Ко је више допринео фантастичном успеху ДСС-НС?

Samardžić se meni lično najviše zgadio ali nisam relevantna jer nisam njihov glasač.
Tati kao simpatizeru ove koalicije najviše smeta Velja.

Samardzić se zgadio većini članova DSS-a. Čovek je prvo postao drug potpredsednik stranke,pa tek onda drug član. Njima je stranka počela da se cepa polako,a tek će zbog koalicije sa SRS-om.
 
Gledam onog mučenog Koštunicu sinoć, da mi nije toliko mrzak, bilo bi mi ga žao. Sam sebe teši kako su postigli očekivane razultate, a da su izašali sami, bez Velje, nesrećnici, jedva bi prešali cenzus. Na sledećim izborima, kad ga ostave sadašnji koalicioni partneri i pola stranke, neka bude srećan ako uopšte pređu cenzus. A da su zlo za Srbiju, jesu. Radikali su benigni u odnosu na DSS.
 
Ma manite se Gljivice ljudi. Nije taj nista bolji od kradikala i Mlohavog. Pa njegova stranka je vodila Srbiju 90-ih.

To se isto desilo i sa Majom Gojkovic. Odjednom je ona kulturna i normalna gradjanka. E pa nije. Bila u Hrtkovcima sa Seseljem kada je proterivao Hrvate. Slagala se sa tim naravno. Njene ideje za vreme rata su bile prave radikalske. I kada god sam je gledao na nekoj emisiji bila je prava radikalka.

Ovo nije tema o Maji, ali je princip isti kao sa socijalistima.
 

Back
Top