Gothic 4 Arcana

ima dosta ruznih tekstura...

E ovde se donekle i slazem sa tobom. Koliko vidim texture u Gothic IV su maltene iste kao u Gothic III. A texture iz Gothic III me uopste nisu zadivile. Ubedljivo najbolji mi je Gothic II, najbolja atmosfera, extra gameplay i sistem borbe, jest da je imao bagova....ali opet ne toliko bagova kao Gothic III. Videcemo kakva ce biti cetvorka...:wink:
 
Gothic mi je kao serijal bio jedan od najboljih (posle PoP trilogije - najavljen je i nastavak za kraj godine!) ali ga je Gothic III spustio na dno! Instalirao sam ga 4 puta i posle par dana izbrisao i tako u krug! Zaista nema nacina da se izborim sa njim (savovi i dalje cuce na kompu)! Od cetvorke ne ocekujem nista vise nista manje! Sad se u fazonu vade, kao fol novi endžin i novi razvojni tim ali cc... Gothic is down!
 
Lord na koje bagove u dvojci mislis? Ja se nisam susreo sa istima?!

Uh...bilo je mnogo bagova ko ce ih sve popamtiti. Na primer kad skocis sa bilo koje litice pogines sto je normalno, ali ukoliko pri skoku drzis E ili D on padne i nista mu ne bude...
I kad pricas cesto se sjeb*e, nestane dialog box a ne mozes da se pomeras niti da otvoris meni samo da restartujes komp.... Ima tu jos mnogo bagova kojih se ne secam....
:dash:
 
i meni je gothic 3 degradacija u odnosu na prethodne. Najveca mana mi je najgluplji i najtanji main quest ikada... Cijeli quest je da nadjes 12 chalisea i ona 4 gadgeta, i to se radi od pocetka do kraja....
Teska pegla, stalno ponavljas istu stvar, budzis rep na 75%, uzmes chalise i pokoljes sve orkove, mercove, hashisine....
Krajnje nezanimljivo...
i plus sto ako slucajno iskoristim teleport 2 puta i pokusam da spasim, izbacuje u windows jer fali Rama, a igrao sam sa 3 gb rama....
 
i meni je gothic 3 degradacija u odnosu na prethodne. Najveca mana mi je najgluplji i najtanji main quest ikada... Cijeli quest je da nadjes 12 chalisea i ona 4 gadgeta, i to se radi od pocetka do kraja....
Teska pegla, stalno ponavljas istu stvar, budzis rep na 75%, uzmes chalise i pokoljes sve orkove, mercove, hashisine....
Krajnje nezanimljivo...
i plus sto ako slucajno iskoristim teleport 2 puta i pokusam da spasim, izbacuje u windows jer fali Rama, a igrao sam sa 3 gb rama....

Kod mene nije pravio taj problem sa teleportom i ramom, a presao sam celu igru sa 1.5gb rama DDRI. Ne znam da li si presao celu igru ali na kraju igre skontas da uopste nije trebao da skupljas tih 12 chalisea.:hahaha:
 
Jesam, presao sam onaj xardas kraj kad unistim u onoj furuni one iteme pa me napusi kralj...Bas glup kraj... Kad dodjes do onog portala u nepoznati prostor, xardas samo prica sta se desilo s kim, a na ekranu stoji losa tekstura stijene i to je to....
Onda sam uzeo da prelazim inos zavrsetak, ali malo mi je falilo ali ipak nisam zavrsio, ostalo mi je bilo da oslobodim jos jedno, dva mjesta od orcova....
Mislim da je za njega potrebno 12 chalisea da bi ti se obratio inos i rekao sta dalje, dotle sam bio stigao....
Mozda je to pravi kraj do koga treba doci??
 
Jos je rano da bi izbacili sistemsku zahtevnost. Posto igru najavljuju tek za 2010god.
Eo par stvari sto sam iskopo na nekom forumu...
-Fully titled Gothic 4: Arcania (as opposed to the previous subtitles Genesis).
-Story set 10 years after the third title and located on various southern islands, each having different climate zones and its own flora & fauna.
-Same as in previous titles, there'll be a hidden place (temporarily blocked by a magical shield/barrier).
-Weather changes, full day and night cycle plus the ability to temporarily cast a spell and change the time of day (e.g. from day to night when you need to slip past guards unnoticed).
-Aside few NPCs from the previous title, some monsters will have a fresh look (however, trolls look the same as in Gothic III).
-With the ability to climb and ride on beasts.
-Aiming for continuity, developers have gone through fan wishes on the forums and are planning on integrating some of them.
-Fully DirectX 10 compatible with advanced shader technology: standing under a tree, not only light will be realistically dimmed, but looking up into the sky, you'll see the sun behind partially transparent leaves.
:klap:
 
Saznao sam par novih informacija o Gothic IV. Ubacili su dosta novih stvari u vezi gameplaya. Sada mozes u trku da lovis zivotinje, i sistem borbe je malo izmenjen. Nadam se da nisu upropastili sistem borbe jer je meni najbolji sistem borbe iz II dela.
Takodje su mnogo poboljsali grafiku. Tokom borbe ako te neko potkaci mace i prosece ti ruku, ostace ti oziljak do kraja igre. Takodje su ubacili i tetovaze. Ima jos par novina, kad padne kisa nameste se bare na zemlji. Bare su tu sve dok sunce ne izadje i isusi ih...

Mogu zamisliti koliko ce ovo rama zahtevati. :P
 
Jao ljudi i mi smo mislili da Gothic III ima bagove dok moj muz nije na svom kompu istalirao 64bit sis. i povecao ram memoriju na 4Gb. Instalirali mi Gotic opet u nedostatku novih igrica, kad ono radi perfektno nema niti jedan bag. Ludo smenjivanje dana i noci je prestalo kao i zaslepljujuca svetlost u pustinji i ostalo....
Tako daaaa Gotic 3 nema bagova vec nije optimiziran......
A za Gotic 4 cemo cinimi se trebati prvo da, "sledece godine u ovo vreme postanemo milioneri", pa uzmemo kvad-neshto i jedno 6G rama.

Cao svima i srecni praznici...z:dm:
 

Back
Top