U Beogradu odluceno: patriotska koalicija

Drago mi je da sam ti zabavan...ali mi nisi odgovorio....

Drago mi je da si otisao u kur..

Evo nadji gde je Toma to rekao...

IMAĆEMO novu vladu SRS, DSS-NS i SPS ili nove izbore - poručio je u nedelju zamenik predsednika radikala Tomislav Nikolić najavljujući da će već u ponedeljak pozvati Vojislava Koštunicu na pregovore o novom ministarskom kabinetu.
Smireno i s povremenim osmesima, najbliži Šešeljev saradnik nije uvijao pred novinarima da je nova koalicija sa “narodnjacima” i SPS nadohvat ruke. Štaviše, on je u zgradi zemunskog magistrata, koja je i ovog puta bila novinarski mravinjak, nagovestio brzi “pakt”:
- Neće se dugo čekati na vladu - samouveren je bio Nikolić, ne otkrivajući da li bi Koštunici prepustio premijersku fotelju. - Razgovaraću i sa SPS i sa DSS sa kojom smo poslednjih meseci pokazali ideološku bliskost. Spreman sam na mnoge kompromise. Čak i lične.
Nimalo obeshrabren činjenicom da je blok oko DS dobio više glasova, što je munjevito prostrujalo kroz štab SRS već oko 21 čas, Nikolić je podvukao da “Boris Tadić ovoga puta neće imati vladu”.
- Zapanjen sam njegovom izjavom da će sprečiti formiranje vlade u kojoj ne bi bio DS - podigao je kažiprst Nikolić, kao da preti. - On je time grubo povredio Ustav i nagovestio građanske nemire. Upozoravam ga da našu pobedu koja bi rezultirala učešćem u vladi niko ne može da spreči.
Šešeljev zamenik kazao je da je zadovoljan izbornim rezultatom koji je u odnosu na 2007. popravljen, kako je rekao, za 1,5 odsto.
 
Drago mi je da si otisao u kur..

Evo nadji gde je Toma to rekao...

IMAĆEMO novu vladu SRS, DSS-NS i SPS ili nove izbore - poručio je u nedelju zamenik predsednika radikala Tomislav Nikolić najavljujući da će već u ponedeljak pozvati Vojislava Koštunicu na pregovore o novom ministarskom kabinetu.
Smireno i s povremenim osmesima, najbliži Šešeljev saradnik nije uvijao pred novinarima da je nova koalicija sa “narodnjacima” i SPS nadohvat ruke. Štaviše, on je u zgradi zemunskog magistrata, koja je i ovog puta bila novinarski mravinjak, nagovestio brzi “pakt”:
- Neće se dugo čekati na vladu - samouveren je bio Nikolić, ne otkrivajući da li bi Koštunici prepustio premijersku fotelju. - Razgovaraću i sa SPS i sa DSS sa kojom smo poslednjih meseci pokazali ideološku bliskost. Spreman sam na mnoge kompromise. Čak i lične.
Nimalo obeshrabren činjenicom da je blok oko DS dobio više glasova, što je munjevito prostrujalo kroz štab SRS već oko 21 čas, Nikolić je podvukao da “Boris Tadić ovoga puta neće imati vladu”.
- Zapanjen sam njegovom izjavom da će sprečiti formiranje vlade u kojoj ne bi bio DS - podigao je kažiprst Nikolić, kao da preti. - On je time grubo povredio Ustav i nagovestio građanske nemire. Upozoravam ga da našu pobedu koja bi rezultirala učešćem u vladi niko ne može da spreči.
Šešeljev zamenik kazao je da je zadovoljan izbornim rezultatom koji je u odnosu na 2007. popravljen, kako je rekao, za 1,5 odsto.

Juce je rekao,gledao sam na b92...
 
pusti b92 tvoju omiljenu tv i zakljucices sam da je koalicija DSS SRS SPS gotov posao :)

VEC JE TA KOALICIJA FORMIRANA U BEOGRADU sto znaci da su se dogovorili i na republickom nivou.

Znaš kako kažu ČMarkowac,ko se zadnji smeje.......
Mada ja se tvojim glupostima smejem konstantno.
To je sigurno 100% kao što si tvrdio da lista SRS dobija ubedljivo najviše glasova,da su istraživanja koja pokazuju da ZES polako sustiže SRS teška nameštaljka i tome slično.
Pogledaj svoje postove i videćeš šta si sve izlupao. Ali ljudi su ovde navikli da se ti okrećeš kako vetar duva i danas pričaš jedno,sutra drugo,da si danas ČMarkowac,sutra Jerry.

A tvoje laganje je posebna priča. Ružić je rekao da nikakvih pregovora o koaliciji na nivou BG-a nije bilo,što je i Vučić potvrdio ali da je logično da se ta koalicija ostvari.
I opet lažeš. I sada po navici,kada te uhvate u laži ti pobegni na drugu temu i tamo smisli neku novu laž. Ali to već govori o tvom poštenju i kućnom vaspitanju.
 
I, ko je onda najviše željan vlasti? A pri tom bahat, i ucenjivač. Ali, stvarno, šta je to pa novo? Nego, samo još jedna nova potvrda kakvi su radikali zlotovori i izdajnici.

Ваш тадић и његови партнери пљују са својим партнерима Србе. Срс никад није пљувала на Српство и увек је била за одбрану Срба и Српства.

Предобри СРС вам смета. Шта би вам ја радио да имам власт
evilgrin0023.gif
.
 
Poslednja izmena:
I, ko je onda najviše željan vlasti? A pri tom bahat, i ucenjivač. Ali, stvarno, šta je to pa novo? Nego, samo još jedna nova potvrda kakvi su radikali zlotovori i izdajnici.

To shto je Toma reko je jedino logichno-ako se ne dogovore "narodnjaci" i srs sa sps-om ili sps sa "demokratama" nema vlade a ako nema vlade izbori se ponavljaju dok se rezultat ne promeni tako da moze da je ima.Shta nije jasno?
 
To shto je Toma reko je jedino logichno-ako se ne dogovore "narodnjaci" i srs sa sps-om ili sps sa "demokratama" nema vlade a ako nema vlade izbori se ponavljaju dok se rezultat ne promeni tako da moze da je ima.Shta nije jasno?
Jel' vi toliko niste u stanju da shvatite, ili se samo - pravite? Biće da je, u nedostatku argumenata, ovo drugo.
 
Opet, si nešto pogrešno "skopčao". I, opet se valjaš "na brašno". Ko se ljuti? I ko gubi? Ne sanjaj. Ili ne... haluciniraj. Evo, upravo i Mladenović reče: "ako ne uspemo, bićemo opozicija".

Znači - osnovna postavka ove teme je puka - LAŽ.

Неће ниједан истински Србин нити Српкиња да гледају више политичаре који их краду, пљују и кажу да су највећи злочинци. Дај линк за изјаву младеновића.
 

Back
Top