DOSTA NAM JE VISE IZDAJICA iz DS VLASTI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
SRBI zar nije VISE DOSTA IZDAJSTVA koje trpimo od DS i njihovih produzetaka.Svaki put kad otvorim bilo koju stranicu na netu "padne mi mrak na oci" radi tog i TAKVOG IZDAJSTVA.
1-Vagoni iz Rumunije
2-podpis SSP svi znamo kako i na koji nacin
3-most na Adi grade SLOVENCI
4-FIAT ha ha ha... prodaja fiata i poklanjanje zemljista ah da fiat je vlasnik 70% zastava 30%,pa sto to nije ucinjeno pre obnove i nabavke skupocenih masina tamo negde 2000 god. a ne sad kad je SRBSKI narod platio najmodernije masine i onda dat na poklon ZABARIMA
5-Bor se prodaje Kovacu koji je poznat u Austriji jer mu se sudi zbog odvodjenja FIRMI NA STECAJ
5-svih ostalih PRODAJA I KRADJA KOJE SU UCINJENE a to je minimalno nekih 70% od svih navodnih poslova koji su ucinjeni. Pa zar stvarno ti ljudi iz VLADE i njihovih KRUGOVA-produzetaka nemisle da je nama narodu jednom DOSTA VISE NJIH i NJIHOVIH LAZI i KRADJA.
LOPOPVI DOSTA NAM VAS JE VISEeeeeee......

SVE TE LOPOVE TREBA LIN*OVATI sa komplet FAMILIJAMA u centru BG da se zna,jer oni UNISTISE SRBSKU BUDUCNOST!!! JELI VAMA JASNO DA MI POSTAJEMO "MODERNI ROBOVI" imamo zemlju koju poseduju drugi i koji su vlasnici svega a mi smo samo CRNCI za njih!
S*M*R*T IZDAJNICIMA SRBSKOG NARODA

ZIVELA SRBIJA
 
SRBI zar nije VISE DOSTA IZDAJSTVA koje trpimo od DS i njihovih produzetaka.Svaki put kad otvorim bilo koju stranicu na netu "padne mi mrak na oci" radi tog i TAKVOG IZDAJSTVA.
1-Vagoni iz Rumunije
2-podpis SSP svi znamo kako i na koji nacin
3-most na Adi grade SLOVENCI
4-FIAT ha ha ha... prodaja fiata i poklanjanje zemljista ah da fiat je vlasnik 70% zastava 30%,pa sto to nije ucinjeno pre obnove i nabavke skupocenih masina tamo negde 2000 god. a ne sad kad je SRBSKI narod platio najmodernije masine i onda dat na poklon ZABARIMA
5-Bor se prodaje Kovacu koji je poznat u Austriji jer mu se sudi zbog odvodjenja FIRMI NA STECAJ
5-svih ostalih PRODAJA I KRADJA KOJE SU UCINJENE a to je minimalno nekih 70% od svih navodnih poslova koji su ucinjeni. Pa zar stvarno ti ljudi iz VLADE i njihovih KRUGOVA-produzetaka nemisle da je nama narodu jednom DOSTA VISE NJIH i NJIHOVIH LAZI i KRADJA.
LOPOPVI DOSTA NAM VAS JE VISEeeeeee......

SVE TE LOPOVE TREBA LIN*OVATI sa komplet FAMILIJAMA u centru BG da se zna,jer oni UNISTISE SRBSKU BUDUCNOST!!! JELI VAMA JASNO DA MI POSTAJEMO "MODERNI ROBOVI" imamo zemlju koju poseduju drugi i koji su vlasnici svega a mi smo samo CRNCI za njih!
S*M*R*T IZDAJNICIMA SRBSKOG NARODA

ZIVELA SRBIJA
full.jpg

Deco, učite i ne bežite sa časova!
Iako vam lekcije možda nisu sada zanimljive, njihovo izbegavanje ima životno trajne posledice.
 
SRBI zar nije VISE DOSTA IZDAJSTVA koje trpimo od DS i njihovih produzetaka.Svaki put kad otvorim bilo koju stranicu na netu "padne mi mrak na oci" radi tog i TAKVOG IZDAJSTVA.
1-Vagoni iz Rumunije
2-podpis SSP svi znamo kako i na koji nacin
3-most na Adi grade SLOVENCI
4-FIAT ha ha ha... prodaja fiata i poklanjanje zemljista ah da fiat je vlasnik 70% zastava 30%,pa sto to nije ucinjeno pre obnove i nabavke skupocenih masina tamo negde 2000 god. a ne sad kad je SRBSKI narod platio najmodernije masine i onda dat na poklon ZABARIMA
5-Bor se prodaje Kovacu koji je poznat u Austriji jer mu se sudi zbog odvodjenja FIRMI NA STECAJ
5-svih ostalih PRODAJA I KRADJA KOJE SU UCINJENE a to je minimalno nekih 70% od svih navodnih poslova koji su ucinjeni. Pa zar stvarno ti ljudi iz VLADE i njihovih KRUGOVA-produzetaka nemisle da je nama narodu jednom DOSTA VISE NJIH i NJIHOVIH LAZI i KRADJA.
LOPOPVI DOSTA NAM VAS JE VISEeeeeee......

SVE TE LOPOVE TREBA LIN*OVATI sa komplet FAMILIJAMA u centru BG da se zna,jer oni UNISTISE SRBSKU BUDUCNOST!!! JELI VAMA JASNO DA MI POSTAJEMO "MODERNI ROBOVI" imamo zemlju koju poseduju drugi i koji su vlasnici svega a mi smo samo CRNCI za njih!
S*M*R*T IZDAJNICIMA SRBSKOG NARODA

ZIVELA SRBIJA

sto ti ne finansiras sve to sto si nabrojao:thumbdown:
 
Koja je zemlja sa najvišim stranim kapitalom u svojoj ekonomiji?

Zar nije bolja ona koja ima SVOG kapitala u svojoj ekonomiji i u ekonomijama drugih? Ili mi tako malo cenimo sebe i svoje sposobnosti, pa samo čekamo da nam neko sa strane udeli neki kapital, umesto da ga zaradimo? Ima li još ljudi u ovoj zemlji koji hoće sami da zarade svoj kapital umesto da žive od prošnje?
 
Jelasic se hvali sa DINKICEM rezerve su 12 milijardi bla bla bla... gde se nalaze te pare,sto se kad je nasa Vlada tako dobra,sto e to neda u nase banke i firme pa da se vadi Privreda i ekonomija nego te pare u banke u USA i EU a onda od njih kredite i rasprodaja njima naseg kapitala za DZABE.
IZDAJNICI,ko vraca kamatu sta se desava sa nasom privredom,obrazovanjem, sta se desava sa nasom BUDUCNOSCU mi postajemo BELI-BALKANSKI-CRNCI za EU i USA MODERNI ROBOVI 21 VEKA,koji su rasprodali putem IZDAJNIKA svoja NACIONALNA DOBRA da bi radili za druge jer su toliko g*upi da sami razmisljaju-MODERNI ROBOVI-NEradujte se prerano noc je duga
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top