Čeda ili Čanak?

Čeda ili Čanak

  • Više volim Čedu l Manje mrzim Čedu

  • Više volim Čanka l Manje mrzim Čanka


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dragi su mi obojica, pametni su i realni, a to je bitno u politici, ali glasao sam za Čedu, zbog protesta 1996/97. u kojima sam učestvovao kao student i druženja sa njim tih dana kad smo ga izabrali za vođu studenata.
 
Čanak može da slaže a da ne trepne. Čeda uvek izgleda neprirodno, kao programiran, kao navijen. To su posledice profesionalnog laganja. Čanak je duhovit i lud ali je zato Čeda gluplji.
Nemam razloga da ih mrzim, to je teška kategorija rezervisana za privatne sukobe, ali su podjednako bez morala i obraza pa ih podjednako prezirem.
U sličnoj meri su kod oba kandidata zastupljene diktatorske ambicije. Predstavljaju se za demokrate a često koriste fašističke izraze: obesiti, proterati, zabraniti...
Čeda je odvratniji ali je Čanak opasniji.
 
Čanak može da slaže a da ne trepne. Čeda uvek izgleda neprirodno, kao programiran, kao navijen. To su posledice profesionalnog laganja. Čanak je duhovit i lud ali je zato Čeda gluplji.
Nemam razloga da ih mrzim, to je teška kategorija rezervisana za privatne sukobe, ali su podjednako bez morala i obraza pa ih podjednako prezirem.
U sličnoj meri su kod oba kandidata zastupljene diktatorske ambicije. Predstavljaju se za demokrate a često koriste fašističke izraze: obesiti, proterati, zabraniti...
Čeda je odvratniji ali je Čanak opasniji.

Neverovatno. Opisao si Mlohavog i Grobara. Cestitam, nisi ni malo pogresio :D:mrgreen::grin:
 
Ајде да ти тема не пропадне. Малчице више ценим Чеду. Јест да га не подносим али човек није лицемер и отворено је заговарао независно Косово. Чанак је нешто сасвим друго. У суштини нема разлике, обојица су србофоби... ма шта ја причам идем да попијем кафу :bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top