off

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
d1:
konacno da i ja dobikem poziv... :wink:
vrlo rado bih da nisam sprecen
hmmm... evo za kaznu cu da postavim svoju real thing sliku u ponedeljak koja ce biti prisutn nedelju dana... moze?
AUUUU...
Bas se vidis u p.m. :roll:
Poen kod mene za dugu kosu :wink:
 
Konacno se i ovde pojavljuju osobe koje cene dugacku kosu, a ne 'crn, 1cm vojnicki friz' ...

Poen za ljude, a posebno dame, koji/e cene dugacku kosu!
 
Incognito:
Konacno se i ovde pojavljuju osobe koje cene dugacku kosu, a ne 'crn, 1cm vojnicki friz' ...

Poen za ljude, a posebno dame, koji/e cene dugacku kosu!
Pre neki dan sam videla momka sa mnoooogo lepom dugačkom, ali baš dugačkom kosom. Dopada mi se i kod žena, ali što muškarcima može lepo da stoji, to je... :wink:
 
Incognito:
Da je bolje, bolje je (svako ko ima dugacku kosu ce ti reci to)...

... al' nije lepse :wink: :lol: :P :twisted:
pa i nije bas.... kada imas kratku kosu moze neki deo kose da strci ujutru, pa da umres dok sve ne dovedes u red...ovako malo cesljanja i rajf ili gumica i gotovo...poz :wink:
 
rastamann:
U sluchaju da imate predloge, ideje, primedbe na rad moderatora, molim vas da ih ovde iznesete, da bi nash rad bio efektivniji, kvalitetniji i da bi forumashki dani bili josh bolji...
Unapred zahvalan
Koliko da se podsjetimo sta je tema...
Incognito bi mogao da se osisa, jerbo su mu se kose rasplele po svim mogucim topicima...Prijedlog prvi.
Jovanin Zeleni zub ugrozava popularnost fenomena na forumu znanog kao "bundevina kita". Popraviti, zalijeciti, izvaditi, sta bilo samo da ga ne "citamo" vise na svastari i LjiS - u...Prijedlog drugi.
Svashtarator bi trebao, po meni, u slucaju da se odluta od izvorne zamisli, skrenuti paznju korisnicima na tu cinjenicu. Ovdje je on inicijator ili aktivni ucesnik u mlacenju prazne slame... Prva primjedba.
Koleginica njegova da ne prijeti zakljucavanjem (uslijed neozbiljnosti), ukoliko se otvori topic - uganuo sam lijevu trepavicu, hoce li se to odraziti na moj sexualni zivot - jer je (bice) ozbiljan koliko i njeni komentari na "Zeljama, chestitkama i pozdravima". Druga primjedba.
Sve te frizure, vilice i fenomene na jedan topic. Brisati ih, u slucaju, da zalutaju na sve druge "bliske" im teme . Ideja prva.
Ideja je, zapravo, jedna - da forum pocne da lici na nesto! Sto je bolje nego da ne lici ni na sta!
 
moram da obavestim sve forumase da je inco sinoc pod uticajem alkohola (mnogo alkohola) ozbiljno razmisljao (koliko je mogao da misli) o tome da obrise "ko je na liniji".............

P.S. lincovati incaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

P.S.S.inco sad smo 1:1 :twisted: :twisted:
 
PRIMEDBA RASTAMANN-U :
poshto tvoje veliko dupe skoro i da ne uchestvuje u forumashkim dilemama i razgovorima, jer (ko zna, a zna shta radi), duzan si da obezbedish radosne i vesele primere kako upoznati i naci sebe...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top