off

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Остајте овде мудератори и они поред вас. Испуниће вам се жеља па ћу да вас оставим на миру. Овај форум је у суштини обично губљење времена и то углавном захваљујући вама. Направили сте уместо причаонице сујетаоницу где учесници треба да троше своје интернет и остало време, да повећавају рејтинг форуму и Крстарици, али да уз то веома пазе како ће и шта причати о вама. Направили сте малу групу, која се добрим делом и познаје, вртите једне те исте «форе» и не дозвољавате ништа изван тога. Другим речима узурпирали сте овај форум ради сопствене промоције и задовољавања само свога Ега.
Кажете да ја имам параноју од модератора, а ја нисам са мог рачунара избрисао ни један ваш текст, а ви, баш параноично, скидате скоро сваки мој коментар или тему, иако су они, или оне, далеко углађенији(углађеније) од ваших,врло често, дрских и увредљивих одговора. Љека, а он је само друго паковање Рустмана и Ињкоњгита, каже да ми је речник сужен и да прочитам неку књигу. Вероватно вам смета обични, народни српски језик. Ви да не убацујете енглеске изразе неби скрпили фонд ни од двадесетак речи, а основна белетристика вам је, вероватно, Хари Потер (ил` се можда каже Хери Потер)
И зато вас остављам да се до миле воље самозадовољавате Рустмане, Љеко и Ихкоњгњито. Наравно да нећу напустити форум јер на њему има и корисних ствари,само се надам се да нам се путеви неће више укрштати.
Желим вам леп провод и добро здравље.
Молим да ову тему задржите једно време, како би је и неки неутрални учесници,ако таквих има на овој теми, могли прочитати и, евентуално, дати свој суд о овоме. Ваше мишљење није неопходно, а ако га ипак буде, покушајте, бар овај пут, да будете колико-толико коректни.
Још један поздрав учесницима форума-Видимо се на неким другим темама.
 
Kako je nekad bilo jako popularno lizanje "Gazdinkinih" organa za izlucivanje, tako je sada IN podyebavanje te iste Gazdarice. Po svoj prilici od istih onih Likova koji nos i usta nisu izvlacili iz njene guze...
Potrchko, sta cekas s ovim "treba znat' napravit' plagijat" temama??? Daj ukini to, oba ti oca, kad vec imas tu privilegiju...

Dopisano Nakon brisanja:
Imas kischinu od Gazdarice, ko si da si, pa ti vidi sta ces... 8)
 
"U toku stoleca vas se narod u mnogome toliko izjednacio sa svojim tlaciteljima da mu nece mnogo vredeti ako ga Turci jednog dana napuste a ostave mu, pored njegovih rajinskih mana, i svoje poroke: lenost, netrpeljivost, duh nasilja i kult grube sile. To, ustvari, i ne bi bilo oslobadjanje jer ne biste bili dostojni slobode ni umeli da je uzivate i, isto kao i Turci, ne biste znali drugo do da robujete ili da druge porobljavate. Sumnje nema da ce i vasa zemlja jednog dana uci u evropski sklop, ali se moze desiti da udje podvojena i nasledno opterecena shvatanjima, navikama i nagonima kojih nigde vise nema i koji ce joj, kao aveti, sprecavati normalan razvitak i stvarati od nje nesavremeno cudoviste i svaciji plen."

Ivo Andric
 
Incognjido:
Samo da dodam...

... kako bi sprecili 15380937 postova na ovu temu (da podrazumevamo da svi napisu razilicite kombinacije) ;)

za slichan sadrzaj pogledajte temu "Ko je na liniji"... samo sto je gornji limit za broj post-ova neogranichen nu, smislenost post-ova je odgovarajuca redjanju brojeva Incognjidovim "kombinacijama" (5+2)/39 u blondikinoj matematici.

kisssssssschina za Gazdaricu i blonditj. muaaaa 8) !
 
Pozdrav i od mene!! Nedostajali ste mi!
kiss.gif
 
evo,ovako..moderator zakljuca temu i kaze "to je vec bilo"..onda unezvereni clan pita "kako,gde,sta,zasto.."..onda ce opet moderator onako pametno "to je lako,ukucas pojam u pretrazivac i proveris da li je vec bilo nesto na tu temu.." a jel' vam poznata ova prica?..nema veze..
evo,doslo meni sad da kazem nesto od presudnog znacaja za covecanstvo,pa i sire,na temu oralnog sexa...ukucam u pretrazivac "oralni sex"(dakle pazljivo sledim uputstva) i izbaci mi 1551 rezultat,tacnije teme..krenem da vrtim kad na drugoj strani"gde je bundeva".."a tu sam,ebite se svi sad..bash!!"
i ne znam zasto sam vam ovo sad ispricao..u svakom slucaju.....
 
aaaaaaauuuuuuuuu kakav dan... a ja u ovom podrumu... ni signal na mobilnom nemam... pppppffffff bre... a mirishe neko pechenje spolja...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top