Da li je i vama fuuuujjj.... :S (jos jedna tema o homoseksualcima)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 170502

Veoma poznat
Poruka
13.608
Jao...! Bio sinocu gradu, i na kraju (dobro, ne bas na kraju) odemo u jedno mesto gde je bila ziva svirka. Neke dve ribe pevale (lezbejke, eli nebitno) i u publici, izmedju ostalih, bili neki tipovi... :shock: Neka dva lika, ma vidi se da su ******, nema teorije da nisu... Jos onda jedan od njih se popne na binu, i krene da peva neku (pedersku) pesmu, verovatno posvecenu njegovom decku :thumbdown: a joj... Fuj, odvrtano!

Ali vidi se po pokretima, po izrazu lica, kako pali cigaru, po svemu, da su homci! :thumbdown: Video sam i ranije, i poznajeme neke homice, i nisu tako ocigledni kao ova dvojica... Ali ono sinoc...

Ne znam za vas ali meni je to odvratno.... :neutral:
 
sta vi mrzite pedere i lezbejke?
pa njihova stvar je sto ce da budu sa istim polom...
ja bogami nemam nista protiv da vidim dva lepa tipa da se ljube...mmmmmm,a poznato mi je i da mushkarci vole da vide ribe da se ljubakaju i trljakaju i ostalo....
Znachi to je licemerje.Mushkarac obozava ribe koje se trljaju a pedere, koji se ljube i ovo ono,ili cak iako nista ne rade,bi ubili...licemerje.
homoseksualnost je ista bili oni zene ili mushkarci.I jedno i drugo je bolesno,ali opet nisu oni krivi sto su poremeceni u centru zasluznom za sexualnu orjentaciju koji se nalazi u mozgu...
to sta rade ili ne rade je njihova stvar i ne tiche se nikoga.I oni su ljudi kao mi.
 
Jao...! Bio sinocu gradu, i na kraju (dobro, ne bas na kraju) odemo u jedno mesto gde je bila ziva svirka. Neke dve ribe pevale (lezbejke, eli nebitno) i u publici, izmedju ostalih, bili neki tipovi... :shock: Neka dva lika, ma vidi se da su ******, nema teorije da nisu... Jos onda jedan od njih se popne na binu, i krene da peva neku (pedersku) pesmu, verovatno posvecenu njegovom decku :thumbdown: a joj... Fuj, odvrtano!

Ali vidi se po pokretima, po izrazu lica, kako pali cigaru, po svemu, da su homci! :thumbdown: Video sam i ranije, i poznajeme neke homice, i nisu tako ocigledni kao ova dvojica... Ali ono sinoc...

Ne znam za vas ali meni je to odvratno.... :neutral:
A sta te boli krivak sta neko drugi radi? Ah, svet bi bio mnogo lepsi kad bi ljudi gledali svoja posla, za promenu...
 
baso jel su te spenkovali depilirani policajci u koznim pantalonama po guzici :oops:

Heh, pa nije bilo tako bas ekstremno. ;)

He, he... Prilično interesantna reakcija od nekoga sa takvim nickom... :mrgreen:

icon_redface.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top