Marković: O vladi prvo sa D S S i SRS, pa tek sa DS

Ne,ne, smara mi se vise da se cimam sa sps-om...da sam ja Tadic odjebao bih sps,a onda bih cekao da u novoj vladi plate padnu na 50 evra i onda bih pocistio ta gowna srs,dss i sps jednom zauvek sa scene.

Ali ti nisi Tadic a ekipi oko Tadica prete bukagije za lopovluke koje su cinili zadnjih 8 godina pa im bas nije u cilju da ispuse za vlast u suprotnom ce se pridruziti Marku,Miri,Bogoljubu.....naravno ako ih ne navataju pre toga
 
Seselj je u apsu...njega ce da otruju kad dodje vreme.Ne brinem ja za to.

Bezi gospodaru gresaka dok jos mozes, zato sto Seki ima net u Seveningenu...

SESELJ2.jpg
120803voj.jpg

2-2.jpg
 
Ne,ne, smara mi se vise da se cimam sa sps-om...da sam ja Tadic odjebao bih sps,a onda bih cekao da u novoj vladi plate padnu na 50 evra i onda bih pocistio ta gowna srs,dss i sps jednom zauvek sa scene.

Називати политичке неистомишљенике говнима и желети њихово истребљење је против правила форума. Да видимо да ли ће Банши која радо говори нама Србима да је важно да се прате правила форума, казнити те кад тешко кршиш правила форума.
 
Ali ti nisi Tadic a ekipi oko Tadica prete bukagije za lopovluke koje su cinili zadnjih 8 godina pa im bas nije u cilju da ispuse za vlast u suprotnom ce se pridruziti Marku,Miri,Bogoljubu.....naravno ako ih ne navataju pre toga

Пријави поруку. Увек пријави кад неко напише да су говна и да жели истребљење гласача Српских партија.
 

Back
Top