SVE STO STE HTELI DA ZNATE....

luana:
o homosexualizmu, mozete naci na sajtu: http://pages.zoom.co.uk/lgs/facts.html#d

ps. yugoslav ce ovde naci odgovor na svoje pitanje da li se ljudi radjaju gay ili ne: JUGI, BOLJE POCNI DA TRENIRAS JERBO SI IZGUBIO OPKLADU - beogradski maraton je u oktobru, dakle imas oko 3 meseca da se spremis za maraton.

Tim izjavama se ne moze verovati!!!!hihihih
Moguce je da su namerno podmetnuli lazne izjave nebi li mi, prihvatili bolesne ljude kao normalne!!!
Reci mi samo zasto onda pedofili nemaju prava!!!
Ista prica!!!
Nekom je dobro stalo da homici dobiju prava!!!

Necu da se trkam,, nisi mi rekla da si maratonac!!!
 
yugoslav:
luana:
o homosexualizmu, mozete naci na sajtu: http://pages.zoom.co.uk/lgs/facts.html#d

ps. yugoslav ce ovde naci odgovor na svoje pitanje da li se ljudi radjaju gay ili ne: JUGI, BOLJE POCNI DA TRENIRAS JERBO SI IZGUBIO OPKLADU - beogradski maraton je u oktobru, dakle imas oko 3 meseca da se spremis za maraton.

Tim izjavama se ne moze verovati!!!!hihihih
Moguce je da su namerno podmetnuli lazne izjave nebi li mi, prihvatili bolesne ljude kao normalne!!!
Reci mi samo zasto onda pedofili nemaju prava!!!
Ista prica!!!
Nekom je dobro stalo da homici dobiju prava!!!

Necu da se trkam,, nisi mi rekla da si maratonac!!!
glupane ,jedan -GLUPANE !!!
dokumentuj se malo da se ne bi brukao ,ovde te ne znamo i nevidimo ,ali pocni tako da prosipas "znanje " sa ljudima sa kojima razgovaras face to face ,pa ako ne ti, oni ce da crvene zbog gluposti koje cuju od tebe !
ja cu da ti kazem zasto pedofili nemaju prava !
zato sto su u pitanju punoletne i odrasle osobe ,koje manipulisu sa jos neoformljenim fizicki i psihicki maloletnim osobama skoro u svim slucajevima veoma mladom decom u razvoju.
deca koja upadnu nazalost u njihove klopke izlaze uz strasne posledice ,nose osecaj krivice ,mrze sebe ,ne vide perspektivu -treba im pomoc strucnjaka .manijake koji ih upropastavaju treba definitivno razotkriti i poslati na robiju !i za njih je predvidjena terapija .
kao sto vidis nije uopste ista prica !
ti pricas i o laznim izjavama !?
da, samo lose stvari cujemo iz inostranstva lose se desava samo drugima ;a kod nas je sve super- DISNEYLAND !!!
znas u cemu je problem ?nije da homoseksualaca nema kod nas ,nego se malo pise ,statistike se za neke teme uopste ne prave,kao ni za pedofiliju ,kao i za zlostavljanje u kuci itd!
sezdesetih godina u svedskoj ,je bilo najvise samoubistava u evropi ???!!! tako je svet voleo da prica ,a zapravo bilo je to da su svedjani bili prvi koji su te statistike objavili !shvatas razliku dragi druze ???
naravno da ce da traze svoja prava ,sve dok ne budu prihvaceni kao ravnopravni clanovi svakog grada .sta oni to rade sto tebe ugrozava ?sta ,tebe briga da li se za ruku drze ili ne ? koju ces ti to edukaciju da uvedes koja ce biti "pravilna ".ko ti je dao ikakav certifikat da si ti taj parametar koji odredjuje ponasanje u javnosti 2 homoseksualca ili 2 heterosexulca?
na srecu u mnogim mestima je homoseksualizam prihvacen iprevazidjen kao tema ! oni idu dalje osvajaju nove horizonte ,npr.granice svemira .kod nas se i dalje osvaja nanovo srbija ,granice nacionalizma (u onom negativnom smislu)i socijalne slobode !
eto ,isto to se dogadja i u iranu ,i u alziru ,saudijskoj arabiji etc. u stvari u ovoj poslednjoj to i ne sme da se pomisli kao argument diskusije .vucete li neku paralelu ???
ja ne zelim da "modernizujem" na silu nekoga ; zelim samo da ti kazem da gubis vreme opiruci se jednoj cinjenici koja postoji i zivi se .niko te netera da "volis " homoseksualce,ali ne mozes da ih negiras oni postoje svuda su oko nas i pun je svet ljudi koji imaju treci pol !oni te nece startovati ;budi miran !vec na nivou koze nisi njihov tip .to se prosto "zraci " iz tvoje koze .nisi ni moj tip ,cak i da ne progovoris to bih ukapirala !
that's all !!!
 
vokativ-a:
Aj se ja i ti malo upoznamo vokativ-a,,, pa da se siti ispricamo.
:D :D :D bas si s i m p a t i c a n !!!
a sa kakvim predpostavkama se nadas da mozemo da uspostavimo dijalog TI i JA ?

Paaaaaaaa sad,,,, verujem da si jako nacitana i pametna devojcica!!!

Aj aj aj pleaseeeeeeeeeee....Ja bi bas sa pemetnom devojcicom da pricam!!!

P.S.Mojne mislis da sam ne ozbiljan!!
 

Back
Top