ОДЛУЧНА девојка

Sentinel wolf

Ističe se
Poruka
2.592
Девојка која зна шта хоће.
Девојка која се бори за оно што жели.
Девојка која уме да каже да и да каже не.
Девојка којој да значи да а не - не.
Девојка којој је црно - црно, а бело - бело.
Девојка која има своја уверења, циљеве и идеале.
Девојка која се бори за свој циљеве, уверења и идеале.
Девојка која би отишла до пакла и назад за оно што хоће и оно у шта верује.
Девојка која уме да стане за себе и своју ствар.
Девојка која следи своје срце, а не наметнута убеђења.
Девојка која се не плаши и преза ни од чега а пре свега не од живота.
Девојка која уме да подигне главу кад јој кажу да је спусти, девојка која уме да подигне глас кад јој кажу да се утиша.
Девојка која се бори.
Девојка која живи, осим што је жива.

Да ли се само мени чини, или је овај тип девојке готово да не постоји у данашњем добу? :roll:
 
Девојка која зна шта хоће.
Девојка која се бори за оно што жели.
Девојка која уме да каже да и да каже не.
Девојка којој да значи да а не - не.
Девојка којој је црно - црно, а бело - бело.
Девојка која има своја уверења, циљеве и идеале.
Девојка која се бори за свој циљеве, уверења и идеале.
Девојка која би отишла до пакла и назад за оно што хоће и оно у шта верује.
Девојка која уме да стане за себе и своју ствар.
Девојка која следи своје срце, а не наметнута убеђења.
Девојка која се не плаши и преза ни од чега а пре свега не од живота.
Девојка која уме да подигне главу кад јој кажу да је спусти, девојка која уме да подигне глас кад јој кажу да се утиша.
Девојка која се бори.
Девојка која живи, осим што је жива.

Да ли се само мени чини, или је овај тип девојке готово да не постоји у данашњем добу? :roll:


a ako postoji,da se tebi javi,jel taj rad?
 
Девојка која зна шта хоће.
Девојка која се бори за оно што жели.
Девојка која уме да каже да и да каже не.
Девојка којој да значи да а не - не.
Девојка којој је црно - црно, а бело - бело.
Девојка која има своја уверења, циљеве и идеале.
Девојка која се бори за свој циљеве, уверења и идеале.
Девојка која би отишла до пакла и назад за оно што хоће и оно у шта верује.
Девојка која уме да стане за себе и своју ствар.
Девојка која следи своје срце, а не наметнута убеђења.
Девојка која се не плаши и преза ни од чега а пре свега не од живота.
Девојка која уме да подигне главу кад јој кажу да је спусти, девојка која уме да подигне глас кад јој кажу да се утиша.
Девојка која се бори.
Девојка која живи, осим што је жива.

Да ли се само мени чини, или је овај тип девојке готово да не постоји у данашњем добу? :roll:

opet reakcija na otudjenost ljudi...ima, naravno da ima....samo se ljudi slabo poznaju.....

Iz knjige Mali Princ: Covek poznaje samo one stvari koje pripitomi, rece lisica. Ljudi nemaju vise vremena da bilo sta upoznaju. Oni kupuju gotove stvari kod trgovaca. A kako nema trgovaca koji prodaju prijatelje, ljudi vise nemaju prijatelja. Ako hoces prijatelja, pripitomi me!.....
 
a ako postoji,da se tebi javi,jel taj rad?

Не, није тај рад.

Мене само интересује да ли постоји, пошто ја за својих 21 годину не упознах ни једну такву... било је пар које су подсећале, али ни једна није била таква...

Па ме чисто интересује да ли то ја јурим сан, или не тражим на правим местима/довољно добро...
 
Poslednja izmena:
Не, није тај рад.

Мене само интересује да ли постоји, пошто ја за својих 21 годину не упознах ни једну такву... било је пар које су подсећале, али ни једна није била таква...

:super: ti lepo ponesi papirche sa ovim tekstom i lepo ti nju ispitaj, stavku po stavku...i nema da je kresnesh ako ne ispunjava 100% navedenih kriterijuma :rotf:......
 
Snago, nijedan covek nije apsolutni zbir nekakvih vrednosti, u svakom slucaju te vrednosti se menjaju.

Змајева, све ове вредности су сажете у једној - одлучности...

:super: ti lepo ponesi papirche sa ovim tekstom i lepo ti nju ispitaj, stavku po stavku...i nema da je kresnesh ako ne ispunjava 100% navedenih kriterijuma :rotf:......

Мислим да ова тема ипак треба да иде на филозофију... :roll:
 
Змајева, све ове вредности су сажете у једној - одлучности...



Мислим да ова тема ипак треба да иде на филозофију... :roll:

Mislim da svako ima pravo na svoje misljenje, i da to misljenje iskaze....

Koliko sam ja razumela to je jedna od bitnih stavki u prilozenom nam spisku!
 
Змајева, све ове вредности су сажете у једној - одлучности...



Мислим да ова тема ипак треба да иде на филозофију... :roll:

ovaj tvoj post nije za filozofiju nego za SF...i da si stariji rekla bih da ti stvarno fali koji kliker...upoznavati ljude i imati u napred listu kriterijuma koju oni treba da ispunjavaju je vrlo degutantno...svi smo razliciti i u tome je lepota...a i ljubav moze da te ceka sa osobom koja nema ni pola nabrojanog....e pitam se sta ces onda da radis?!?....da pravis novi spisak?
 
..Slazem se sa njim da je odlucnost osobina koja izaziva u meni veliko divljenje...I kad to primetim kod nekog muskarca u stanju sam da se zaljubim u njega tog trenutka...

ma nije sporan onaj tekst od gore...mada, taj stav o zenama Amazonkama mi i nije naj realniji i nije mi bas preterano privlacan....vise volim kad zena zna blagoscu i strpljenjem ali i finom odlucnoscu da istera svoje....meni smeta zadnja konstatacija...on je sa 20-tak nije sreo i sad je razocaran do bola...mislim, sta on jos zna o zivotu...pa tek je izasao iz puberteta?!?
 
Poslednja izmena:
Не, није тај рад.

Мене само интересује да ли постоји, пошто ја за својих 21 годину не упознах ни једну такву... било је пар које су подсећале, али ни једна није била таква...

Па ме чисто интересује да ли то ја јурим сан, или не тражим на правим местима/довољно добро...

ako ti imas 21 godinu, pretpostavljam da imas kontakte sa, na primer, devojkama od 17-23, recimo. lupam al ajd. i sta oces od njih? politicku karijeru? da ucu i bucu? da stanu pred NATO i razderu se: pucajte, ja i sada drzim cas!!!!! NE OKRECI SE, SINE!!!!!!! BOLJE GROB NEGO ROB!!!!

polako. to kad napune 24 bar. al samo poneka.
 
e, a jesi upoznao nekog takvog dečkića?

Да, више њих, и сви они су ми добри ортаци... из чега делом и произилази поента ове теме - да ли је свеопшта неодлучност и својверсна.. хм, духовна килавост једноставно део женског принципа, или је проблем само у мени што тражим нешто што не постоји...
 

Back
Top