Zasto radikali stalno lazu...?

Da je DS kojim slučajem imao 28% ne želim da zamišljam šta bi sve napričali.

DS je realno na ovim izborima osvojio 24% . A evo i kako.

SPO je imao na proslim izborima 3%, G17+ 7% , LSV 2% , Ljajic 1% . Kad saberes 3 + 7 + 2 + 1 dobijes 12% . Jel tako ? E kad oduzmes od 36 tih 12% dobijes 24% sto bi bio rezultat DS-a da su na izbore izasli samostalno a ne u koaliciji.
 
kakav poraz bre jesi ti normalan?

pobednik je onaj ko formira vladu a ne ko osvoji najvise na izborima.

pa eto za nauk smo ti bas mi radikali . pobedjivali smo 3-4 puta na izborima osvajali najvise al nismo uspevali da formiramo vladu.

sad ta sudbina ceka vas lopove iz DS-a :D

ja kolko se secam vi ste pricali prethodna dva puta kad ste imali najvise poslanika,kako ste vi pobednici iako niste formirali vladu
 
Ovo je tacno, radikali na moju duboku zalost imaju vecu podrsku od DSa. Ali ako bi se gledalo da li generalno ljudi vise zele da kazemo evropski blok ili patriotski.. to je vec druga prica. Problem sa radikalima je sto su bili dosta jaki, a sada su im se glasovi malo rasuli na socijaliste. Nemam nista protiv "patrijotskog bloka", ali ne volim sto su nejgovo otelotvorenje radikali. Ne znam da li se kapira sta hocu da kazem...

Inace, radikali ne lazu. Oni samo pricaju ono sto znaju da pali kod naroda (njihove ciljne grupe) u datom trenutku. Nekada kazu i istinu, stavise, veoma cesto kazu (kao ovo za korupciju recimo), ali su dovoljno inteligentni da znaju da prosecan Srbin pamti 2 meseca (figurativno receno) i da se niko nece setiti da su sve protiv cega sada pricaju i sami radili (konkretno ta korupcija). I Bota zna da ljudi slabo pamte, pa ocajnicki ponavlja "devedesete, devedesete!!!", kao da iko kapira o cemu prica (a mislim da se i sam tu pogubio).

Inace, ne treba ni radikale stavljati sve u isti kos, mada im je politika takva da spolja izgledaju slozno.Licno mislim da tamo ima ok ljudi, ali onaj Vucic - e, on laze kako zine (osim, mozda, kada prica da nije usisao od 18. godine).
 
radikali su zdrava politicka desnica.

necete vi nasi politicki protivnici da nam drzite lekcije kako mi treba i sta treba da radimo.

vi ste solanini poslusnici, NATO pesadinci i CIA agenti i kao takvi ste nedostojni bilo kakve saradsnje sa nama patriotama, rusofilima i postenim domacinima :D
 

Back
Top