjem drugih necesh promeniti sebe...mozesh im pokazati gde im je mesto,ali ti ostajesh na istom...kad ojachash,vremenom cesh videti da cesh na sve te koji vredjaju gledati kao kerove...oni stvarno samo laju...kao one domacice koje muzevi ne je.bu...prosto,sirovo,ali veoma realno...
go on..
 

Back
Top