Драган Марковић Палма: Никада нећу напустити коалицију!

Poruka
19.903
Малопре чух на ТВ-у(РТС) Палму како каже да је он принципијелан и да никада неће напуштати коалцију у коју је ушао.

view_image.php


Е,драге моје демократе,мислим да су и последње наде утихнуле.
Шта кажете на то?:)
 
ПАЛМА: ОСТАЈЕМ ВЕРАН КОАЛИЦИЈИ, БУДУЋНОСТ СРБИЈЕ ЈЕ ЕУ

ЈАГОДИНА – Председник Јединствене Србије (ЈС) Драган Марковић - Палма изјавио је данас у Јагодини да „никада неће изневерити и напустити коалицију СПС-ПУПС-ЈС, са којом је учестовао на парламентарним и локалним изборима”.

„Ја сам принципијелан човек и никада ову коалицију нећу напустити. Коалиција ће донети консензусом одлуку шта ће радити, а наша мишљења су 95 одсто слична”, рекао је Марковић на конференцији за новинаре.

Он је додао да се „без коалиције СПС-ПУПС-ЈС не може направити Влада Србије а ЈС је за улазак у Европу са Косовом и Метохијом, за сарадњу са целим светом, са истоком и западом”.

Марковић је навео да је „будућност ове Србије и наше деце ЕУ, али је за нас Резолуција Савета безбедности 'свето писмо' и све док постоји тај документ у коме стоји да је Косово и Метохија саставни део Србије ми ћемо то заступати”.

Он је нагласио и да „без сарадње са ЕУ нема будућности Србије али, наравно, ми никада не можемо да заборавимо Европи бомбардовање и НАТО агресију 1999. године”, додајући да ,међутим, „морамо да водимно рачуна о младим људима”.
.....
 
Малопре чух на ТВ-у(РТС) Палму како каже да је он принципијелан и да никада неће напуштати коалцију у коју је ушао.

view_image.php


Е,драге моје демократе,мислим да су и последње наде утихнуле.
Шта кажете на то?:)

Bitno je šta većina naroda misli,a to je rečeno juče!
Prema tome pravite kakvu god hoćete vladu,pošto i onako neće trajati duže od 2 meseca,
a posle toga neće te imati ni 10% sa sve Koštunicom,Gickom i Veljom-seljom!
 
Малопре чух на ТВ-у(РТС) Палму како каже да је он принципијелан и да никада неће напуштати коалцију у коју је ушао.

view_image.php


Е,драге моје демократе,мислим да су и последње наде утихнуле.
Шта кажете на то?:)

Ipak, ako budemo pročitali celu Palminu izjavu, nada postoji.

ПАЛМА: ОСТАЈЕМ ВЕРАН КОАЛИЦИЈИ, БУДУЋНОСТ СРБИЈЕ ЈЕ ЕУ

ЈАГОДИНА – Председник Јединствене Србије (ЈС) Драган Марковић - Палма изјавио је данас у Јагодини да „никада неће изневерити и напустити коалицију СПС-ПУПС-ЈС, са којом је учестовао на парламентарним и локалним изборима”.

„Ја сам принципијелан човек и никада ову коалицију нећу напустити. Коалиција ће донети консензусом одлуку шта ће радити, а наша мишљења су 95 одсто слична”, рекао је Марковић на конференцији за новинаре.

Он је додао да се „без коалиције СПС-ПУПС-ЈС не може направити Влада Србије а ЈС је за улазак у Европу са Косовом и Метохијом, за сарадњу са целим светом, са истоком и западом”.

Марковић је навео да је „будућност ове Србије и наше деце ЕУ, али је за нас Резолуција Савета безбедности 'свето писмо' и све док постоји тај документ у коме стоји да је Косово и Метохија саставни део Србије ми ћемо то заступати”.

Он је нагласио и да „без сарадње са ЕУ нема будућности Србије али, наравно, ми никада не можемо да заборавимо Европи бомбардовање и НАТО агресију 1999. године”, додајући да ,међутим, „морамо да водимно рачуна о младим људима”.
 
Vidim da si promenio avatar...napredak.

Тадић губи власт,па ми више није интересантно.:)
Све брљотине које је починио ће бити исправљене у новом скупштинском сазиву.Или,још простије речено,онакав ССП ће бити поништен.:D
 
najiskrenije se nadam SRS-DSS-SPS

odličan rasplet
pokazalo se većinsko raspoloženje, čija politika ima najviše pristalica
a sad da vidimo šta mogu "patriote"

Па,управо то.Већинско расположење је на страни патриотског блока.То су чињенице.Мала је разлика,али довољна.:)
 
a sad da zapevas onu novokomponovanu

"placi brezo bela, i ja cu sa tobom, otisla je danijela nije rekla zbooogooom".... :super:

e stvarno si mentol sa tim pesmama danas, umro sam od smeha kad sam video da si stavio ono od semse, znaci ludilo bes... poslusaj ti od mike- sve cesce nesto pijem... Evo ti deo: Ja vise nemam kud
ma ode sve na dno
sto gradila sam ja sve se srusilo
previse davala, dzabe se nadala
sad sebe izdajem, kriva sam, priznajem :mrgreen::mrgreen::mrgreen: nema nista od te vase koalicije, a i ako je bude brzo cete puci :D
 
Па,управо то.Већинско расположење је на страни патриотског блока.То су чињенице.Мала је разлика,али довољна.:)

pa ta mala razlika će na kraju da bude kao u NS
za malo pobedili, sa fanfarma izgubili
 

Back
Top