USISIVAČ

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

WEISHAUPT

Iskusan
Banovan
Poruka
6.825
Znam jedan bračni par, stanuju u mojoj zgradi, muž prepotentan, žena nimfomanka, i kad dosade jedno drugom - zadovoljavaju se usisivačem. Čuje se kroz zidove i kako stenju, i kako vrište, puca cela zgrada, bogomi se čuje i usisivač. On njoj usisava klitoris i usmine, a ona njemu glavić i jajca. Mašala. Mogu da zamislim kako ih boli, jednom je mene moja devojčica "obrađivala" usisivačem, em što ga je isprašila prašinom iz vreće, em što nije ličio ni na šta... Ko da je pobegao sa bojnog polja... Šta velite?...
 
Znam jedan bračni par, stanuju u mojoj zgradi, muž prepotentan, žena nimfomanka, i kad dosade jedno drugom - zadovoljavaju se usisivačem. Čuje se kroz zidove i kako stenju, i kako vrište, puca cela zgrada, bogomi se čuje i usisivač. On njoj usisava klitoris i usmine, a ona njemu glavić i jajca. Mašala. Mogu da zamislim kako ih boli, jednom je mene moja devojčica "obrađivala" usisivačem, em što ga je isprašila prašinom iz vreće, em što nije ličio ni na šta... Ko da je pobegao sa bojnog polja... Šta velite?...

Preporučujem ti da probaš sa nekim koji ima vodeni filter- npr. Zepter.Četiri brzine, pa biraš - ne mož' da omaneš, a nema ni prašine...Pozdrav
 
ja ne mogu da odolim da se ne ulkjucim u temu..doduse uopste je ne kapiram..ali vazno je ucestvovati...
usisivac?....to je bas onako unusual varijanta..
ne znam..mislim da pokucanske elemente ne treba drzati u spavacoj sobi jer onda covjeku svasta pada na pamet u trenucima nadrazenosti i td..
 
Znam jedan bračni par, stanuju u mojoj zgradi, muž prepotentan, žena nimfomanka, i kad dosade jedno drugom - zadovoljavaju se usisivačem.
Имаш среће што су се сетили усисивача..:roll:

Замисли да су из досаде дохватили тебе!! :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top