Gornja granica

djidjo:
Snezna_kraljica:
djidjo:
24 i slovima - dvadeset četiri.
:lol: :lol: Koliko ti bese imas godina? Au! Znaci, samo studentkinje.... :lol: :roll:
Kakve veze imaju ove godine sa studentkinjama?
Nije uslov da studiraju, već da ih ja studiram. Au!
Izvinjavam se, studente... Volis da studiras... Proucavas... Analiziras i lovis svaku rec... Ali samo ako hoces.
Znaci, jos samo (relativno) malo vremena imam sanse kod tebe :lol: :lol:
 
sada_vec_ozbiljan_momak:
Bustura:
sada_vec_ozbiljan_momak:
Bustura ne smem ni da krenem da racunam, covece, bas umes da iznenadis....
:shock: A zato ti pitas mene za godine.Ja 21 ona 60.Bezveze sada nebih ali tada mi trebala kinta. :?
Covece ti si bas kreativan, doduse i ja sam to jednom uradio, bila je starija 15 godina, (ja tada 25, ona 40) i izgleda dan danas vrhunski, ali ne smem ni da pomenem na forumu koliko je platila mislice da lazem. reci cu da je platila u markama i da je cifra cetvorocifrena, i meni je tada trebala kinta iskreno i danas zivim od te kinte

Platila ti je moj ku*ac!Verovatno si cvilio i zapomago da dodjes do ribe,mali seronjo :!: Ovakvi su zaista ispod svakog nivoa. . .kada bi zenske znale kakvi su ****** u dusi, pa da umru suha ku*ca,to bi bilo nabolje :D :D :D TEBI NEKO PLATIO :!: :!: :!:
 
Hana:
sada_vec_ozbiljan_momak:
Bustura:
sada_vec_ozbiljan_momak:
Bustura ne smem ni da krenem da racunam, covece, bas umes da iznenadis....
:shock: A zato ti pitas mene za godine.Ja 21 ona 60.Bezveze sada nebih ali tada mi trebala kinta. :?
Covece ti si bas kreativan, doduse i ja sam to jednom uradio, bila je starija 15 godina, (ja tada 25, ona 40) i izgleda dan danas vrhunski, ali ne smem ni da pomenem na forumu koliko je platila mislice da lazem. reci cu da je platila u markama i da je cifra cetvorocifrena, i meni je tada trebala kinta iskreno i danas zivim od te kinte

Platila ti je moj ku*ac!Verovatno si cvilio i zapomago da dodjes do ribe,mali seronjo :!: Ovakvi su zaista ispod svakog nivoa. . .kada bi zenske znale kakvi su ****** u dusi, pa da umru suha ku*ca,to bi bilo nabolje :D :D :D TEBI NEKO PLATIO :!: :!: :!:
AL' TI JE STAO NA ZULJ!!!!
 
iman2:
Hana:
sada_vec_ozbiljan_momak:
Bustura:
sada_vec_ozbiljan_momak:
Bustura ne smem ni da krenem da racunam, covece, bas umes da iznenadis....
:shock: A zato ti pitas mene za godine.Ja 21 ona 60.Bezveze sada nebih ali tada mi trebala kinta. :?
Covece ti si bas kreativan, doduse i ja sam to jednom uradio, bila je starija 15 godina, (ja tada 25, ona 40) i izgleda dan danas vrhunski, ali ne smem ni da pomenem na forumu koliko je platila mislice da lazem. reci cu da je platila u markama i da je cifra cetvorocifrena, i meni je tada trebala kinta iskreno i danas zivim od te kinte

Platila ti je moj ku*ac!Verovatno si cvilio i zapomago da dodjes do ribe,mali seronjo :!: Ovakvi su zaista ispod svakog nivoa. . .kada bi zenske znale kakvi su ****** u dusi, pa da umru suha ku*ca,to bi bilo nabolje :D :D :D TEBI NEKO PLATIO :!: :!: :!:
AL' TI JE STAO NA ZULJ!!!!
zaista zelim da se prvo zahvalim hani i apotekarki na iskrenosti i da im kazem da bi ih taj isti balavander tako dobro obradio da bi ga posle molile da ih **** i da mu placaju koliko trazi. Drugo, nisam ***** niti bisexualac niti imam naklonosti ka muskom polu. Trece, nikada ali nikada nisam zapomagao da dodjem do ribe, cak imam problem jer ne mogu da se otkacim od dosadnih i neuvidjajnih devojaka, , i za kraj najvise mi se dopadaju osobe koje za sebe kazu da su objektivne i da umeju da procene coveka, evo recimo Hana, prvi put u zivotu vidim njen nik, niti zna ko sam, niti zna cime se bavim ali zato itekako dobro ume da proceni coveka, KADA BI GLUPOST BOLELA JECAJI BI SE DO NEBA CULI....
 
BigZexy2000:
Lele,pa ti bas hoces starce.Pa nisi ni ti nesto mnogo mlada,dopusti i mladjima da se iskazu :roll:
pa ako je za tebe 30 god. matoro, ti nadji nesto mladje. Nisam ni rekla da sam izlazila sa nekim ko je 20 godian stariji; u vezi sam sa muskarcem koji je 15-tak godina stariji- kad su oboje potpuno odrasle, zrele osobe, to i nije tako velika razlika.
 
galathea:
BigZexy2000:
Lele,pa ti bas hoces starce.Pa nisi ni ti nesto mnogo mlada,dopusti i mladjima da se iskazu :roll:
pa ako je za tebe 30 god. matoro, ti nadji nesto mladje. Nisam ni rekla da sam izlazila sa nekim ko je 20 godian stariji; u vezi sam sa muskarcem koji je 15-tak godina stariji- kad su oboje potpuno odrasle, zrele osobe, to i nije tako velika razlika.

'Ajd da ne kazem bash da si piletina, ali si mladica (samo sto to klinci ne kapiraju). Jednom recju imas divne godine, a i on isto (30+15 - ako sam dobro ukapirao).
 

Back
Top