BURNA PROŠLOST

srebro

Primećen član
Banovan
Poruka
681
Šta mislite o onim devojkama koje su se ranije vukle sa svakim a sad kada su došle do dvadesete odjednom okreću novi list i izigravaju čednost i vrlinu pecajući neku budalu koja bi se s njima upustila u nešto ozbiljno?Da li biste dopustili da budete upecani?Da li zaboravljate prošlost ili se slažete sa onom pesmom "ako riba drolja postane.."? :)
 
Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi pojeba li a nevinu bi ozenili.
 
Bustura:
Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.
bravo, brate.. pogodio si!! Ali si suvise ukrutio temu... mislim da je Srebrni pikirao na duzu vezu i na njenu vernost tom prilikom... To je po meni klimavo, bas ta vernost...
 
A jel to sada trend, okretanje lista u dvadesetoj?
Zašto?
Ozbiljno, ne znam kako funkcionišu mlade devojke u post-miloševićevskoj eri...
Jel ima još ono, veze od par meseci do par godina, raskid, pa mesec dana pauze, pa opet veza sa nekim drugim i sve tako?
Bustura, pozdrav još jednom, divim ti se do imbecilnosti....
 
apotekarka:
A jel to sada trend, okretanje lista u dvadesetoj?
Zašto?
Ozbiljno, ne znam kako funkcionišu mlade devojke u post-miloševićevskoj eri...
Jel ima još ono, veze od par meseci do par godina, raskid, pa mesec dana pauze, pa opet veza sa nekim drugim i sve tako?
Bustura, pozdrav još jednom, divim ti se do imbecilnosti....

Hvala sestro hvala. :oops: BAS MI JE NEPRIJATNO
 
Bustura:
Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.

Kakav komentar...cestitam(iako mi nisi bash...)...al` komentar je odlichan 8)
 
Bustura:
Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.
Bustura, kao sto rekoh ti bas umes da iznenadis, donekle se slazem sa tvojim misljenjem, mada posto ja verujem u vernost i sam sam verna osoba, nisam baz za varijantu nisam cedan ili nije cedna
 
iggymag:
Bustura:
Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.

Kakav komentar...cestitam(iako mi nisi bash...)...al` komentar je odlichan 8)
Pa nemoram ni da ti budem bash.Mnogo me nesto zabole.Ja nikoga nenapade i neujede na ovom forumu.Ako tebe jesam onda nesvesno to ucinih.
Oprosti
 
srebro:
Šta mislite o onim devojkama koje su se ranije vukle sa svakim a sad kada su došle do dvadesete odjednom okreću novi list i izigravaju čednost i vrlinu pecajući neku budalu koja bi se s njima upustila u nešto ozbiljno?Da li biste dopustili da budete upecani?Da li zaboravljate prošlost ili se slažete sa onom pesmom "ako riba drolja postane.."? :)

Losa je to fora sa okretanjem lista... to samo moze CIA kao u fazonu obrise ti dosije pa si na novom zadatku- MANI ME TOGA!
Zena ima ne zna im se broj...
 
Bustura:
Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.

Ovo i ima smisla...
Ali i ja imam potpitanje: Valjda postoji nesto izmedju "cednosti" i onoga sto nazivate "kurvama"?!
Da se razumemo - ja ne osudjujem ni jedno ni drugo... svako bira ono sto mu najvise odgovara...
 
Bustura:
iggymag:
Bustura:
Ma daj.Sta je *****.Vukla se sa svakim.E sto bih voleo da nijedna se neda pre braka.I da sve budu cedne i postene.Pa da drkate dok vas neka nesj be za sva vremena pa da joj i guzne brabonjke lizete..Svaku bi * li a nevinu bi ozenili.

Kakav komentar...cestitam(iako mi nisi bash...)...al` komentar je odlichan 8)
Pa nemoram ni da ti budem bash.Mnogo me nesto zabole.Ja nikoga nenapade i neujede na ovom forumu.Ako tebe jesam onda nesvesno to ucinih.
Oprosti
Bustura, drž se čoveče polovnih automobila! Šta se smaraš sa polovnim ženskama. Te robe bar ima k`o salate.
 
apotekarka:
A jel to sada trend, okretanje lista u dvadesetoj?
Zašto?
Ozbiljno, ne znam kako funkcionišu mlade devojke u post-miloševićevskoj eri...
Jel ima još ono, veze od par meseci do par godina, raskid, pa mesec dana pauze, pa opet veza sa nekim drugim i sve tako?
Bustura, pozdrav još jednom, divim ti se do imbecilnosti....


naravno da ima. sve moje drugarice uglavnom tako funkcionisu. zapravo ne znam ni jednu devojku koja je "okretala novi list" u 20-oj a pre toga spavala sa svakim tipom na kog je naletela. a i da je tako, sta...na lomacu?
valjda iza svega ovoga lezi nesrecna ljubav ili ogroman ego (pazi kad se kucka usudila da ne saceka Srebra)...
mislim da se sve te kurvice nalaze samo u Srebrovoj glavi ali to je vec njegov problem.
 
Sad je izgleda ponovo uslo u modu da se zene dele ili na ***** ili na chedne. A najjacha je cednost tih tipova sto postavljaju te zahteve...sve chedan do chednog !!
A da su sve devojke toliko chedne koliko propagiraju da zele, na kraju bi se zavrsilo tako shto bi trpali jedno drugog u bulju da ne bi apstinirali :twisted:
 
srebro:
Šta mislite o onim devojkama koje su se ranije vukle sa svakim a sad kada su došle do dvadesete odjednom okreću novi list i izigravaju čednost i vrlinu pecajući neku budalu koja bi se s njima upustila u nešto ozbiljno?Da li biste dopustili da budete upecani?Da li zaboravljate prošlost ili se slažete sa onom pesmom "ako riba drolja postane.."? :)
Teška starost te "dvadesete". Pa pusti da budeš upecan, "kresni" i pali dalje. gde je drama?
 
Luc:
Nije to SAD niti je MODA, oduvek su se zene tako delile. One cedne zenis, a one druge je*es, gde si ti u celoj prici?
Pa kad se te čedne zasite tebe, a i malo progledaju oko sebe pretvore se u ono drugo. Ako malo otvoriš oči, videćeš da je tako. Ni Isus nije bio sa čednom već sa kurvom sveticom, ili si to smetnuo sa uma.
 

Back
Top