<<<MATURA>>>

Nista, ko kaze da se mora ici na maturu? :lol:

Ako unapred znas da ce svi piti pivo, i takmiciti se ko vise poije i cak ko ce imati sex za maturu.. nije nimalo romanticno..
Meni preostalo samo da izbegnem takvo nesto..

Znam, znam da neki zive za taj dan.. ;)
 
Ja sam obukla FARMERKE iz oopsa tamne,jednu extra crnu majcicu ne mogu da vam je opisujem,i crne sandale sa stiklom...I nikad se nisam pokajala zbog farmerka,jer to je bila mala matura,a i dok su sve devojke povlacile haljine na gore,vukle ih na dole,i pazile kako sede da im se ne vide gacice,ja sam bila drugu na ramenima i iiii idemo "mesecina,mesdecena joj joj..."
 
ja sam pred maturicu krenula sa babom da obilazim butike....ceo bg smo prepeshachile, isprobala sam sve zivo, i na kraju spazim narandzastu haljinu u izlogu. samo sam rekla "kupujem"
"a da probash?"
"ne, kupujem"

i kupila sam je :mrgreen:
nju sam i obukla...

tad i nikad vishe

sad mi je sva smeshna, ali mi je tada lepo stajala


bitno da je narandzasta =)

a na nogama shtikle od 12 cm (ali, tu su meseci vezbanja hodana shtiklama :mrgreen: )

medjutim, kada smo odlazili odande, okachila sam se naj drugu na ledja, pa me je nosio nazad :mrgreen:
 
nikad nisam bila neko ko se oseca dobro u haljinama...bila sam u pantalonama i bluzi,oboje belo...kao mlada :p
a sada mi je matura za 3 nedelje...i tu cu bluzu,helanke i baletanke...nothing spec..uglavnom sam birala nesto sto cu moci i kasnije da nosim,sto je bio slucaj sa prvom kombinacijom :)
kod nas sad vlada velika panika...nesto poput priprema za dodelu oskara...:frown:
 
Imate extra haljine na sajmu po pristupacnoj ceni ja sam se zadivil jednom htela sam da je kupim sad za veliku maturu pink oje,i kao da je podavijena usivana dole i sva je naguzvana naguzvana extra
 
shta za maturu?shta ste vi obukli...?kratka ili duga haljina?cipele na shtiklu ili balentanke...?ja sam mislila kao neku duzhu haljinu i shtiklu...shta vi mislite...xelp...:)

Blizi mi se matura a ja josh nemam ni zamisao shta bih mogla da obuchem.Znam da necu shiti haljinu vec da cu neshto kupiti-to je sigurno.
Verovatno cu se odluchiti za kratku suknjicu ili haljinicu jer nekako nije za mene duga haljina....
Pokushacu da ne bude crne boje, zato shto ce svi biti u crnom...
Cipele na shtiklu ce biti sigurno...Ne mogu ja na ravnom...
 

Back
Top