Da li jedan deo srpskog naroda zaista boli dupe za Kosovo, Vojvodinu i Sandzak?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ponekad pomislim, čemu pravoslavlje onda?

pa ne znam kolika je njegova uloga u izbornom procesu, ali imas slave, sahrane, rodjenja, vencanja, ispovest, pricesce, pokajanje....pa malo metafizike i ontoloskih problema.....posluzice vec nekoj svrsi


koji vernik će smeti da udje u crkvu, a da nije čak ni pročitao Patrijarhovu uskršnju poslanicu, i zaokružio koka-kola koaliciju ili ldp?

sto? tamo je pisalo za koga da se glasa?

ljudi, šta je ovo? haos.
haos.

Ne primecujem da se ista bitno promenilo i da ce se promeniti posle ovih izbora
 
Mislim ako su glasali njih ukupno 40% neprosvecene stoke za koalicije u kojoj je LSV i za LDP
Istina to nije vecina ali opet UZAS!!! Zar zaista jedan deo Srpskog naroda uopste nije briga za celovitost Srbije i za Kosovo??? :shock: :shock: :shock:
Ни мени нису јасни!
Али ипак нису победили, већина је гласала против ДС-а

:super::super::super:
 
mnogo ljudi razmišlja:"imam porodicu,decu,mislim samo o njima,zabole me za kosovo"
razumem ih sa jedne strane ali ćemo tako kao narod za sto godina završiti

ma burazere prosecan Srbin bi ti prodao za 1000E akcija imaginarnih i oca i majku, i brata i sestru tako da sta je tu neko Kosovo, Vojvodina, Raska Oblast i tako to.

Ja sam izgubio iluzije na ovim izborima da vecina ovog naroda ima svest jer je nema.

Zato ovde mogu da prodju i pobedjuju samo populisti kao sto je bio Milosevic i kao sto je to danas DS i Tadic. Daj narodu hleba i igara i nema sekiracije.
 
ma burazere prosecan Srbin bi ti prodao za 1000E akcija imaginarnih i oca i majku, i brata i sestru tako da sta je tu neko Kosovo, Vojvodina, Raska Oblast i tako to.

Ja sam izgubio iluzije na ovim izborima da vecina ovog naroda ima svest jer je nema.

Zato ovde mogu da prodju i pobedjuju samo populisti kao sto je bio Milosevic i kao sto je to danas DS i Tadic. Daj narodu hleba i igara i nema sekiracije.

pa takav nam je mentalitet
 
ma strašno. katastrofa.
ponekad pomislim, čemu pravoslavlje onda? koji vernik će smeti da udje u crkvu, a da nije čak ni pročitao Patrijarhovu uskršnju poslanicu, i zaokružio koka-kola koaliciju ili ldp? ko? ja bih propao u zemlju i živeo u podzemlju do kraja života.

ljudi, šta je ovo? haos.
haos.

A za koga to "dobri pravoslavci koji su pročitali patrijarhovu poslanicu i nisu zaokružili koka-kola koaliciju" glasaju?
Every man's way is right in his own eyes. Ko ti je dao pravo da sudiš?
 
generalno najveci krivac za ovu situaciju je kostunica. dozvolio je ovima iz DS i G17+ da prigrabe sve poene vlasti a on nije poentirao ni na cemu. Dozvolio im je da uzmu zasluge za FIAT i akcije u vladi u kojoj je Kostunica BIO PREMIJER. To pokazuje kolika je nesposobnost DSS-a da sagledaju realnost oko sebe i da shvate kakav je narod u zemlji u kojoj se nalaze.

ZES je dobio tih 4-5% vise iskljucivo zahvaljujuci tom populizmu . Na izborima u Srbiji ne pobedjuje onaj ko je najposteniji vec onaj ko najbolje i najvise LAZE
 
generalno najveci krivac za ovu situaciju je kostunica. dozvolio je ovima iz DS i G17+ da prigrabe sve poene vlasti a on nije poentirao ni na cemu. Dozvolio im je da uzmu zasluge za FIAT i akcije u vladi u kojoj je Kostunica BIO PREMIJER. To pokazuje kolika je nesposobnost DSS-a da sagledaju realnost oko sebe i da shvate kakav je narod u zemlji u kojoj se nalaze.

ZES je dobio tih 4-5% vise iskljucivo zahvaljujuci tom populizmu . Na izborima u Srbiji ne pobedjuje onaj ko je najposteniji vec onaj ko najbolje i najvise LAZE

Nije ni čudo onda što radikali dobijaju sve ove godine, zapravo radikali i sada misle da su pobedili :rotf:
 
Nije ni čudo onda što radikali dobijaju sve ove godine, zapravo radikali i sada misle da su pobedili :rotf:

pa radikali su pobedjivali na zadnjih 2 parlamentarnih izbora a nisu formirali vladu.

Sada ista "pobeda" ceka DS. Osvojili su najvise , al nemaju sa kim da prave vladu :rotf:

Niko vise sa njima nece. Ni SPS ni DSS a o SRS i da ne govorimo.

Tako da su uloge sad promenjene. DS preuzima ulogu SRS :)

Drugo ovaj rezultat 36% ZES-a nije rezultat DS-a vec rezultat KOALICIJE 5 stranaka

DS G17+ SPO LSV SDP

Da je DS izasao samostalno dobio bi nekih 24% tako da su radikali i dalje pojedinacno najjaca partija u srpskom parlamentu.
 
pa radikali su pobedjivali na zadnjih 2 parlamentarnih izbora a nisu formirali vladu.

Sada ista "pobeda" ceka DS. Osvojili su najvise , al nemaju sa kim da prave vladu :rotf:

Niko vise sa njima nece. Ni SPS ni DSS a o SRS i da ne govorimo.

Tako da su uloge sad promenjene. DS preuzima ulogu SRS :)

Drugo ovaj rezultat 36% ZES-a nije rezultat DS-a vec rezultat KOALICIJE 5 stranaka

DS G17+ SPO LSV SDP

Da je DS izasao samostalno dobio bi nekih 24% tako da su radikali i dalje pojedinacno najjaca partija u srpskom parlamentu.

Zašto je vama bitno čija je to pobeda. Prvo DS je osvojio više od 38, a ostatak koalicije nije mogao osvojiti više od 10%.

Neka radikali naprave vladu, ali imaćete duplo jaču opoziciju nego što ste vi ikada bili. I onda ćete se na idućim izborima boriti za Koštuničin procenat.
 
Mislim ako su glasali njih ukupno 40% neprosvecene stoke za koalicije u kojoj je LSV i za LDPIstina to nije vecina ali opet UZAS!!! Zar zaista jedan deo Srpskog naroda uopste nije briga za celovitost Srbije i za Kosovo??? :shock: :shock: :shock:

Neprosvećena stoka??:rotf: Mora da se šališ. :rotf: Birači DS i LDP neprosvećena stoka?? Majko moja. Koji si ti lik. Ti bi stvarno trebalo da gledaš samo crtane filmove, nikako da se baviš politikom. Dobar si nick odabrao.:rotf:
 
Zašto je vama bitno čija je to pobeda. Prvo DS je osvojio više od 38, a ostatak koalicije nije mogao osvojiti više od 10%.

Neka radikali naprave vladu, ali imaćete duplo jaču opoziciju nego što ste vi ikada bili. I onda ćete se na idućim izborima boriti za Koštuničin procenat.

to dal si ti opozicija sa 21% glasova ili 49% ne menja bitno stvar. opozicija si burazeru sve dok ne dodje do novih izbora i ti tu nista ne mozes. a novi izbori kada ce da budu odlucuju oni koji su vlast.

Drugo koalicija ZES nije osvojila 38% nego 36% glasova tako barem tvrdi Republicka Izborna Komisija na 33.91% izbrojanih glasova

http://www.rts.co.yu/jedna_vest.asp?source=komentar&IDNews=222879

Prema privremenim podacima koje je Republička izborna komisija saopštila u ponoć, lista 'Za evropsku Srbiju' osvojila je na parlamentarnim izborima 36, 69 odsto glasova ili 102 mandata.

Prema podacima sa 33,91 odsto obrađenih biračkih mesta, SRS je dobila 28,57 odsto glasova ili 80 mandata, D S S - NS 13,54 odsto glasova ili 37 mandata, SPS-PUPS-JS sa 9,14 odsto ima 25 poslanika.

Mađarska koalicija sa 1,24 odsto glasova, i Bošnjačka lista za evropski Sandžak - Sulejman Ugljanin sa 1,15 odsto glasova osvojile su po tri mandata.

Na osnovu obrađenih biračkih mesta, ostale stranke nisu dobile mandate, saopštio je RIK na konferenciji za novinare.
 
Neprosvećena stoka??:rotf: Mora da se šališ. :rotf: Birači DS i LDP neprosvećena stoka?? Majko moja. Koji si ti lik. Ti bi stvarno trebalo da gledaš samo crtane filmove, nikako da se baviš politikom. Dobar si nick odabrao.:rotf:

pa najneprosvecenija stoka su biraci DS i LDP-a

Danas su ti biraci izdali Kosovo i 200.000 Srba na Kosovu zarad obecanja o boljem zivotu. Sutra kad Kosmet bude zavrsena prica izdace tako Srbe u Raskoj oblasti, zatim na jugu Srbije, pa onda u Vojvodini.

Generalno ljudi kazu da takav nacin razmisljanja vodi drzavu i narod u propast i zaista jeste tako.

Iskreno ja sam razocaran u ovaj narod. Ovaj narod ne razmislja glavom vec trbuhom i zadnjicom , a to je razmisljanje na nivou stoke a ne nikako na nivou samosvesnog ljudskog bica.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top