SLOBODA GOVORA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

forgotten_chick

Aktivan član
Poruka
1.149
Otvaram ovu temu zbog nekadasnjeg dogadjaja kada su moderatori zakljucali temu "iskustva u razmenama izmedju korisnika" i samim tim su nam ogranicili slobodu govora koja je garantovana zakonom! :rtfm:
Posto sam ih na temi "pitanja, primedbe, zalbe" pitala zasto su to uradili i pokusala da im objasnim da nam je ta tema veoma bitna, oni su me ignorisali, izbrisali mi sve postove i dali neko objasnjenje sa kojim se (garantujem) vecina korisnika na ovom forumu ne bi slozila.
Dakle, pokusacu opet da objasnim: tema o iskustvima izmedju korisnika nam je potrebna jer nam je potrebno da znamo sa kim se menjamo. Na razmeni se trose velike pare i nije prijatno kada te neko zavrne. Zbog ovoga, posteni menjaci trebaju da budu obavesteni o tome. Naravno, nikakvo vredjanje, samo objavljivanje nicka bi bilo dovoljno (a mozda i adresa). A ako neko pretera tu nastupa moderator koji brise post jer TO je posao moderatora!
Uopste mi nije jasno kako je tema o iskustvima mogla da bude zakljucana na osnovu neke svadje izmedju korisnika. Pa to se desava i na drugim temama koje nemaju veze sa ovim.... svadje se uvek desavaju na forumima, zato moderatori i postoje. Obrise post i forumasi nastavljaju sa temom.
Dakle, zelim da na ovoj temi govorite o vasim iskustvima u razmeni, sa kim ste imali dobru a sa kim losu razmenu. Ovo nije krsenje nikakvih pravila!
I zamolicu moderatore, ako planiraju da mi zakljucaju i ovu temu, da pre toga bar lepo porazgovaramo o ovome. Ali ne preko pp, vec na ovoj temi, JAVNO, i sa drugim forumasima, jer znam da vecina misle kao i ja (bar ozbiljniji menjaci).
 
Otvaram ovu temu zbog nekadasnjeg dogadjaja kada su moderatori zakljucali temu "iskustva u razmenama izmedju korisnika" i samim tim su nam ogranicili slobodu govora koja je garantovana zakonom! :rtfm:
Posto sam ih na temi "pitanja, primedbe, zalbe" pitala zasto su to uradili i pokusala da im objasnim da nam je ta tema veoma bitna, oni su me ignorisali, izbrisali mi sve postove i dali neko objasnjenje sa kojim se (garantujem) vecina korisnika na ovom forumu ne bi slozila.
Dakle, pokusacu opet da objasnim: tema o iskustvima izmedju korisnika nam je potrebna jer nam je potrebno da znamo sa kim se menjamo. Na razmeni se trose velike pare i nije prijatno kada te neko zavrne. Zbog ovoga, posteni menjaci trebaju da budu obavesteni o tome. Naravno, nikakvo vredjanje, samo objavljivanje nicka bi bilo dovoljno (a mozda i adresa). A ako neko pretera tu nastupa moderator koji brise post jer TO je posao moderatora!
Uopste mi nije jasno kako je tema o iskustvima mogla da bude zakljucana na osnovu neke svadje izmedju korisnika. Pa to se desava i na drugim temama koje nemaju veze sa ovim.... svadje se uvek desavaju na forumima, zato moderatori i postoje. Obrise post i forumasi nastavljaju sa temom.
Dakle, zelim da na ovoj temi govorite o vasim iskustvima u razmeni, sa kim ste imali dobru a sa kim losu razmenu. Ovo nije krsenje nikakvih pravila!
I zamolicu moderatore, ako planiraju da mi zakljucaju i ovu temu, da pre toga bar lepo porazgovaramo o ovome. Ali ne preko pp, vec na ovoj temi, JAVNO, i sa drugim forumasima, jer znam da vecina misle kao i ja (bar ozbiljniji menjaci).
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Mozda je njima u interesu da tema bude zakljucana pa se zato smese ....

Ni meni nije jasno zasto je tema zakljucana. Urednici su tu da pobrisu nepotrebne postove, ako treba banujte onoga ko remeti JRM i dalje nastavljaju posteni korisnici da diskutuju u temi.
Svakom postenom menjacu jeste u interesu da postoji tema "Iskustava u razmeni forumasa"

PS. odlican naziv teme.
 
hvala vam mnogo na podrsci :roll::confused:
Ja te svakako podrzavam. Nadam se da nece zbog toga da ti zatvore temu. Navodno je zatvorena zbog svadje, ali ja ne razumem najbolje sta znaci svadja. Mislim da i sami umemo da kazemo jedni drugima ako neko pretera i ne vidim da je to opasno po zivot, po forum ili po drustvo. Na primer, neko je napisao da nije dobio diskove. Devojka koja je poslala rekla je poslala sam ti stici ce. Posle dva tri dana stigli su i to je napisano i zavrseno. Iz pp koje sam dobio od moderatora i administratora stekao sam utisak da oni ne citaju cele teme nego samo nesto sto im padne u oci. Meni su nekoliko puta predlagali da problem nedolaska diskova resim privatnim porukama, a ja sam o tome govorio na forumu upravo zato sto na privatne poruke i mejlove nisam dobijao odgovore. Vlast, u bilo kom obliku ne treba da sluzi tome da se samo ispoljava na onima koji su joj izlozeni. Vlast je vrlo opasna stvar cak i kada je rec "samo" o nekom tamo forumu jer oni koji pisu su ipak zivi ljudi i svi imaju neka osecanja.

Znaci, ja cu maksimalno izbegavati da pisem na ovom forumu pa ce mozda onda sve biti u redu i bez problema.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top