Коштуница сад на РТС: Нема силе која ће да ме натера да будем са ДС

Слобода

Primećen član
Banovan
Poruka
733
Еве га Коштуница изјави сад на РТС да нема силе која ће да ме натера да будем са ДС:). Аналитичар из ДС га сав шокиран пита исто по три пута за сарадњу са ДС. Али Коштуница исто понавља. "Проевропска" коалиција=Фијаско:).
 
Koštunica laže.

pa moguce da laze. al ako opet udje u vladu sa DS-om onda moze komotno da se preseli sa sve mackama u Belanovicu jer mu stranka vise ni na jednim izborima nece preci cenzus.

No ja ne verujem u to. Kostunici je debelo povredjen ponos. Sad on treba da pojede sve ono sto je pricao i radi i da se kao ker podvijenog repa vrati u tadicevo krilo pod njegovim uslovima i da bude njegov potrcko.

Sve u svemu propao je ako to uradi.
 
No ja ne verujem u to. Kostunici je debelo povredjen ponos. Sad on treba da pojede sve ono sto je pricao i radi i da se kao ker podvijenog repa vrati u tadicevo krilo pod njegovim uslovima i da bude njegov potrcko.

Voja nece sa DS-om.....sa njim bi napravio vladu samo kada bi bio premijer i kada bi bio odbacen SSP....a tada gubi DS....tako da nema nista od izbora....
 
Еве га Коштуница изјави сад на РТС да нема силе која ће да ме натера да будем са ДС:). Аналитичар из ДС га сав шокиран пита исто по три пута за сарадњу са ДС. Али Коштуница исто понавља. "Проевропска" коалиција=Фијаско:).

Pa naravno! Zato sam ja glasao za DSS-NS za republicki parlament :heart:
 

Back
Top