infekcije izazvane mikoplazmama

lidija

Početnik
Poruka
12
Da li neko zna da mi objasni sta su i kakve su te infekcije?Moze li neko da mi objasni sta znaci(u slobodnom prevodu) "izazivaci Mycoplasma hominis i Ureaplasma urealvticum".Da li znate kako se leci,kako se i kojom brzinom siri(ako se siri) i na koje organe?Kako moze da se stekne infekcija?-polnim putem ili postoji jos neka solucija?
Dobro bi mi dosla bilo kakva pomoc ili necije iskustvo sa ovom polnom bolescu...
 
lidija:
Da li neko zna da mi objasni sta su i kakve su te infekcije?Moze li neko da mi objasni sta znaci(u slobodnom prevodu) "izazivaci Mycoplasma hominis i Ureaplasma urealvticum".Da li znate kako se leci,kako se i kojom brzinom siri(ako se siri) i na koje organe?Kako moze da se stekne infekcija?-polnim putem ili postoji jos neka solucija?
Dobro bi mi dosla bilo kakva pomoc ili necije iskustvo sa ovom polnom bolescu...
to ti je nesto izmedju bakterije i virusa,lecenje je malo duze,a ako ne lecis moze izazvati sterilitet!
 
http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=27005&highlight=tetraciklini
Ovde mozete procitati o lecenju.Inace to je tiha bakterija,izoluje se posebnim brisevima,dobija se seksualnim kontaktom,ne daje nikave simptome pa se zato i ne posumnja na nju.Ako se ne leci muskarcima pravi problem sa prostatom a i kod zena i muskaraca moze izazvati sterilitet.Iz toga mozete zakljuciti da je to polno prenosiva bolest.Kod zena cesci sekreti III grupe mogu da upute ginekologa da trazi briseve na ove uzrocnike.
U principu terapija od 3 nedelje daje odlicne rezultate.
 

Back
Top