DS zamenio uloge sa radikalima i postao pirov pobednik

i vratio :D
Prosto znam da će SPS ići sa Tadićem, zato što je Koštunica politički mrtav, samo mu to još Andreja Mladenović nije rekao
iskreno, ja sam protiv toga, jer očekujem da se okončaju neke stvari
recimo, hag, ako će SPS to da podrži, onda je u ovoj zemlji sve moguće
ja sam za Vladu SRS-DSS-SPS posebno zato što je Tadić dobio ovoliko, jer bi ta vlada vrlo kratko trajala i onda bi doživela apsolutni poraz

s040.gif
 
Sta ti je igra sudbine. Dosad su na izborima pobedjivali radikali a nisu mogli da formiraju vladu sada je pobedila koalicija DS-G17-SPO-SDP-LSV ali nece moci da formiraju vladu ;)

sta ti je zivot :mrgreen:

vreme je da sad demokrate budu malo pirovi pobednici dosta su to bili radikali :ok:

E moj Markowac, slab si prorok :)
Nego, šta je sa onom opkladom i pićem koje mi duguješ :) ;)
 
Da su babi m**a, bila bi deda....:mrgreen:

Da SPS nije.....
Da SRS jeste...
Da DS nije.....
Da DSS jeste....

sta ti nije jasno mali? :)

SPS je promenio stranu i udruzio se sa neprijateljima sopstvene stranke i slobodana milosevica
DS je promenio stranu i udruzio se sa neprijateljima sopstvene stranke i zorana djindjica


a sve zarad podele vlasti, moci, novca i funkcija....

stvarno nije mi jasno , sta ti u celoj prici ne kapiras? :)
 
pa da nije doslo do izdaje SPS-a tako bi i bilo. Sobzirom da jeste, nije se desilo al za tu politiku SPS ce biti kaznjen na prvim sledecim izborima ako uskoro na vanrednom kongresu ne promeni svoje izdajnicko rukovodstvo....

drugo ja i ti se nismo nista kladili, a pice mozemo da popijemo kad hoces cim me negde put nanese u bg :)

ja castim...

Nemoj tako...
Jesmo se kladili (onako neobavezno) tj. ja sam te tamo negde odmah posle izbora (nakon par dana prepucavanja) pitao hoćeš li biti na forumu kada odete u opoziciju i kada se ne desi to što si ti predviđao i hoćeš li mi platiti piće i priznati da sam bio u pravu...

Ti si rekao da hoćeš :)
 
sta ti nije jasno mali? :)

SPS je promenio stranu i udruzio se sa neprijateljima sopstvene stranke i slobodana milosevica
DS je promenio stranu i udruzio se sa neprijateljima sopstvene stranke i zorana djindjica


a sve zarad podele vlasti, moci, novca i funkcija....

stvarno nije mi jasno , sta ti u celoj prici ne kapiras? :)

Kapiram ja, ali ti ne kapiras celu pricu....
SPS nije nista promenio, SPS je i pre izbora dogovorio vladu sa DS-om, skoro odmah posle predsednickih izbora.....

To su znali iole upuceniji, znali su i iz SRS i DSS-a, ali su se jadni nadali necemu....

A druga stvar, ako je SPS-u DS politicki neprijatelj, kako mu to isto nije i DSS?:think:
Ako je neprirodna koalicija SPS i DS, kako nije neprirodna DSS i SRS?:think:
 
Nemoj tako...
Jesmo se kladili (onako neobavezno) tj. ja sam te tamo negde odmah posle izbora (nakon par dana prepucavanja) pitao hoćeš li biti na forumu kada odete u opoziciju i kada se ne desi to što si ti predviđao i hoćeš li mi platiti piće i priznati da sam bio u pravu...

Ti si rekao da hoćeš :)

da ja sam rekao da cu biti na forumu :) a to si ti shvatio da hocu da ti platim pice :)
 
Kapiram ja, ali ti ne kapiras celu pricu....
SPS nije nista promenio, SPS je i pre izbora dogovorio vladu sa DS-om, skoro odmah posle predsednickih izbora.....

To su znali iole upuceniji, znali su i iz SRS i DSS-a, ali su se jadni nadali necemu....

A druga stvar, ako je SPS-u DS politicki neprijatelj, kako mu to isto nije i DSS?:think:
Ako je neprirodna koalicija SPS i DS, kako nije neprirodna DSS i SRS?:think:

SPS se tajno dogovorio pre izbora sa DS-om a javno svi biraci SPS-a mrze DS Djindjica i Tadica i ne mogu ocima da vas vide.

Udruzivanje SPS-a sa DS-om je izdaja biracke volje tih ljudi i zato ce SPS kao stranka biti kaznjen na prvim sledecim izborima, a uskoro ce opozicija u SPS-u sazvati vanrednih kongres partije pa cemo videti sta ce dalje biti.

SPS-u je DS politicki nepirjatelj zato sto su nakon 2000te godine upravo clanovi DS-a sprovodili tzv "revolucionarnu pravdu " . Clanovi DS-a su hapsili i prebijali funkcionere SPS-a, upadali u firme i javna preduzeca , prebijali legalna rukovodstva i terali ih da podnesu ostavke, tada je DS hteo da pobije vecinu ljudi iz SPS-a i upravo je Vojislav Kostunica bio taj koji je sve to sprecio.

E sad ako njima to nista ne znaci, a vidimo da ne znaci to je onda njihov problem .
 
SPS se tajno dogovorio pre izbora sa DS-om a javno svi biraci SPS-a mrze DS Djindjica i Tadica i ne mogu ocima da vas vide.

Udruzivanje SPS-a sa DS-om je izdaja biracke volje tih ljudi i zato ce SPS kao stranka biti kaznjen na prvim sledecim izborima, a uskoro ce opozicija u SPS-u sazvati vanrednih kongres partije pa cemo videti sta ce dalje biti.

SPS-u je DS politicki nepirjatelj zato sto su nakon 2000te godine upravo clanovi DS-a sprovodili tzv "revolucionarnu pravdu " . Clanovi DS-a su hapsili i prebijali funkcionere SPS-a, upadali u firme i javna preduzeca , prebijali legalna rukovodstva i terali ih da podnesu ostavke, tada je DS hteo da pobije vecinu ljudi iz SPS-a i upravo je Vojislav Kostunica bio taj koji je sve to sprecio.

E sad ako njima to nista ne znaci, a vidimo da ne znaci to je onda njihov problem .
A glasaci DSS-a prosto obozavaju Seselja i Milosevica jel? :mrgreen:
Prica o prodaji nekakve volje je suplja i prazna, sluzi samo kao opravdanje za politicki poraz.
SPS je porcenio sta im je bolje u ovom trenutku na duze staze i to je to.
Nema preterane filozofije oko toga.
 
A glasaci DSS-a prosto obozavaju Seselja i Milosevica jel? :mrgreen:
Prica o prodaji nekakve volje je suplja i prazna, sluzi samo kao opravdanje za politicki poraz.
SPS je porcenio sta im je bolje u ovom trenutku na duze staze i to je to.
Nema preterane filozofije oko toga.

svako ko je glasao na izborima za DSS je znao da ec oni ici u koaliciju sa SRS-om i da nece ici nikako u koaliciju sa DS-om.

A niko koje glasao za SPS nije ni u snu mogao da predpostavi da ce ta stranka ici sa DS-om i da posredno tako glasa za Borisa Tadica.

Gradjani su prevareni i to je jasno a ti mozes da mantras koliko hoces.
 
A glasaci DSS-a prosto obozavaju Seselja i Milosevica jel? :mrgreen:
Prica o prodaji nekakve volje je suplja i prazna, sluzi samo kao opravdanje za politicki poraz.
SPS je porcenio sta im je bolje u ovom trenutku na duze staze i to je to.
Nema preterane filozofije oko toga.

SPS je naprosto shvatio da je većina njihovih glasača starijeg doba i da će im većina glasačkog tela izumreti do sledećih izbora (ne govorim ovo sarkastično već je to prirodno pravilo) ukoliko se ne okrenu modernijoj politici koja bi im mogla kao stranci levice doneti i nove glasače.

SPS je tkđ. shvatio da ima upražnjeno mesto kao stranka umerene levice tj. tamo gde i ostalim evropskim zemljama postoje takve stranke, ali pod uslovom da se okrenu nekim drugim vrednostima, a oslobode balasta Miloševića i njegove politike...

Ukoliko zaista krenu tim putem, možda uspeju da donekle operu ruke i uključe se u politički život.

DSS je balansirao i računao na neopredeljene birače SRS i SPS-a tj. na neke relikte iz prošlosti...

SRS se nije odrekla Šešelja i ovo im je najveći uspeh na kojeg mogu da računaju, a najverovatnije će vremenom izgubiti dobar deo glasača...
 
svako ko je glasao na izborima za DSS je znao da ec oni ici u koaliciju sa SRS-om i da nece ici nikako u koaliciju sa DS-om.

A niko koje glasao za SPS nije ni u snu mogao da predpostavi da ce ta stranka ici sa DS-om i da posredno tako glasa za Borisa Tadica.

Gradjani su prevareni i to je jasno a ti mozes da mantras koliko hoces.

A kako su znali?
Znali su mozda oni vidoviti, jer su DSS-ovci na svaki pomen koalicije sa SRS-om bezali glavom bez obzira....:mrgreen:

Elem,
SPS: Nismo izdali glasače

Socijalistička partija Srbije nije izdala ni svoje glasače, ni predstavnike SRS-a i koalicije DSS-NS otpočinjanjem pregovora o novoj vladi sa listom Za evropsku Srbiju, ocenila je potpredsednica SPS-a Slavica Đukić-Dejanović.

Ona je navela da njena stranka nije kriva za neuspeh pregovora sa narodnjacima i radikalima.

"Nismo mi nikoga izdali. Da su narodnjaci i radikali hteli vladu s nama, napravili bi je i bez izbora. Pitajte lidera DSS-a Vojislava Koštunicu i zamenika predsednika SRS-a Tomislava Nikolića zbog čega su raspisani izbori, kada smo i bez njih imali većinu"", rekla je ona u razgovoru za Večernje novosti.

Prema njenim rečima, jasno je da radikali imaju problema i podela u partiji, kao i da se DSS osipa.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=06&dd=23&nav_category=11&nav_id=305048
 
Poslednja izmena:
A niko koje glasao za SPS nije ni u snu mogao da predpostavi da ce ta stranka ici sa DS-om i da posredno tako glasa za Borisa Tadica.

Gradjani su prevareni i to je jasno
Pa ko vas ****, vi ste počeli sa nepoštenim ponašanjem.

Vi pokušavate da gurnete u izolaciju i one građane koji to ne žele, jel ti to zvuči fer??

Sad se žališ što je "nepošteno" osujećen tvoj "pošten" pokušaj da meni uvedeš sankcije...
 
Sta ti je igra sudbine. Dosad su na izborima pobedjivali radikali a nisu mogli da formiraju vladu sada je pobedila koalicija DS-G17-SPO-SDP-LSV ali nece moci da formiraju vladu ;)


sta ti je zivot :mrgreen:

vreme je da sad demokrate budu malo pirovi pobednici dosta su to bili radikali :ok:



Eto Jarry, kad trčiš k'o ždrebe pred rudu. A lepo sam ti rekla: polako, ne žuri, ništa se ne zna.:D
 

Back
Top