ИЗБОРНЕ КАМПАЊЕ И РАТОВИ

opšte dobro

Poznat
Banovan
Poruka
9.647
Ако је тачно да су Француска и САД водиле ратове у Индокини тј. у Вијетнаму и изгубиле га.
http://hr.wikipedia.org/wiki/Vijetnamski_rat
http://hr.wikipedia.org/wiki/Vijetnamski_rat#Rat_protiv_Francuske


зашто нико од Републиканаца или Демократа на изборима у САД не пребацује ратну одгворност другој страни као што је то случај овде.После краја свих ратова на Балкану овде је и даље нека предизборна кампања појединих странака уперена на супротни табор у виду ратова и страдања.Да ли тако напредујемо и учимо се демократији и демократским изборима:?:
300pxburningvietcongbaskt2.jpg


Зашто у Америци не постоји странка која у предизборном слогану не ставља акценат у политичкој кампањи о атентату на Кенедија ..као што то овде раде неке странке, када је у питању Зоран Ђинђић:?: већ се углавном ставља акценат на пореске олакшице и бољи живот грађана.
kenedydm2011468x551cn8.jpg
 
колико само постоји атентата на премијере (државнике) па ниједна странка када су избори не млати о томе

атентат на Гандија(Индија)
када би се они са тим млатили не би имали никада нуклеарни програм

жути мислите о томе
 
Amerikanci su glupi
:)

замисли када би се Швеђани млатили са Улофом Палмеом или Италијани са Ал Домором..да ли би тада ЗАСТАВА потписивала "меморандум о сарадњи са ФИАТом и ВОЛВОм..као ФИАТ сада са нама или после оне инфлације у Немачкој пре WW2 и после ..па да онда Вили Брант као наш председник одвали да ЗАСТАВА отвара погон у Штугдарту..као пре неког времена Мерцедес у Баточини:rolleyes:

Шта мислите о томе :?::rolleyes:
а ми као хоћемо да будемо те земље или са њима у друштву у ЕУ
 
Vi wadikali kuwci mali tezite NATO-u?
Pa kazite to svojim biracima...

Дипломирани Филолог (фљамунтари) да чујем један логичан одговор од ВАС.

ајде да видим да ли ће плафон овде код мене у соби да падне ако ви укључите мозак
 
ja mislim da bi mi trebalo da udjemo u AFRIKU sa nasom bracom crncima

већ смо били у несврстанима ..али ово је питање за ове жуте и ЛДП

Замисли сада Мек Кејн на изборима каже дајемо независност Таксасу или Лабуристи у Енглеској кажу дајте Сев Ирској независност
 

Back
Top