Teorija o igri dobra i zla (masonski pokreti, vanzemaljci )

Neptunijanka

Aktivan član
Poruka
1.731
Evo o svemu ovome se pricalo nekako odvojeno a na you tube-u postoji film u VI delova koji daje neko svoje objasnjenje. Sve je naravno frustrirajuce, jer ko nas pita za sta :D


Nephilim Rising PART 1 ( ima 6 delova )

Ove su Greysi opisani kao pali andjeli koji su radili genetske mutacije sa ljudskom rasom i koji su najavljeni u Bibliji kao Satana ........ i znate celu pricu........... koji prethode dolasku
Isusa itd.
 
Evo sad sam zavrsio... :D Potrosih sat vremena ko ce da mi ih vrati... Ne shvatih ovo zadnje oko hromozoma znam da covek ima 23x2 znaci 46 a da su rodjena deca sa 24x2 i da mogu da se izlece od opakih bolesti... A nesto na fazon da kod nas radi sam 20x2 ili tako nesto... Ko je bolje shvatio bio bih zahvalan da pojasni :D
Btw... Aj sve al sto mi napljuvase Star Trek :(

Ma ne razumemse u te hromozome, ja sma shavatila samo osnovnu ideju ( okosnicu njihove teorije ), treba nam neko sa medicine da nam to razjasni.

Ima li doktorcica ovde :worth:
 
Ma da a osnovna ideja je pretpostavka da je hriscanstvo jedina ispravna religija :D Sto ne moze da se dokaze, a s druge strane ni da se pobije... Tak da se zasniva na ne dokazanim stvarima. Tako da ostavlja mnogo rupa i prostora za sumnju...

Ostavlja prostora i rupa da se zapitamo gde je onda taj nas Bog i sta On, Isus i Andjelcici rade dok ovi vode kolo?
Ispada da je sva civilizacijska tekovina i dobro i lose delo onih sivih losih momaka sa prevelikim ocima. :think: A sta je to sto su stvorili Bozji ljudi (osim Biblije ). Oni djavolcici ispadose jedini inteligentni i sposobni da stvore nesto interesantno?! Sva istorija je pisana od strane njih, sva umetnost i filozofija, sve iole interesantnije gradjevine. A sta su ovi drugi napravili. Bas, bih imala sta da pitam tvorce ove teorije? :rtfm:
 
cim sam ovo procitao:
Ove su Greysi opisani kao pali andjeli koji su radili genetske mutacije sa ljudskom rasom i koji su najavljeni u Bibliji kao Satana
Jasno je da je video napravljen da siri dezinformacije, malo istine malo gluposti itd. Graysi nikada ne bi bili najavljeni u Bibliji zato sto su minorna rasa, iako vrse genetske eksperimente. Oni su obicne sluge. Ovaj video je napravljen da diskredituje teme o kojima govori. Moj zakljucak je: video je nevidjeni bulshit, i napravili su ga oni koji stite reptile, kako bi skrenuli ljagu sa njih a bacili istu na njihove sluge - greyse.

Jos malo pa ce i Nikola Tesla biti vanzemaljac ...
Ne, Nikola Tesla nije bio vanzemaljac, ali njegova dusa u neku ruku jeste. Teslina dusa je vestacki prenesena sa Siriusa na Zemlju u telo coveka. On je ovde bio po misiji.

i da kucanim tekstom objasnite otkud mi ovde?
Mi kao dusa ili mi kao fizicko telo?? Pretpostavljam da si mislio na fizicka tela. E pa ovako. Stvoreni smo genetskim inzenjeringom kao dogovor izmedju odredjenih ailien rasa.
Vecina tih rasa su bili ljudske rase, neke slicne nama, jer coveku zemlja nije originalna planeta. Sto se tice Zemlje, pre nas, ovde su bili Atlantidjani koji su dovedeni sa istoimene planete da bi pravili balans sa Reptoidima koji su prvi kolonizovali ovu planetu. Reptoidi su takodje stvoreni po ugledu na coveka, tako sto je pomesana ljudska genetika, i demonska energija. Reptoidi su sa sobom doveli dinosauruse. Dinosaurusi su unisteni u ratu protiv Atlantidjana, jer su se toliko namnozili da su poceli da im smetaju. To je bio pravi prvi svetski rat na ovoj planeti.Reptoidi koji su preziveli su otislli podzemno i izgradili legendrane podzemne gradove, koje istrazivaci jos uvek traze. Atlantidjani koji su preziveli potop su sagradili originalne piramide u Gizi. One su duple, i prezentuju oktahedon. Pomocu toga, i jos nekih stvari, mogli su da se vracaju na svoje maticne zvezde. Da ne sirimo pricu dalje od tvog pitanja, dakle odrzan je skup da bi se sukob zaustavio. Stvorene je genetski mix razlicitih rasa. E to smo MI. Sve rase koje su dale DNK donaciju za kreiranje danasnjih ljudi su potajno doterivale ljudski dnk kako bi njihov dnk bio dominantan. Jedna rasa je doradjivala americke indijance, druga kineze, crnci su stvoreni od sasvim druge rase posebno itd. Btw sustina je da su Sumerom vladali potomci Atlantidjana koji su imali cistu genetiku. Reptodi koji su sada bili ispod zemlje(to su ti legendarni djavoli koji zive u paklu ispod zemlje) su hteli da dominiraju novim covecanstvom koje je stvoreno. Kidnapovali su Sumerske kraljeve i zamenili ih njihovim klonovima koji su po potrebi mogli da promene oblik iz ljudskog u reptilski i obrnuto. Dakle stvorili su 50%reptodia-50%coveka koji se pred ljudima pokazivao kao covek a instrukcije dobijao od cistih Reptoida. Zbog toga se kaze da su stari kraljevi sinovi bogova i ljudi. Oni su ti legendarni plavokrvni kraljevi. Plavokrvni su zbog toga sto imaju drugaciju genetiku u odnosu na normalne ,,ljude". Sve aristokrate poticu od njih. Ljudska forma je bila potrebna da se nebi poplasila populacija koja nije navikla na Reptilsku formu. Kontrola mase je bila laksa kad naredjenja dolaze od ,,coveka".Oni su samo 50% ljudi. Da bi opstali u ljudskoj formi (posto im je um i dusa reptilski) morali su s vremena na vreme da jedu ljudske hormone i krv. Da ne bi ljudi shvatili da se njihovi vladari hrane njima, i da ne bi to bilo toliko cesto, dosli su na ideju da treba da kreiraju nesto sto ce ublaziti svakodnevnu upotrebu. Statue bogova i boginja su reflektovale Reptilski uticaj, cak pokazajuci zenski Reptil da drzi hibridnu bebu. Shapeshifteri(tj. ti plavokrvni kraljevi ili ti danasnji iluminati) su zatrazili pomoc od Sirians kako da odrze svoje ljudske forme. Sirians su dosli do zakljucka da hraniti hibride sa ljudske hormone i krv u promenjenoj zivotinskoj formi je najlaksi nacin i populacija nece spaziti . Zivotinja koja je se cesto zrtvovala u Srednjem Istoku je divlje prase, pa su Sirians uzeli ovu zivotinju da naprave novi ljudski zivotinski hibrid. Ljudska genetika se pomesala sa genetikom divljeg praseta da bi se davala svaki dan plavokrvnima da jedu i bio je metod da privremeno opstanu u ljudskoj formi dok ne upotrebu coveka u ceremoniji zrtvovanja. Zato sto je prase kombinacija ljudske i zivotinske genetike, jesti prase se smatralo za jednu vrstu kanibalizma. Zato su Hebreji smatrali da nije cisto jesti to. Zbog ovog razloga se prase smatra za najinteligeniju zivotinju na ovoj planeti. Praseca koza se moze direktno koristiti na ljude sa opekotinama. Prasece srcane valve se mogu presaditi ljudima bez problema. Lekove za rak i druge hemikalije se testiraju na prase pre nego na ljude.

Kako je vreme prolazilo, civilizacija Sumera predvodjena reptilski hibridima(danasnjim ILUMINATIMA) se transformisala u druge kulture. velike migracije od Sumera ka Centralnoj Aziji su bile. Ovi ljudi koji su migrirali su poveli i svoje plavokrvne lidere sa njima, jel su bili royalisticka klasa i kraljevi. Sumeri su postali Sum-Aryans ili Aryans. I ako su svi humanoid/aliens porekla, svaka grupa je fizicki i kulturno manipulisana od drugih grupa. Tau Ceti alieni su koncentrisali na istocnu evropu od Srbije do Ural Planina.Itd itd, sve u svemu na kraju su reptilski hibridi sve osvojili, i danas imamo ovo sto imamo, a to je da ako citate novine uskoro ce se izabrati predsednik EU, dolar je vec na putu da se zameni jednom valutom za jedinstvenu Severnu Ameriku itd, ulazimo u Svetsku vladu pod kontrolom reptilskih hibrida Rotsildovih ,Rokfelerovih itd.


Edit by MY: Već sam rekao da te reptilijanske teorije nisu dobrodošle na ovaj podforum.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Da samo sot ovi flmovi ne govore bas o tome. Ne spominju se reptilijanci, vec su Grejsi uzeti kao glavni losi momci, Reptilijance ovde niko nije spomenuo. Jedino je preterano jer ne postoji nikakav balans u citavoj prici. Nma dobrih momaka, pa sve izgleda previse crno. A hriscanstvo je nekako pretvoreno u bajku koja sada postaje jos vise nedodiljiva jer ispada da njihov uticaj apsolutno ne postji nigde na kugli zemaljskoj osim u Bibliji.

Elem, ovaj film je dao teoriju da su Grejsi ti koji su nas skoro izgradili. Pali andjeli koji su kako Biblija kaze zaveli ljudske kceri ispadose Grejsi. Pa se cak i stvorili i cvilizaciju onakvu kakvu znamo.

Nego nadjoh i drugi drugi kratak video snimak takodje stavlja neku alian rasu koji lice na Nordijsku rasu, tako ih i zovu Nordijci , kao jedinu koja se bori za nas, a Reptilijnci i Grejsi su navdno kompletni nepijatelji planete. Pa se kao ovde na nasoj Planetici skoro vodi medju zvezdani rat za nasu planetu u rasu. Ajoj ljudi gde mi zivimo :sad2:
 
Ne spominju se reptilijanci, vec su Grejsi uzeti kao glavni losi momci, Reptilijance ovde niko nije spomenuo.

Pa ja nisam uopste pricao o tvom videu, nego odgovaram Svabovu na pitanje.

Elem, ovaj film je dao teoriju da su Grejsi ti koji su nas skoro izgradili.
film je totalni bulshit. Graysi nisu sposobni za to. Jedino sto oni imaju to je tehnologija i to su je dobili na gotovo. Da stavis dete od 8 godina i graysa u ring, dete bi ga prebilo.

Nego nadjoh i drugi drugi kratak video snimak takodje stavlja neku alian rasu koji lice na Nordijsku rasu, tako ih i zovu Nordijci , kao jedinu koja se bori za nas, a Reptilijnci i Grejsi su navdno kompletni nepijatelji planete.
Da, Nordici su nasi najblizi srodnici, mi smo stvoreni po njihovom liku. Jos se nazivaju i Plejadejci. Isus je imao njihovu genetiku, tj. bice koje je oplodilo Mariju je bio Nordijac. Isus je govorio protiv reptilskog uticaja plavokrvnih i imao zadatak da ujedini tri rase. Ali nazalos, reptilski hibridi su pricu totalno izvukli iz konteksta i stvorili Hriscanstvo. Ali u sustini briga njih sve za nas, najbitnija im je planeta.
 
Poslednja izmena:
Da, Nordici su nasi najblizi srodnici, mi smo stvoreni po njihovom liku. Jos se nazivaju i Plejadejci. Isus je imao njihovu genetiku, tj. bice koje je oplodilo Mariju je bio Nordijac. Isus je govorio protiv reptilskog uticaja plavokrvnih i imao zadatak da ujedini tri rase. Ali nazalos, reptilski hibridi su pricu totalno izvukli iz konteksta i stvorili Hriscanstvo. Ali u sustini briga njih sve za nas, najbitnija im je planeta.


Dobro to mi bas zvuci logicno. Ako mozemo tako da pricamo o underground teorijama, jer nemamo dovoljno informacija da uporedimo. Ali proloazi........ jedan BAMBI za tebe


 
Koliko ja znam o tome i koliko sam citao,za Sivce je utvrdjeno da nisu nista drugo do bionicki roboti, stvoreni i manipulisani od strane Reptila...reptil je cicija,i nikad se ne mesa u nas svet bez preke potrebe vezane za njegov opstanak.inace mu je za fizicku manifestaciju u nasoj stvarnosti potrebno puno energije koje nije voljan uzalud da trosi, buduci da se doticnom energijom i hrani- hrana se ne baca...
zato mu za otmice ljudi,zivotinja i ostala sr.nja posluzuju Grey `bioniccke sonde`...Druga teorija se naslanja na prvu,i govori o tome da su Grejsi nekada bili samostalna rasa, no da su u medjuvremenu pretrpeli genetski recidiv, te im tako jedino preostade da saradjuju sa mocnim reptilima i budu im sluge, nadajuci se tu davno obecanom upgrade-u za sebe...cosmic trash.
 

Back
Top