Da li ce DS organizovati demonstracije

Da li ce DS organizovati demonstracije

  • Garantovano hoce

    glasova: 6 33,3%
  • Nece

    glasova: 7 38,9%
  • Ne zanima me

    glasova: 5 27,8%

  • Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

Torrente-Bgd

Domaćin
Banovan
Poruka
3.335
Da li ce Boris Tadic i ekipa ukoliko izduvaju za vlast pokusati ponovo preko ulice da stignu do iste.Vec uveliko truju narod pricom kako su oni pobednici i da ne sme volja naroda da se izigra. Inace taj ZES ima oko 39% + LDP= oko 44 % sto bas i nije vecina naroda.
Da li ce cuveni predsednik DS-a ukoliko izduva za vlast napraviti nerede u Beogradu i Srbiji???
 
Da li ce Boris Tadic i ekipa ukoliko izduvaju za vlast pokusati ponovo preko ulice da stignu do iste.Vec uveliko truju narod pricom kako su oni pobednici i da ne sme volja naroda da se izigra. Inace taj ZES ima oko 39% + LDP= oko 44 % sto bas i nije vecina naroda.
Da li ce cuveni predsednik DS-a ukoliko izduva za vlast napraviti nerede u Beogradu i Srbiji???

Nece, zato sto ce biti na vlasti. To se znalo i pre izbora. Tacka!
 
Да ли су ово позиви на нереде ДС?

Ma samo se ti opusti. Mediji i "analiticari" ce odraditi posao za njih kao i uvek do sada. Od nereda nema nista. Vec sam gore rekao zasto. Suvise je veliki ulog EU u celoj prici da dozvole da DS kojim slucajem ne dodje na vlast. A neka se samo neko pobuni protiv toga, ima da vidi sta ti je moc mainstream medija i kako oni i ratove mogu da izazovu!!!

Analiticare na bandere!!!
 
Неће. Ако затреба то ће организовати спољни фактор.
ДС ће купити неколико посланика и готова прича.
На стабилност те владе би могла да утиче једино унутар коалициона подела.
Јесте Тадић мало претерао са начином изношења свог става а сувој слами је потребна само једна варница.:!::!:
 
Неће. Ако затреба то ће организовати спољни фактор.
ДС ће купити неколико посланика и готова прича.
На стабилност те владе би могла да утиче једино унутар коалициона подела.
Јесте Тадић мало претерао са начином изношења свог става а сувој слами је потребна само једна варница.:!::!:

od ovoga nema nista. mandatima poslanika raspolazu danas stranke a ne poslanici kako je bilo pre
 
od ovoga nema nista. mandatima poslanika raspolazu danas stranke a ne poslanici kako je bilo pre

То је питање за Уставни суд.;) А ко зна да ли су код свих потписане бланко оставке (нпр. код пензионера).
Уосталом купиће целу странку. Нпр. Јединствену Србију.
 
То је питање за Уставни суд.;) А ко зна да ли су код свих потписане бланко оставке (нпр. код пензионера).
Уосталом купиће целу странку. Нпр. Јединствену Србију.

kakvi ste vi demokrate jadnici i bednici.

da je moja stranka u poziciji kao vasa ja iskreno ne bi ni pokusavao da formiram vladu.

Eto sad zamisljam da su recimo Radikali uzeli 39% i da mogu vladu da formiraju samo uz pomoc LDP-a i manjina. Ja bih znaci savrseno normalno prihvatio da budemo opozicija i na kraj pameti mi ne bi bile te kombinacije SRS-LDP ko sto su vama na umu DS-SPS kombinacije.

To samo pokazuje kakvi ste vi politicki ljigavci i kakve ste politicke prostitutke. Kampanje 2 zadnje su vam se zasnivale na plasenju naroda povratkom u 90te a sad ste sve karte stavili na formiranje vlade sa strankom koja je bila svo vreme na vlasti 90tih godina :rotf:

Mislim to je zaista tuzno covece kad se ogoli vasa sustina i pokaze se da vi u stvari i nemate uverenja vec da se jedino borite za novac i vlast i da je to jedino cega se necete ni po koju cenu odreci a da je sve ostalo pitanje pregovora i cene.

To pokazuje da su ovi izbori za vas pitanje opstanka i da ih vi tako i dozivljavate.
 
nego ljudi znate sta mene interesuje. kako ove demokrate koje su se do prekjuce zalagale za hapsenje mire i marka mogu sad u koaliciju sa njima ? :lol:

najsmesnije od svega bi bilo da SPS predlozi Marka Milosevica za ministra unutrasnjih poslova a Miru Markovic za ministarku kulture :lol:


Kako da objasne svojim biracima da idu u koaliciju sa onima koji progone porodicu Slobodana Milosevica ? :)

Kako da sednu u vladu pored Vuka Draskovica i Nenada Canka? :)

mnogo teskih pitanja i odluka :)
 
nego ljudi znate sta mene interesuje. kako ove demokrate koje su se do prekjuce zalagale za hapsenje mire i marka mogu sad u koaliciju sa njima ? :lol:

najsmesnije od svega bi bilo da SPS predlozi Marka Milosevica za ministra unutrasnjih poslova a Miru Markovic za ministarku kulture :lol:


Kako da objasne svojim biracima da idu u koaliciju sa onima koji progone porodicu Slobodana Milosevica ? :)

Kako da sednu u vladu pored Vuka Draskovica i Nenada Canka? :)

mnogo teskih pitanja i odluka :)

Ma to bi bilo politiucko samoubistvo vise za SPS .DS se prodaju i njihovi biraci bi glasali za crnio djavola za pare .
 
Ukoliko bi se nešto takvo desilo, u tom slučaju ga treba razrešiti dužnosti predsednika Srbije i strpati u ZC. I to bez zezanja.

Zašto demonstracije ako neko drugi ko se za to na izborima - izborio - može da sastavi skupštinsku večinu? Ipak, bez obzira što Morison već proslavlja, ja se nadam da će DS na kraju iskukumavčiti tu većinu, ako ne - ostaje im samo da čestitaju Nikoliću & co. Samo to je demokratski i pošteno.
 
Ukoliko bi se nešto takvo desilo, u tom slučaju ga treba razrešiti dužnosti predsednika Srbije i strpati u ZC. I to bez zezanja.

Zašto demonstracije ako neko drugi ko se za to na izborima - izborio - može da sastavi skupštinsku večinu? Ipak, bez obzira što Morison već proslavlja, ja se nadam da će DS na kraju iskukumavčiti tu većinu, ako ne - ostaje im samo da čestitaju Nikoliću & co. Samo to je demokratski i pošteno.

pa ja podrzavam sve sto je demokratski. a demokratski je i da vladu formiraju DS i SPS. Jeste protivprirodno i nenormalno ali je demokratski.

Ono sto ne podrzavam i sto je zlo jeste ovo Tadicevo igranje drzavom i njegove najave da nece postovati ustav i da ce dati mandat samo svojoj koaliciji za formiranje vlasti :mad:
 
kakvi ste vi demokrate jadnici i bednici.
Обзиром да си мене цитирао претпостављам да се ово на мене и односи. Не знам како си закључио да сам ''демократа''? До јутрос сам лизао ране а од јутрос сам почето да размишљам хладне главе.
Твоји резони су сасвим ОК као грађанина, бирача, патриоте, добронамерника или како већ хоћеш али пробај мало да размишљаш као политичар (мада је за то потребно мало веће животно искуство). Политичари нису људи, они су политичари. Јесу покварени, јесу љигавци, јесу све што хоћеш а такви и треба да буду да би заштитили свој народ од истих таквих из окружења а и глобално.8) Оно што је најбитније требало би да воде рачуна о свом народу а не о свом џепу (на жалост наши нису способни за ово прво).
 

Back
Top