DS zamenio uloge sa radikalima i postao pirov pobednik

Sta ti je igra sudbine. Dosad su na izborima pobedjivali radikali a nisu mogli da formiraju vladu sada je pobedila koalicija DS-G17-SPO-SDP-LSV ali nece moci da formiraju vladu ;)


sta ti je zivot :mrgreen:

vreme je da sad demokrate budu malo pirovi pobednici dosta su to bili radikali :ok:

Vec su bili opozicija nekoliko godina.... nek sada ostanu jos 4 godine opozicija sa najvise glasova... kada su primili LSV u koaliciju zapecatili su svoju sudbinu.
 
Nikolic je novinarima u sedištu stranke istakao da ce SRS biti otvorena za razgovore sa D S S i SPS i da ce vec sutra inicirati razgovore sa Vojislavom Koštunicom.
On je dodao da postoji veoma izgledna šansa da bude formirana koalicija u kojoj nece biti Demokratska stranka.

:)

DS 103
LDP 13
manjine 7

ukupno 123
+ palma vodi nekoliko svojih u koaliciju sa Tadicem (sad je najavio Dinkic)

Sta mislis o ovome?
 
koalicije nisu reprezenti tj rpavna lica vec su to stranke. Na tu foru je DS uzeo sve mandate DSS-u 2003 ako se secas.

i vratio :D
Prosto znam da će SPS ići sa Tadićem, zato što je Koštunica politički mrtav, samo mu to još Andreja Mladenović nije rekao
iskreno, ja sam protiv toga, jer očekujem da se okončaju neke stvari
recimo, hag, ako će SPS to da podrži, onda je u ovoj zemlji sve moguće
ja sam za Vladu SRS-DSS-SPS posebno zato što je Tadić dobio ovoliko, jer bi ta vlada vrlo kratko trajala i onda bi doživela apsolutni poraz
 

Back
Top