Djevice ili Jarčevi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drugasansa

Zainteresovan član
Poruka
333
Interesuje me konačni ishod duela između ova dva opasna rivala.
Svi koji uopšte nešto znaju o njima,svi koji puno toga znaju,neka iznesu pozitivne i negativne karakteristike oba znaka.
Pa da Bernard i Daniel s mirom nastave sa svojim životom.;)
 
Ja mu nikada necu dati primat, ma makar sve device sveta bile jadne, jalove i sebicne kako ih karakterishe, ova se nece predati vec ce ga saseci u korenu.Iz prostog razloga shto smo veoma pametni i inteligentn, a i onih uzasnih gramaticnih greshaka koje pravi...Ccccc

Device svih zemalja ujedinite se!
 
Pa pogledaj prvi post cilj je da iznesemo svoja misljenja o oba znaka i iskustva sa istima i da onda zakljucimo neshto o njima. Jedino pojedini sa ovoga foruma prave tu podelu jarcevi i svi ostali....

ma ti si izgleda iskompleksirana osoba jako kao sto djevice to mahom i jesu.pa naveo sam ti vec milijardu argumenata po kojima je jarac neuporedivo jaci i uspjesniji znak od djevice.ne znam sta jos vise treba da uradim.nego se ti najbolje obrati kakvom dobrom astrologu pa neka ti i on potvrdi sve ovo sto sam ti ja napisao.ti umisljas da si ko fol intelektualac nekakav.ne znas ti koliko planeta zemlja kontinenata ima a kamoli da raspravljas o duhovnim temama kao sto je astrologija.ja mogu da se raspravljam sa jacim horoskopskim znacima tipa ovnova,bikova lavova pa i skorpija i da odmjeravamo snage i razmisljanja ali sa jednom totalno neambicioznom ,povucenom ,iskompleksiranom djevicom stvarno nemam potrebe da vise trosim rijeci.NE MOZE DA SE MJERI JEDAN PROMIJENJIVI ZNAK SA JEDNIM KARDINALNIM NIKAKO;)i tu nema sta da se prica vise.merkur protiv saturna.?stvarno nefer borba ili pijesak djevice protiv stijene jarca?.heheh.ipak je djevica znak za nizerazedno takmicenje.nego najbolje ti uzmi usisivac sada i usisaj malo svoju sobu tek toliko da smiris zivce kao sto to djevice mahom citavog zivota rade ili idi zaljevaj cvijece.u tome ste jedino uspjesni;)
 
Da li je Djevicama bitno da im se kaže da su najbolje?
Ili im je bitnije da znaju da su najbolje?:think:

pa kada bi neko rekao da su djevice najjaci znak u zodijaku to bi bilo isto kao da kaze da je OBILIC najtrofejniji klub svih vremena u SRBIJI.heheh.i ako opet uzmem taj OBILIC u obzir i navedem da je djevica znak tog ranga onda je jarac u rangu jednog REAL MADRIDA;)
 
Ne razumem u cemu, do sada niste izneli ni jednu jedinu cinjenicu u odbrani vasheg znaka sem tvoje vrlo pametne izjave da je jarac najbolji znak jer si i ti jarac, shto toliko podseca na daniela...

kako te bolan nije stid:Dtipicna si djevica ona podla izgleda.pa sigurno mjesec dana raspravljas samnom na temu ko je bolji jarac ili djevica i totalno sam te unistio na svim poljima i ti sada imas hrabrosti da kazes kako ti niko nije iznio ni jednu cinjenicu koja pokazuje koliko je jarac jaci znak.to sam ti ja vec pokazao u milijardu primjera.jos jednom cu da navedem ljude koji su dosli i usli u legendu za sva vremena.kralj roken rola ELVIS PRESLY jarac podznak strijelac,kralj ringa MUHAMED ALI jarac podznak lav,kralj mafije AL CAPONE jarac podznak riba,najveca dva despota i diktatora u istoriji STALJIN I MAO CE TUNG oba dupli jarcevi,crnacki vodja i borac za ljudska prava MARTIN LUTHER KING jarac podznak blizanac,vodja revolucije u egiptu GAMAL ABDEL NASSER dupli jarac,kubanski diktator i komadant FLUGENCIO BATISTA dupli jarac,vodja juznjaka u americkom gradjanksom ratu GENERAL ROBERT LEE dupli jarac,covjek koji je umjesto cara vladao carskom rusijom GRIGORIJ RASPUCIN jarac,najveci vozac formule 1 u istoriji MIHAEL SUMAHER jarac podznak bik onda neki jarcevi koji su zaduzili covjecanstvo.ISAC NJUTN,LUJ PASTER,JAMES WATT,AMPER,EDGAR ALAN POE.umjetnike necu ovaj put da nabrajam jer bi bilo previse .elvisa sam morao da ubacim.naravno ima ih jos mnogo.eto BERNARDE cinjenica koji pokazuju koliko smo jaci od djevica.kada god zelis ja cu da budem tu da te ponovo ubijam u pojam i da ti dokazujem kako su djevice jedan od najslabijih a jarac jedan od najjacih znakova u horoskopu:super:
 
Daniele, koliko ti beše imaš godina? Čini mi se da si jednom napisao da imaš 31-32?! A koliko sam ukapirala ovaj BB je još u srednjoj školi. Njega, hajde i da ga razumem. A ti, je si ti normalan? :???:
Ja sam mislila da je ova tema neko zezanje, nisam znala da vi to ozbiljno.
 
Daniele, koliko ti beše imaš godina? Čini mi se da si jednom napisao da imaš 31-32?! A koliko sam ukapirala ovaj BB je još u srednjoj školi. Njega, hajde i da ga razumem. A ti, je si ti normalan? :???:
Ja sam mislila da je ova tema neko zezanje, nisam znala da vi to ozbiljno.

a nemam predstavu koliko godina ima ali je sigurno da se ponasa kao da mu je 50:Dpa ja uglavnom i ubijam vrijeme ovdje.hajde hvala ti sto si mi rekla da je tako mlad.treba momku podrske dati onda.DJEVICA JE NAJJACIIIIIIIIIIIIIIIIII ZNAK U HOROSKOPUUUUUUUUUUUUUUUUU.sada je ok ja mislim;)
 
Zasto toliko napadate device?? Sve device koje ja znam (a znam ih dosta, i mnoge od njih su mi bliske) su divni ljudi koje vredi imati pored sebe...
a koga biram izmedju jarceva i devica? hm... najbolja drugarica mi je devica, a decko jarac...
moj glas dobijaju device, jer ne znam ni jednu podmuklu i lazljivu devicu, sto ne mogu reci za jarceve... znam jednog rogatog skota, daleko mu lepa kuca... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top