DS, NAJACA STRANKA U SRBIJI! SRBIJA NASTAVLJA ULAZAK U EU!

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
NEMA STAJANJA!

Ne znam zasto ali ove manjinske stranke su toliko ljubomorne(mislim na SRS i DSS)... Tadic je pobedio 2 X.. Pobedice jos toliko jer ima vecinu u Srbiji... To je cinjenica!
I zato, posto vam je u glavi(i dalje mislim na Radikale i neke DSS-ovce)Samo ubijanje... Smirite se malo i priznajte pobednika... Pomirite se vise sa tim! Postajete pacenici.. U manjini ste! Vecina Srba je za politiku DSa!
SRS nikada nece na vlast jer su licemeri a nista nisu bolji ni DSS-ovci.. Imaju losu politiku..

SPS je imao umereniju politiku... Nije pretio kao SRS i pogotovo DSS... Mislim, dosta ubijanja... Pomirite se IDEMO U EVROPU...

Dakle ne znam za vas ali cinjenice su tu... Najiskrenija i najbolja stranka!
DS!
I prekinite SA TEMAMA PROTIV SRBIJE... VECINA JE UZ TADICA>> SMESNI STE!


Za ponos i MAJKU SRBIJU...
ZA PRAVE PATRIOTE!
 
Vec 8 godina ulazimo.....koliko smo im vec usli ima li kakvih podataka. Mozda smo omasili rupu pa ulazimo u neku pogresnu.

Ne nego cemo da ubijom jos neke DS-ovce, ukinucemo sporazum o pridruzivanju... I cekati da sa RADIKALIMA udjemo u EU...

Budi samo malo realniji... DS je jedina sansa i jedini koji su nessto uradili povodom toga...

Sta je DSS uradio? A tek ovi SRS???
 
Ne nego cemo da ubijom jos neke DS-ovce, ukinucemo sporazum o pridruzivanju... I cekati da sa RADIKALIMA udjemo u EU...

Budi samo malo realniji... DS je jedina sansa i jedini koji su nessto uradili povodom toga...

Sta je DSS uradio? A tek ovi SRS???

Meni se cini da su ove "demokrate" omasile rupu i da vec 8 godina u cmar ulaze. Sve samo neka s-ranja i govna. Trebali smo u onu drugu rupu da udjemo ali ovi izgleda ne znaju.
 
Vec 8 godina ulazimo.....koliko smo im vec usli ima li kakvih podataka. Mozda smo omasili rupu pa ulazimo u neku pogresnu.

Onaj ko je trebao da nas uvede u Evropu je odavno u rupi(Djindjic).Nismo mogli da prismrdimo Evropi sa ovakvim pliticarima narocito tipa Kostunica.Da je Djindjic u zivotu,do sada bi Kosovo bilo podeljeno,a Srbija na beloj listi.Jedini je bio koji je smeo da pruzme na sebe teske odluke.Ovi smradovi svo vreme prebacuju bitna pitanja jedni na druge.Nemamo vodju sa petljom da bitne stvari prelomi kad treba.Sve su to kukavice koje strahuju za sledeci mandat.Jajare
 
Meni se cini da su ove "demokrate" omasile rupu i da vec 8 godina u cmar ulaze. Sve samo neka s-ranja i govna. Trebali smo u onu drugu rupu da udjemo ali ovi izgleda ne znaju.

Meni se cini da su ove "patriote" omasile rupu i da vec 20 godina u cmar ulaze (Rusiji). Trebali smo u onu drugu rupu da udjemo ali ovi izgleda ne znaju.
 
Влада ДС зависи од СПС-а - од странке Слободана Милошевића!

БТВ: У Србији нико нема већину. Већина је 50%+1 бирачког тела.

Ovde se slazem, ali najacu podrsku trenutno ima DS i sa time ne mogu da se pomire neki koji misli da smo ziveli ekstra 90tih...

Mozda se lose zivi(kako ko)... Ali sa SRS cemo ziveti jos gore... I ovo su cinjenice...
Jedino gde se dobro zivi je u EU! I sto ne bi usli da i mi zivimo malo bolje?

ZA MAJKU SRNIJU U SVROPSKU UNIJU!
 
DS nije najjaca stranka u Srbiji vec je to SRS i dalje

Jer kad se podele mandati izmedju 5 stranaka Koalicije za evropsku Srbiju izmedju DS G17 SDP LSV i SPO-a DS ce imati manje mandata u skupstini od SRS-a.

Jerry i logika:rotf:Pa SPO,SDP,i LSV da su samostalno izasli na izbore pitanje je da li bi presli cenzus.Oduzmi 5-6 procenata od ukupnog procenta koliko je dobila DS,G17 jer to je u stvari jedna stranka.Kao u Nemackoj CDU-CSU.
 
Poslednja izmena:
Pa kako je mogao Tomislav da vas koci kad je on bio u opoziciji i nikakvu vlast nije imao a koliko se secam upravo pod tim DSS-om je Srbija i najvise koraka ka EU i napravila.
Mada DSS-DS meni je to isto svi su oni proistekli iz jednoga.

1. Mogao je i kočio je. Te jedan predlog odbiju u skupštini, te drugi... A pogledaj šta su radili kad su bili na vlasti...
2. Nije nego pod DS-om.
 
Jerry i logika:rotf:Pa SPO,SDP,i LSV da su samostalno izasli na izbore pitanje je da li bi presli cenzus.Oduzmi 5-6 procenata od ukupnog procenta koliko je dobila DS,G17 jer to je u stvari jedna stranke.Kao u Nemackoj CDU-CSU.

pa mozda ne bi mozda bi al kako god da okrenes te stranke imaju koalicioni sporazum po kojem svaka stranka ima odredjen broj mandata. Nece oni sad biti u skupstini kao poslanici DS-a vec kao poslanici svojih stranaka. stoga DS opet ima manje nego SRS i imala bi manje da je izasla samostalno.

nije lepo kititi se tudjim perjem :thumbdown:
 
1. Mogao je i kočio je. Te jedan predlog odbiju u skupštini, te drugi... A pogledaj šta su radili kad su bili na vlasti...
2. Nije nego pod DS-om.

Sa ovim se slazem i ovde su cinjenice...

I hocete li mi reci da cemo bolje ziveti bez EU? Sa SRS, DSS i SPS-om???

Ako se u EU dobro zivi, Srbija treba uci tamo gde je dobro... Sto hocete lose za SRBIJU??

Za MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!
 
1. Mogao je i kočio je. Te jedan predlog odbiju u skupštini, te drugi... A pogledaj šta su radili kad su bili na vlasti...
2. Nije nego pod DS-om.

O cemu ti pricas??? Pa ti ili su ti totalno isprali mozak ili si jednostavno bezobrazan i glup.

Koji zakon je SRS mogao da koci kada za to nije imao vecinu.
Posle 5.oktobra vladao je DOS ..SRS nikakav uticaj nije imala, zatim DSS-G17-NS-SPO +SPS i takodje SRS nikakav uticaj nije imala ,zadnjih godinu dana DSS-NS-G17-DS i SRS takodje nikakav uticaj nije imala plus svo vreme DS ima predsednika znaci ni tu SRS nema uticaja. Zato decko ne lupetaj gluposti.
Takodje od 90-ih vlada SPS ( oni koje sada molite da udju sa vama u koaliciju tj oni koji su u stvari nosioci politike 90-ih za koju tvoje vodje okrivljuju SRS ) taj SPS je u par navrata vladao uz pomoc SPO-a , DS-a i na kraju SRS-a.
Ne zaboravimo ministre DS-a u vladi Mirka Marjanovica...Beka,Radulovica....
 
Poslednja izmena:
Klasičan argument za nemanje istih za normalnu diskusiju:
Pa ti ili su ti totalno isprali mozak ili si jednostavno bezobrazan i glup.

Koji zakon je SRS mogao da koci kada za to nije imao vecinu.
Posle 5.oktobra vladao je DOS ..SRS nikakav uticaj nije imala, zatim DSS-G17-NS-SPO +SPS i takodje SRS nikakav uticaj nije imala ,zadnjih godinu dana DSS-NS-G17-DS i SRS takodje nikakav uticaj nije imala plus svo vreme DS ima predsednika znaci ni tu SRS nema uticaja. Zato decko ne lupetaj gluposti
Sad se ti hvataš za to kao pijan plota. Stalno nešto blokiraju, u skupštini najviše replika imaju. Te replike se u glavnom sastoje od naricanja nad Krajinom.
Zašto su nas kočili devedesetih? Zašto sugerišu sve vreme o neidenju u EU?
 
Poslednja izmena:
Sa ovim se slazem i ovde su cinjenice...

I hocete li mi reci da cemo bolje ziveti bez EU? Sa SRS, DSS i SPS-om???

Ako se u EU dobro zivi, Srbija treba uci tamo gde je dobro... Sto hocete lose za SRBIJU??

Za MAJKU SRBIJU U EVROPSKU UNIJU!

U EU se dobro zivi ??? Ne globalizuj. Poljska ti je u EU vec duze pa jel se tamo zivi kao u recimo Francuskoj??? Ne nego zive 2-3 Poljska grada kao sto je i ovde slucaj a ostatak Poljske je tuga pa zato i ne cudi sto su Poljaci preplavili Englesku i druge zemlje EU da se dobro zivi u Poljskoj sumnjam da bi bezali iz iste. Isto ti je i sa Rumunijom,Bugarskom....
 
Kostunica i dalje razmishlja o premijerskom mestu :lol:

"Koštunica je i dalje »tehnički premijer«, a neskrivena mu je ambicija da osvoji i treći mandat, bez obzira na to koliko će dobiti glasova: po svemu što se dalo zaključiti iz njegovog dosadašnjeg ponašanja, ne postoji donja granica broja glasova, posle koje bi mu bilo neprijatno da nastavi da pridržava kormilo vlade."
 

Back
Top