Win logo test?!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Win logo test?!

Početnik
    Učlanjen
    19.01.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Win logo test?!

E ljudi da li neko zna sta je taj WIN Logo test? Pri instaliranju drajvera za Muzičku, kao i za modem, pred kraj instalacije izbaci upozorenje u kome piše da drajver nije prošao WIN logo test i da će ukoliko bude instaliran taj drajver, comp imati poteškoća?! Inače, drajveri su sa diska koji sam dobio uz COMP?! Šta da radim? Da li da bez obzira na to instaliram drajvere?! (C-media AC97 Audio Device & HSF 2868 MicroModem)

zix
    Guest

Podrazumevano Re: Win logo test?!

Citat Original postavio kosk@
    E ljudi da li neko zna sta je taj WIN Logo test? Pri instaliranju drajvera za Muzičku, kao i za modem, pred kraj instalacije izbaci upozorenje u kome piše da drajver nije prošao WIN logo test i da će ukoliko bude instaliran taj drajver, comp imati poteškoća?! Inače, drajveri su sa diska koji sam dobio uz COMP?! Šta da radim? Da li da bez obzira na to instaliram drajvere?! (C-media AC97 Audio Device & HSF 2868 MicroModem)
    ako ti neko odgovori na ovo pitanje posalji mi zikikvk@net.yu i mene muci isti problem sa drajverima za modem. cak mi i sistem pada zbog toga. hvala u napred

Guest

ako dobijes odgovor na ovo pitanje posalji mi molim te na zikikvk@net.yu i ja imam isti problem

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    51

Ako misliš na onaj prozor na kome imaš dugme 'Continue anyway ...' i još jedno za odustajanje (ovo se pojavljuje u Win XP i Win2000) slobodno klikni da nastaviš instalaciju ako su drajveri za operativni sistem koji koristiš.

Na CD na kome su ti drajveri od modema verovatno imaš i neki dokument tipa Instlation guide u kome je to opisano.

Inače ta poruka bi u slobodnom prevodu trebalo da znači da Microsoft ne garantuje da će taj deo hardvera raditi korektno (ukoliko njihova garancija uopšte nešto znači).

koritnik
    Guest

Podrazumevano

ma ljudi bre,pa svi mni koristimo kopije,sta ocekujete????? cemu se nadate, samo bre YES i teraj ,a sta drugo,KOLIKO PARA TOLIKO I MUZIKE,JAKA STVAR

Zainteresovan član GRESNIK-M (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2004.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

ako hoces da iskljucis to
    idi na System Properties-->Hardware-->Driver Signing
    i stavis na

"Ignore-install the software anyway and don't ask for my approval" onda ok,i to je to

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ako me secanje dobro sluzi, to je jedna od MSovih sema za otimanje para od proizvodjaca hardvera... elem, da bi ti sistem instalirao drajver bez tog upozorenja, proizvodjac hardvera je morao da posalje drajvere MSu na testiranje + da plati neku smesnu cifru... milion drajvera pa da je svaki po dolar eto milion dolara... easy money...

drugim recima, kao sto neko ovde rece, ukoliko je drajver odgovarajuci ignorisi upozorenje... sa druge strane, cak i MS sertifikovani drajveri imaju ponekad probleme pri koriscenju, pa zato postoji update... u PC industriji jednostavno je nemoguce istestirati svaki drajver u kombinaciji sa svakim drajverom.... pozdrav

Slične teme

1. ITT test (Insulin Tolerance Test)
    Autor sasa u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 06.01.2009., 20:03
  2. toefl test i sat test
    Autor Ranita89 u forumu Školovanje u inostranstvu
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 04.04.2008., 18:13
  3. logo
    Autor Benicio u forumu Web dizajn
    Odgovora: 4