Mali Timovi - sta mislite o njima?

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Dosta pricamo o velikim timovima... Ajde malo i o malim.. Sta mislite o njima?

Imate li neki tim koji vas je posebno odusevio(a da nije poznat klub)?

Mene je odusevio Rayo Vallecano... Pcelice
Od kada su ispali iz Spanske Primera Division, vise i nemam neki tim za kojeg bi tooooliko navijao...
Mada da budem iskren sada i ne znam koja su liga... Prestao sam da pratim Spance...
 
31907.gif
 
više volim manje timove...ne male ali eto...ne ultra velike timove.
ako izuzmemo čelzi (jedva čekam vnkrcin komentar na ovo :mrgreen: )
npr. iz Španske lige najsimpatičniji mi je Hetafe
međutim,Marsej i Čelzi (čekam te vnkrca :mrgreen:)odstupaju od pravila :D.

Pa čekam i ja tebe i smrzo sam se napolju čekajući te.
Za čelzi već znaš šta ću čuveno da izgovorim,Marsej je klub koji ima najviše simpatizera u Francuskoj i dobro je organizovan klub koji je meni lično doneo do sada najveću radost onim šutom Amorosa sa penala protiv PRVAKA EVROPE ' 91 :D:D:D
 
auuuuuu moja tema ! ! !
Banbridge ( SevernoIrska 2 liga)
Ravenna ( Serie B )
Blyth Spartans ( English Conference North )
St. Pauli ( Germany 2 )
I NARAAVNO FK CEMENT ! ! !

:lol:
Banbridge, Ravenna, Blyth Spartans...zanimljivo :rotf:
Ako uspes da mi sastavis ukupno 5 prosto - prosirenih recenica o ovim klubovima svaka ti cast :)

Inace moj omiljeni klub je Chiasso (Svajcarska II liga) jer sam imao dve dojave na njega i prilicno sam se opario :D

A sad ozbiljno...obozavam Notingem Forest, to je klub sa tradicijom. Ove sezone je igrao dosta dobro i to u kontinuitetu. Ako se ne varam, popeli su se u visi rang i svim srcem im zelim da se za 2 godine vrate onde gde im je i mesto - u PL :super:

Od Italijanskih gotivim Bresu. Nekada su imali strasnu ekipu, sada igraju play-off za Seriu A, zaista bih voleo da prodju mada tesko, potrebna je i sreca :think:
 
:lol:
Banbridge, Ravenna, Blyth Spartans...zanimljivo :rotf:
Ako uspes da mi sastavis ukupno 5 prosto - prosirenih recenica o ovim klubovima svaka ti cast :)

Inace moj omiljeni klub je Chiasso (Svajcarska II liga) jer sam imao dve dojave na njega i prilicno sam se opario :D

A sad ozbiljno...obozavam Notingem Forest, to je klub sa tradicijom. Ove sezone je igrao dosta dobro i to u kontinuitetu. Ako se ne varam, popeli su se u visi rang i svim srcem im zelim da se za 2 godine vrate onde gde im je i mesto - u PL :super:

Od Italijanskih gotivim Bresu. Nekada su imali strasnu ekipu, sada igraju play-off za Seriu A, zaista bih voleo da prodju mada tesko, potrebna je i sreca :think:

Jovo,nemoj da se duriš ali Notingem Forest koji je bio i prvak Evrope ne može nikako da bude mali tim.
 
Jovo,nemoj da se duriš ali Notingem Forest koji je bio i prvak Evrope ne može nikako da bude mali tim.

Nisam ja rekao da je Notingem mali klub (KLUB a ne TIM) ali nikako ne moze biti veliki, sta znaci VELIKI KLUB ??? Veliki klubovi osvajaju trofeje u kontinuitetu, imaju bogatu tradiciju (zbog toga Celzi nije jedan od tih, nadam se da nece nikad ni biti), u svakom trenutku imaju 2 dobre ekipe, finansijska situacija takodje mora biti na visokom nivou, navijaci, uprava i opste organizacija. Veliki klubovi su Real, Milan, MUTD, Bayern... Notingem Forest je prosecan (sada vec i ispod prosecan) klub od koga je ostala samo proslost i secanja na stara dobra vremena. Medjutim, od stare slave se ne zivi tako da im zelim expresan povratak u drustvo najboljih...
 
:lol:
Banbridge, Ravenna, Blyth Spartans...zanimljivo :rotf:
Ako uspes da mi sastavis ukupno 5 prosto - prosirenih recenica o ovim klubovima svaka ti cast :)

Inace moj omiljeni klub je Chiasso (Svajcarska II liga) jer sam imao dve dojave na njega i prilicno sam se opario :D

A sad ozbiljno...obozavam Notingem Forest, to je klub sa tradicijom. Ove sezone je igrao dosta dobro i to u kontinuitetu. Ako se ne varam, popeli su se u visi rang i svim srcem im zelim da se za 2 godine vrate onde gde im je i mesto - u PL :super:

Od Italijanskih gotivim Bresu. Nekada su imali strasnu ekipu, sada igraju play-off za Seriu A, zaista bih voleo da prodju mada tesko, potrebna je i sreca :think:

O cemu ti treba ?
Istorija, 1. tim, dresovi, whatever ...

Nego, niko nije cuo za igraca ravene Paolo Sciacaluga ( mislim da se tako pise :D ) on im je kapiten, malo je ostario, a takodje Nicola Pizzola i Paolo Suci , SU XTRA ! ! !
 

Back
Top