Ljubomorni muzevi

  • Začetnik teme Mama Maja
  • Datum pokretanja
Nisam bas sigurna. Porodila sam se pre 6 meseci i imam jos jedno dete od 2 godine. Sedim po ceo dan kuci, i ako odem negde idem sa decom. A moj muz je poceo da prosipa takve nebuloze da ni sama ne mogu da verujem. Sve je pocelo pre 2 meseca. Do tada sam mogla da mu pricam sve i da ne reaguje, a sada ne smem ni da se javim prvom komsiji.
 
slusaj,ja sam takav problem imala na pocetku braka.u braku sam vec 16 god. i imam 34 god. moyes da zamislis kako je tek meni bilo sa mojih 18 god.mlada,zgodna,i seksipilna.strasne sam probleme imala.doduse jos uvek osetim poneki put talas ljubomore ali sve je to simpaticno jer na to gledam sada sasvim drukcije.ranije sam se mnogo sekirala jer je znao nedeljema da samnom ne razgovara a ja to nemogu da podnosim.ja sam drugacija.prode me brzo ljutnja,inace je on ovan u horoskop pa ti sad vidi.
 
Hmm, a da nije odgovor u onom sto si pomenula na drugom topicu - da osjecas gadjenje i prezir...
Mozda ga zbog toga odbijas u krevetu i on stoga smatra da imas nekog drugog...
I sto je on vise ljubomoran, tebi se vise gadi... I obrnuto...
Zacarani krug pakla... :?
 
Ne znam vise sta da mislim. Seks nam je poprilicno neredovan. Znate kako je sa dvoje male dece, kuca, dvoriste. Pocinjem da hodam kao zombi, nemam vremena ni za decu ni za sebe, a on smatra da ga izbegavam jer imam nekog drugog. A inace i on po ceo dan radi tako da i nemamo bas mnogo prilika.
Pocinjem da mislim da je napad najbolja odbrana, ako znate sta hocu da kazem. Sa druge strane, on ima skoro 38 godina i za svoje godine izgleda mladje, a ja sam 12 godina mladja.
 
Uh drage moje,i na sam pomen LJUBOMORA kosa mi se njezi na glavi. Bila sam sa deckom u vezi 6 godina,u pocetku sam mislila da cemo zivot provesti zjedno,ali nakon 1-2 godine sve se promenilo.Postao je posesivno opsesivno ljubomoran nakon cega sam se zapitala da li ja uopste zelim da ostanem sa njim.Kada sam mu saopstila da je najbolje da se razidjemo e tu je nastao pakao.Pretnje tipa da me nece ubiti vec da ce mi pucati u kolena da ce ovo da ce ono...Katastrofa..I tako sam iz godine u godinu pokusavala da dokazem da nije u pravu,da gresi,da nema razloga za sve to,ali situacij je postala sve gora i gora..Na kraju sam ali bukvalno pobegla iz grada,ostavila i posao i kucu sve..
Sada zivim normalan zivot,imam muza ocekujemo uskoro i prinovicu :) Moja poruka svima vama je da se pazite.Ljubomora ukoliko je u granicama normale znacak i da prija,medjutim cim predje na visi nivo a to podrazumeva da ne smes da pozdravis komsiju kolegu,prijatelja,da odes na kafu sa drugaricama,da se javis na telefon na nepoznat broj..vreme je da se zapitate..Govorim iz licnog iskustva..Ljubim vas i ni crnom neprijatelju ne bi pozelila ono sto se meni dogodilo zbog ljubomore
 

Back
Top