Otac bez obaveza

Dragantaur

Iskusan
Banovan
Poruka
6.984
Rekla mi je da sam 4. na spisku..pre toga mi je uzela sve podatke (I broj licne sam joj dao )
Rekla je da zeli da zatrudni negde pocetkom 2010 I da rodi u septembru, zato sto zeli da joj dete bude dupla devica u horoskopu…Onda sam je ispitivao kad je dobila zadnji put, pa sam racunao uz plus I minus dane, pa prosek…I izracunao da ce joj dete biti lav u horoskopu..valjda, nemam pojma…ne znam otkud joj sve to ali eto mozda budem I potencijalni tata..naravno ako zakazu prva trojica..
Nego, zanima me misljenje zena..odabir muskarca sa kojim ce zatrudneti….a da muskarac nema obaveze prema zeni I detetu…
 
Poslednja izmena:
Citala sam negde da zene nesvesno biraju muskarce koji imaju jaci imunoloski sistem od njih, mislim za pravljenje dece, a takodje i sto razlicitiji genetski materijal, ato se oseti po mirisu tela...

Na kakav odabir mislis? Ono k`o u samousluzi, zelene oci, crna kosa... ili?
 
Seks bez obaveza moze, ali birati oca bez obaveza detetu je nesto sto sa ovom pamecu nikad ne bi uradila. Radije cu listiti sebe materinstva nego da u startu lisim deteta oca.
Ovde gde zivim vise od 50% kriminalaca su bas TA deca.
 
Pa dobro, ja imam neke ideje sta bih voljela da mi dijete bude u horoskopu, voljela bih djecake, a da ne budu seka-perse...otvorene, snalazljive, njezne...a uz to i obdarene........
Samo, ne znam tacno koji bi znak pokupio sve te karakteristike.........

Roditi dijete za sebe, a lisiti ga oca je u najmanju ruku sebicno, licemjerno, pokvareno, neljudski...........
 

Back
Top