da pitam ja vas

imam 28 i moj momak ima isto toliko,volim ja njega voli on mene
ali ja sam pocela rano da sedim i to bas pa se pitam da li bi muskarac ostavio zenu zbog toga
Pile,ja sam imao školsku drugaricu koja je dobila prve sede u osmom osnovne.To je genetski faktor,šta misliš kako bi ona izgledala da ne boji kosu.A taj tvoj momak,ako te voli neće imati ništa protiv tvojih sedih.:ok:
 
U OŠ je jedna devojka bila gotovo skroz seda. Pola-pola. Postoje farbe za kosu. Mada nekima baš lepo stoji seda kosa. Jeste da sam žena i da tebe zanima mišljenje muškaraca, ali mislim da praviš od miša slona.
 
A od čega si osedela? Nešto mi govori da ako je od stresa i depresije da mogu postojati drugi razlozi zbog kojih te može ostaviti, ako spada u ljude koji ostavljaju zbog toga. Tj neki ljudi nemaju nameru da se nose sa problemima svojih partnera, a to ne znači da sam rekao da problemi postoje u tvom slučaju, već govorim uopšteno.

Takođe, ako si se do sada farbala verovatno neće ni da primeti, a kada i primeti misliće da je oduvek tako, tj biće ga blam da prizna kako ranije nije uočio. Jedino ako se nisi do sada farbala pazi, jer promena boje kose može da ga uznemiri, tj ako se rukovodi time da žena promene u životu započinje od kose može da pomisli da je on sledeći na redu (koga menjaš), i da sam ode na vreme. Dakle, samo oprezno, bez naglih prelaza, odoli iskušenju da isprobaš upadljive nijanse i možda imate šansu da to izvedeš bezbolno.
 
Eh ta radijacija. :lol:
Pa ofarbaj se bre, milioni njih to rade, mislim ako tebi ili njemu to bas smeta. Imam par drugova koji su poceli da sede i sa 20-25 i to je meni bilo onako :roll: , cudno. Ali vrlo brzo se covek navikne na to, pa posle i ne primecuje. To nije nesto zbog cega se raskida.
 
I babe se u 50-60 farbaju sto ne bi i ti sa 28..ne znam da li bi to bio razlog za ostavljanje ali pojedine prosede devojke koje znam izgledaju sveukupno lose i ne vode racuna o sebi..izgledaju najmanje 10god starije.
 
imam 28 i moj momak ima isto toliko,volim ja njega voli on mene
ali ja sam pocela rano da sedim i to bas pa se pitam da li bi muskarac ostavio zenu zbog toga

sta znam... mislim da nece... ja pocnem da sedim oko pola devet ujutru i tako do pauze za rucak... i posle rucka isto... i posle posla odsedim jos neko vreme... za kompjuterom il' u kafani... i tako sve dok ne prilegnem... sto od umora, sto od pijanstva...
 
imam 28 i moj momak ima isto toliko,volim ja njega voli on mene
ali ja sam pocela rano da sedim i to bas pa se pitam da li bi muskarac ostavio zenu zbog toga

Ko zna. Sve je moguće. Ako je ljubav prava onda muškarac/žena neće nikad ostaviti. Par sedih vlasi u kosi nije razlog da neko bude ostavljen slomljenog srca.
 
Moja keva je pochela da sedi s 25 a poshto sam ja genetski sve na nju povuko,a imam 26 i chini mi se da josh nisam...wahuu!(Homerov radosni poklich)....ali izgleda da cu uskoro....Daugh!
Enivej..missim da to ne bi trebao da bude problem,stvar genetike...farbaj se...za zene to nije blam kao za nas:(
 
Pa za vas je veći blam da počnete da ćelavite po temenu i onda to šmekerski rešite na dva načina - obrijete glavu ili pustite onaj jedan granični deo da izraste duži, pa prebacite preko ćele. A obzirom na izvanrednu količinu testosterona koju poseduješ ti garant nećeš ni stići da osediš, čika Frozene :)
 
Pa za vas je veći blam da počnete da ćelavite po temenu i onda to šmekerski rešite na dva načina - obrijete glavu ili pustite onaj jedan granični deo da izraste duži, pa prebacite preko ćele. A obzirom na izvanrednu količinu testosterona koju poseduješ ti garant nećeš ni stići da osediš, čika Frozene :)

Zaboravila si jos poneku mogucnost koju vi malo teze mozete iskoristiti.
100euro2.jpg
 

Back
Top