Да ли је могућа нова љубав после сломљеног срца?

Bogart

Poznat
Poruka
9.747
... али баш сломљеног, кад много времена мора да прође? Већ ми неколико пута говоре "добродошао у клуб", па ме интересује да ли је неко успео да се из њега изађе и како?

Заволео сам једну особу од које ми љубав није узвраћена толико јако и потпуно као ниједну другу особу са којом је и било обостраних осећања. Убеђен сам да кад ме ово на крају прође, и кад се затворим, да нешто тако интензивно ни према коме више нећу осетити и то ме ужасава...
 
... али баш сломљеног, кад много времена мора да прође? Већ ми неколико пута говоре "добродошао у клуб", па ме интересује да ли је неко успео да се из њега изађе и како?

Заволео сам једну особу од које ми љубав није узвраћена толико јако и потпуно као ниједну другу особу са којом је и било обостраних осећања. Убеђен сам да кад ме ово на крају прође, и кад се затворим, да нешто тако интензивно ни према коме више нећу осетити и то ме ужасава...



Od tebe zavisi da li je moguće .... ako se ceo život budeš kočio zbog slomljenog srca ''jednom nekada'' nikada nećeš moći dalje .....
 
... али баш сломљеног, кад много времена мора да прође? Већ ми неколико пута говоре "добродошао у клуб", па ме интересује да ли је неко успео да се из њега изађе и како?

Заволео сам једну особу од које ми љубав није узвраћена толико јако и потпуно као ниједну другу особу са којом је и било обостраних осећања. Убеђен сам да кад ме ово на крају прође, и кад се затворим, да нешто тако интензивно ни према коме више нећу осетити и то ме ужасава...

mislim da je itekako moguca.ali posto je ocigledno da si kao svaki muskarac very very sensitive kad voli onda daj sebi vremena.ali puno.nekolike godine.
 
... али баш сломљеног, кад много времена мора да прође? Већ ми неколико пута говоре "добродошао у клуб", па ме интересује да ли је неко успео да се из њега изађе и како?

Заволео сам једну особу од које ми љубав није узвраћена толико јако и потпуно као ниједну другу особу са којом је и било обостраних осећања. Убеђен сам да кад ме ово на крају прође, и кад се затворим, да нешто тако интензивно ни према коме више нећу осетити и то ме ужасава...

meni je trebalo 5 godina...mada je se i dalje secam...a jos kad vidim...preterano zgodna...no,zivot ide dalje...tezimo boljem
 
mislim da je itekako moguca.ali posto je ocigledno da si kao svaki muskarac very very sensitive kad voli onda daj sebi vremena.ali puno.nekolike godine.

Овако нисам никада волео. До сада ми се није тако нешто десило, па зато сумњам у неке шансе да се то понови.

sensitive... да. Ово искуство ме је тако отворило, толико оплеменило и учинило бољим, да мрзим помисао на то како ћу се, кад све прође -- ако прође, вратити у оног свог старог циничног и хладног себе, и можда још горег него што сам био. А и то што је овако дивна шанса за нешто фантастично отишла на особу са којом то не може да се деси.
 
Овако нисам никада волео. До сада ми се није тако нешто десило, па зато сумњам у неке шансе да се то понови.

sensitive... да. Ово искуство ме је тако отворило, толико оплеменило и учинило бољим, да мрзим помисао на то како ћу се, кад све прође -- ако прође, вратити у оног свог старог циничног и хладног себе, и можда још горег него што сам био. А и то што је овако дивна шанса за нешто фантастично отишла на особу са којом то не може да се деси.

pa da.bas upravo jer ti se desava prvi put mislis da ne moze da se ponovi.moze.ali zavisi od osobe.ako si po prirodi tip koji se 'plasi' svjesno neces dozvoliti sebi da se tako otvoris sledeci put.iz straha da ne budes povredjen ili odbijen opet.ako inace ides u zivotu srcem ,sigurno ces ponovo dozivjeti da tako volis.(npr.ja uvjek idem razumom to mi je mana)

..postoji jos jedan problem..ne srecu se osobe, prema kojim se javljaju takva osjecanja na svakom cosku...znaci... treba da budes hrabar za novu veliku ljubav ..ali i da imas srece takodje.
 
Овако нисам никада волео. До сада ми се није тако нешто десило, па зато сумњам у неке шансе да се то понови.

sensitive... да. Ово искуство ме је тако отворило, толико оплеменило и учинило бољим, да мрзим помисао на то како ћу се, кад све прође -- ако прође, вратити у оног свог старог циничног и хладног себе, и можда још горег него што сам био. А и то што је овако дивна шанса за нешто фантастично отишла на особу са којом то не може да се деси.

Kad se takve stvari dese, i patiš, i patiš, i patnja nikako da postane bar malo manja (i ne pomišljaš da će proći, Bože sačuvaj)...
i još ti neko kaže: "ma, proći će, vrijeme liječi sve" :mad: a tebi dođe da tog nekog opaučiš tako da tri dana ne ustane...
šta oni znaju o tvojoj patnji...znam kakav je osjećaj...ali sad i ja vjerujem da vrijeme liječi...
nećeš zaboraviti, ali će ti vremenom biti lakše, i prestaćeš da upoređuješ sve s NJOM, i doći će vrijeme kad će ti se dopasti neko ko je totalno drugačiji, i dozvolićeš sebi da opet zavoliš...
i to opet kao nikad prije...believe me ;)
 
Da tako treba.'Ni staru haljinu ne treba krpiti,kamoli ljubav..treba otici'- Mesa S.
ja sam to sve ponavljala sebi ...dok sam po 476 put pokusavala iznova sa svojim prvim deckom..i sto sam vise to mantrala..sve sam se vise vrcela u krug...:neutral:

ja sam nesto drugo imala na umu,
al cini se da ni ovo sto ti predlazes nije lose... 8)
 
Da tako treba.'Ni staru haljinu ne treba krpiti,kamoli ljubav..treba otici'- Mesa S.
ja sam to sve ponavljala sebi ...dok sam po 476 put pokusavala iznova sa svojim prvim deckom..i sto sam vise to mantrala..sve sam se vise vrcela u krug...:neutral:

Pa ne znam... Do skoro sam mislila da prodje sve to jednom, a sada...nem' pojma...
Ni sama nemam snage da idem dalje tako da ti ne mogu bas pruziti neke reci utehe (a kao i da ti to nesto vredi).

I tako.

lepi momenti sa bivsim partnerima se ne zaboravljaju...
 

Back
Top