charape mi soks

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
eto ja imam taj problem sa charapama koje nisu mejd baj pamuk, malo me mbla:rumenko: ali desmr mi geno u njima, i sa tim problemom se muchim vec neko vreme, to se pojavilo iznenada i nece da ode
e sad idem na srz problema, nisam neshto pun para da bi' pazario u barlingtonu ili slichnim radnjama, pa kupujem charape gde god prochitam coton 100 posto, ali mahom su lazne reklame u pitanju, pa sam se odvazno odluchio da pitam zene kako da znam da su charape stvarno 100 odsto pamuk i gde ima lepih, jevtinih a opet pamuchnih???
i da, mozete da pishete o radnjama gde se mogu naci lepe zenske charape s' zabicama, i o nogama koje se pakuju u njih, debele noge= crne charape s puno lajkre itd : )
 
Poslednja izmena od moderatora:
Tema zvuci kao zeza, ali, ovo je cest problem kod muskaraca..........znoje im se stopala, obuju sinteticke carape i provedu pola dana i cipelama...........ishod ubitacan.........

Muskarci, idite kod pedikira, bar nekada, malo pete da sredite a posle kamenom (za to predvidjenim:D) ih odrzavajte....redovna higijena, kremice za stopala....da uklonitte gljivice koje su skoro obavezan stanovnik stopala ako ste u patikama...........i nece da smrde.........
 
Нисам задовољан одговором.

Pa sad... Ne znam šta bi te zadovoljilo. :lol:
Recimo ovako:
- žene stružu pete da ne bi imale natur štikle;
- zato što je to MRTVA koža, a sve što je mrtvo, treba i da se sahrani;
- zato što je užasno RUŽNO;
- zato što cepa čarape;
- zato što grebe partnera u ... hm... delikatnim situacijama.

Je l' dovoljno?
 
Pa sad... Ne znam šta bi te zadovoljilo. :lol:
Recimo ovako:
- žene stružu pete da ne bi imale natur štikle;
- zato što je to MRTVA koža, a sve što je mrtvo, treba i da se sahrani;
- zato što je užasno RUŽNO;
- zato što cepa čarape;
- zato što grebe partnera u ... hm... delikatnim situacijama.

Je l' dovoljno?

Али не можеш нормално да идеш боса, Ма нећу да се препирем, знам да је то још једна глупост доста са декадентног Запада. :kiss:
 
kako da znam da su charape stvarno 100 odsto pamuk i
Pamuk trpi visoku temperaturu. Ako peglu staviš na sintetiku istopiće se ili će se pegla zalepiti zavisno od procenta sintetike u čarapama. Pamučna čarapa bez problema pofdnosi peglu i na najvišoj temperaturi i ne lepi se.
gde ima lepih, jevtinih a opet pamuchnih???
Jeftinih pamučnih čarapa ima na buvljacima i sličnim mestima, a sad to što tražiš i da su lepe, to ne verujem da ćeš naći tu. U svakom slučaju obične pamučne čarape ćeš naći što ti je najvažnije, jer mogu da budu i najlepše ako se osećaju...:roll:
 
samo ovo
češće se nađemo u situaciji da obujemo sandale sa otvorenom petom ili u... hm... delikatnim situacijama
nego što idemo bosi po opakom terenu

ja stalno idem bosa po opakom terenu svog stana :mrgreen: postoji cak opasnost da me jedan opaki lezeci pas ujede za sveze orendanu nezasticenu petu i sta onda-krvi do kolena... a sa lepo zadebljalom petom trpim ujede cak 2-3 psa istovremeno:mrgreen:
 

Back
Top