Da li je bitno koliko ih je bilo pre vas?

Nedavno je moja prijateljica (opet raskinula, opet se pomirila, opet ....) raskinula sa deckom jer on ne moze podneti cinjenicu da je pre njega spavala sa nekoliko muskaraca ...
Volela bih da mi pre svega muskarci odgovore zasto (koliko) vam je taj broj prethodnih partnera tako tesko progutati?
Mislite li da takva devojka ne zna kontrolisati svoje nagone, da je "laka cura" i da ce davati svima?
Mislite li da vam njeno telo na neki nacin pripada i smeta vam sto su ga drugi "imali"?
Mislite li da seksualni partneri ostavljaju neki "trag"?
Ako vas proganjaju slike nje s drugima, zasto vas proganjaju? Zato jer je uzivala? Zato jer je bila intimna s nekim?
Dok, u drugom slucaju, sto ste promenili vise devojaka vise ste ponosni ...

Pricajte malo...


sta tu ima da se podnese???? nek ide u pakistan ili negde gde mu dovedu nevunu i njegova je do kraja zivota.
ps. neki ljudi ne pripadaju svetu u kome zive.
 
Nema važnosti. Isprobane razne varijante, ima važnijih osobina. Samo ne valja nikom biti prvi/prva, mnogo se veže, teško ga se rešiti, i od svega pravi dramu.

vidis,meni onaj sto je bio prvi,nije imao taj problem.Ja sam njega najurila,a on je mene jurio iako mu nisam bila prva... smarach
zalim sto sam bila sa njim,ispao je kreten nevidjeni na kraju ....dvolichni idiot :roll:
 
Naravno da je bitno koliko ih je bilo pre mene...ne interesuje me sta su radili, kako su se kresali, sta su bivse volele i sl , vec samo cifra...
Ipak ne zelim da budem sa muskarcem koji je bio sa 10,20 zena do svoje 30...jer to je po mom misljenju zenskaros i ne bira gde ce da ga stavi...
A takav muskarac meni ne treba....

Kvalitet pre svega...;)
 

Back
Top