STA CEKAJU RADIKALI?

Pustimo sada to, danas je to, već rekoh - realnost. Gorka, vrlo, ali realnost. Pravo pitanje, ali, danas, na žalost, nenadoknadivo kasno, je - zašto se uopšte dozvolilo da posle 5. oktobra spsovci i radikali politički "prežive".

svi znamo kome treba da se zahvalimo, zasto su 5 oktobra politicki preziveli...a nisu trebali....
ali kao sto sam prihvatio da je kosovo nezavnisno iako pokusavamo jos barem nesto da ucarimo,isto tako sam speman i da prihvatim da ako sps udje sa ds-om u vladu da se oprao i postao odgovorna stranka[odgovornija i pametnija od DSS-a i SRS-a] koja je mozda i zasluzila da opstane na politickoj sceni sa svojim novim liderima. za razliku od SRS-a i DSS-a

jos 6 meseci i politika SRS-DSS-a ce doziveti totalni kolaps,
i radikalima ce dosaditi da glasaju za ljude koji neuticu na politiku, i desavanja u srbiji
i precice da glasaju izmedju DS,SPS,LDP-a,Palme, i OSTALIH pa kad biraju barem da biraju makar i ''manje zlo'', kako bi oni to videli, je za razliku od njih ja vidim dobre,bolje najbolje, i umesto da glasaju za stranku koja ne utice ninasta [utice koliko i vlast narodu:D],koja je na margini nepriznata od svih,neugledna u svetu, zaboravljena, i jedina koja ce ostati da brani politiku 90-tihi [nije da bi volela,ali morace jer u suprotnom ne bi vise presli ni cenzus]

toma je pokusao da reformise stranku ali nazalost nije imao kvalitetne ljude oko sebe, ja sam mislio da ce on pre reformisati SRS [nego Dacic SPS] u jednu ozbiljnu,odgovornu, jaku stranku koju bi svi shvatali ozbiljno i koja bi imala kredibilitet, ali ispalo je da ce SPS sve zajebati i uspeti u onome u cemu SRS nije uspeo.
SPS ce se oprati posle ove vlade i postati odgovorna stanka i predstavnik jednog dela srbije koja manje voli DS, a radikali ce postati marginalci,klosari koji ce da se bore da predju cenzus [posebno kada se sesalj vrati u zemlju[a mislim da oce], pa onako konzerviran u 90-tim krene da vodi SRS,bice tragikomicno i do bola smesno]
 
Poslednja izmena:
na koju god stranu ode ivica,moze za njim i marica,hebeno svima

Istovremeno, Ivici nisu ostavljali ni minut predaha ni najkrupniji srpski biznismeni, inače glavni finansijeri DSS i SRS, kojima je samo par dana pred izbore izmaklo zaključenje unosnih poslovnih ugovora. Biznismeni nisu imali limit u obećanjima za finansiranje Dačićeve stranke. , nisu izostale ni ucene upućene ne samo lideru SPS, već i preostalim članovima njegove koalicije, kako bi dobili njihove mandate za formiranje vlade SRS-DSS-NS.
Finansijeri ovih stranaka ne odustaju od pritisaka. Za njih je formiranje ove vlade pitanje borbe za opstanak, koja nema cenu jer je koalicija DS najavila preispitivanje porekla kapitala srpskih biznismena, među kojima su upravo i veliki finansijeri SRS i DSS. Predstavnici koalicija SPS-PUPS-JS i danas će razgovarati s predsednikom DSS Vojislavom Koštunicom o načinu i političkim ciljevima za formiranje parlamentarne većine.
Zamislite sad sta bi tek ispittivali ovi iz SRS i DSS??
Medjutim moze i gnjidicu da pokupi marica,ha,ili ce opet svi u istu tikvu
 
Poslednja izmena:
Ма ДС се хвата за сламку спаса, али је нема. Из извора блиских Г17+ имам информације да се понижавају пред Дачићем. Јуче, колико знам, Шутановац и ДИнкић су отишли у СПС, али из неких "необјашњивих" разлога Ивица Дачић није био тамо. Кхм..
 

Back
Top