Kada cete se vise pomiriti sa ISTINOM?!

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Mislim, ne mogu da verujem da i dalje se nadate da ce SRS i SPS opet doci na vlast...
Sto ne cestitate i pomirite se da je vecina ljudi koji zive u Srbiji za politiku koju vodi DS..

Daj vise manite se tema kako ce DSS uci sa SRS..> Pa zbog te politike DSS nikad jadniji..
SRS gubicete svake izbore jer Srbiji je mesto u EU!

Cinjenica je da je DS odneo apsolutnu pobedu u svim vecim mestima... Nova Srbija je izgubila i u Cacku... Cak je i SRS ispred njih... Eto koliko je dobro biti uz gubitnike Radikale..

Pomirite se sa time da ce SRS uvek gubiti izbore, jer vecina Srba je za EU!
I nadam se da nece opet neki legija doci i ubiti vecinu... MUKA MI JE VISE OD UBIJANJA I BOMBARDOVANJA...


ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!

ZA SVE ISKRENE PATRIOTE!
ZA BOLJE SUTRA!
 
Mislim, ne mogu da verujem da i dalje se nadate da ce SRS i SPS opet doci na vlast...
Sto ne cestitate i pomirite se da je vecina ljudi koji zive u Srbiji za politiku koju vodi DS..

Daj vise manite se tema kako ce DSS uci sa SRS..> Pa zbog te politike DSS nikad jadniji..
SRS gubicete svake izbore jer Srbiji je mesto u EU!

Cinjenica je da je DS odneo apsolutnu pobedu u svim vecim mestima... Nova Srbija je izgubila i u Cacku... Cak je i SRS ispred njih... Eto koliko je dobro biti uz gubitnike Radikale..

Pomirite se sa time da ce SRS uvek gubiti izbore, jer vecina Srba je za EU!
I nadam se da nece opet neki legija doci i ubiti vecinu... MUKA MI JE VISE OD UBIJANJA I BOMBARDOVANJA...


ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!

ZA SVE ISKRENE PATRIOTE!
ZA BOLJE SUTRA!

ti si baš uspaničen,idi u krunsku traži kutiju bensedina od 10 mg:mrgreen:
 
Mislim, ne mogu da verujem da i dalje se nadate da ce SRS i SPS opet doci na vlast...
Sto ne cestitate i pomirite se da je vecina ljudi koji zive u Srbiji za politiku koju vodi DS..

Daj vise manite se tema kako ce DSS uci sa SRS..> Pa zbog te politike DSS nikad jadniji..
SRS gubicete svake izbore jer Srbiji je mesto u EU!

Cinjenica je da je DS odneo apsolutnu pobedu u svim vecim mestima... Nova Srbija je izgubila i u Cacku... Cak je i SRS ispred njih... Eto koliko je dobro biti uz gubitnike Radikale..

Pomirite se sa time da ce SRS uvek gubiti izbore, jer vecina Srba je za EU!
I nadam se da nece opet neki legija doci i ubiti vecinu... MUKA MI JE VISE OD UBIJANJA I BOMBARDOVANJA...


ZA MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!

ZA SVE ISKRENE PATRIOTE!
ZA BOLJE SUTRA!

ja sam vam cetitao a vi ni HVALA da kazete

a kakvo to bombardovanje serendas i ubijanje ne razumem
 
Upravo reče Palma da cela koalicija ide zajedno i da se neće odvojiti pošto imaju 95% slične stavove. A svi znamo kakvi su njegovi stavovi ... sad što nekima to ne ulazi u glavu to je nešto drugo.

ova se jos nada da ce SPS da ide u koaliciju sa DS-om :mrgreen:

A Dacic rekao mi idemo sa DSS-om :lol:

sta da se radi nada poslednja umire :(

cak i da to Dacic odluci na klupi za rezervne igrace cekaju spremni Vucelic, Mrkonjic i Vulin i odma ima Dacica da optuze za izdaju Slobodana Milosevica i sklapanje koalicije sa onima koji su hapsili i ubili Slobu a svi znamo kakav uticaj to ima na birace SPS-a :mrgreen:

I kakvi ste vi ljigavci pokazuje to da ste pustali balone na Kalemegdanu kad je umro Milosevic a sad hocete sa njegovim istomisljenicima u vladu, o majko moja :)
 
Neka,neka, bice sladje da se gleda kad dozive nervni slom,po objavljivanju koalicije ds i sps....a sto se nadaju dss-u to je vec tragikomedija, vladeta cepa stranku i uzima pola mandata...

ja jedva cekam tu koaliciji sa SPS om ..ali na sledecim izborima one novčanice od 10 nula kao i srebra i Mladić i inflacija i benzin u kantama ide na vašu dušu ..da se razumemo


Krkobabić ministar sporta i omlatine :worth:
Palma ministar Policije :super:
onaj plavušan iz udruženja Sloboda(odbrana SM u Hagu) za ministra za saradnju sa Hagom
a gde će te one klub ljubitelja lika i dela druga tite,pokret za jugoslaviju,skoj i novu komunističku internacionalu
 
ova se jos nada da ce SPS da ide u koaliciju sa DS-om :mrgreen:

A Dacic rekao mi idemo sa DSS-om :lol:

sta da se radi nada poslednja umire :(

cak i da to Dacic odluci na klupi za rezervne igrace cekaju spremni Vucelic, Mrkonjic i Vulin i odma ima Dacica da optuze za izdaju Slobodana Milosevica i sklapanje koalicije sa onima koji su hapsili i ubili Slobu a svi znamo kakav uticaj to ima na birace SPS-a :mrgreen:

I kakvi ste vi ljigavci pokazuje to da ste pustali balone na Kalemegdanu kad je umro Milosevic a sad hocete sa njegovim istomisljenicima u vladu, o majko moja :)

ljigavci se i za ivicu vataju:mrgreen:
 
ova se jos nada da ce SPS da ide u koaliciju sa DS-om :mrgreen:

A Dacic rekao mi idemo sa DSS-om :lol:

sta da se radi nada poslednja umire :(

cak i da to Dacic odluci na klupi za rezervne igrace cekaju spremni Vucelic, Mrkonjic i Vulin i odma ima Dacica da optuze za izdaju Slobodana Milosevica i sklapanje koalicije sa onima koji su hapsili i ubili Slobu a svi znamo kakav uticaj to ima na birace SPS-a :mrgreen:

I kakvi ste vi ljigavci pokazuje to da ste pustali balone na Kalemegdanu kad je umro Milosevic a sad hocete sa njegovim istomisljenicima u vladu, o majko moja :)

ČMarkowac opet lažeš. Ovo postaje patološki. Dačić je rekao,citiram: prvo ćemo RAZGOVARATI sa DSS-om.
ČMarkowac,ako nisi naučio na vreme,od sad da znaš razgovarati i ići nije isto.
Ti si 100% siguran da će SPS sa vama?
 
Dačić je rekao da prvo priča sa SPS-om. A pre toga se telefonom čuo sa Tadićem tako da je sve jasno. I ne nadam se nego sam 100% sigurna :ok:

Ja kazem da je ovde vecina politicki nepismena i ne seca se da je sps bio u vladi sa kostunicom kada je desetina ljudi bila izrucena Hagu...a i ne znaju da se formirala Socijalisticka Partija Sloboda zbog razlaza sa Dacicem oko Milosevica i da im nije bila dozvoljena registracija za ove izbore iz nepoznatih razloga...
 
Ja kazem da je ovde vecina politicki nepismena i ne seca se da je sps bio u vladi sa kostunicom kada je desetina ljudi bila izrucena Hagu...a i ne znaju da se formirala Socijalisticka Partija Sloboda zbog razlaza sa Dacicem oko Milosevica i da im nije bila dozvoljena registracija za ove izbore iz nepoznatih razloga...

Pa baš tako. A pritom sam 90% sigurna da DSS neće sa radikalima. Mođda Voja hoće ali nije on tamo sam ... kažu da je kod njih baš napeto :mrgreen::lol:
 
Ja kazem da je ovde vecina politicki nepismena i ne seca se da je sps bio u vladi sa kostunicom kada je desetina ljudi bila izrucena Hagu...a i ne znaju da se formirala Socijalisticka Partija Sloboda zbog razlaza sa Dacicem oko Milosevica i da im nije bila dozvoljena registracija za ove izbore iz nepoznatih razloga...

неписмени та партија Слобода је стопљена са Дачићем написао сам на оној теми ВЛАДА СРБИЈЕ

ајде да поновим
СПС=ПУПС+ЈС Палма+Нова Комунистичка Интернационала+Удружење Слобода+Клуб љубитеља и дела друга тите+неко радничко удружеље+ветерани 91-99+удружење бораца НОБа 1941-45 и још пар ј.ебиветрова

једва чекам ту владу

ДС+ЛСВ+СПО+Г17+ и Странка Расима Љајића + ова гомила горе


и следећи избори борите се за цензус:D
 
Markowac... mi smo samo realni i kažemo da je moguće da uđemo u koaliciju sa SPS-om i tako napravimo vladu...
Sa druge strane smo i praktični jer ćemo tebe i tvoje istomišljenike (kao i one sa suprotne strane - ldp-ce) poštedeti u naredne četiri godine muke da nam pišete svašta po ovom forumu jer je očigledno da ste bili najglasniji, a ispadoste najveći gubitnici :)
 
Markowac... mi smo samo realni i kažemo da je moguće da uđemo u koaliciju sa SPS-om i tako napravimo vladu...
Sa druge strane smo i praktični jer ćemo tebe i tvoje istomišljenike (kao i one sa suprotne strane - ldp-ce) poštedeti u naredne četiri godine muke da nam pišete svašta po ovom forumu jer je očigledno da ste bili najglasniji, a ispadoste najveći gubitnici :)

значи и ти си жути ..сад је мени јасно одакле теби онолико симпатије за партизане

срећан 25 мај:grin:
 
тако је Лаци видиш ови жути постали комунисти
није џаба Мићко јахач попова први на листи


решили комунисти
да постану капиталисти
бивши демократски пигмејци
хоће да буду европејци
 

Back
Top