Regina...

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
Nisam primetio da se pisalo o ovom bendu....
meni su uvek bili simpaticni,a skoro sam nasao i njihovih par starijih pesama koje su jako lepe....
dosta lichi na Bijelo Dugme u Alenovo vreme...
Koraci,Sve bix dao da znam,Ruzo moja...




ae setite se josh nekix pesama....
sta mislite o njima generalno...?
 
me sviđa ova grupa.
naročito se me dopadaju pesme marina, ništa više, ništa nije ostalo i samo jednom kada noč. ale mislim da ove pesme su malo depresivne)

hteo sam naći njihov sajt ili nešto za njih u štampi (biografija itd) ale nažalost nema ništa...
 
Regina = Davor Bez njega- skoro pa nishta. Uvek sam ga vishe volela od Ace- chak i onda kad je imao 19 godina i lichio na andjelka i peavo najbolju njihovu pesmu: "Ne pitaj me zashto ove noci pijem sam, ne pitaj me zashto tugu pretachem u san..."
 
Imaju par dobrih pesama i to je to.Tekstovi su im blagi uzas,pateticni i nalickani do bola.Uvek su tezili sto vecoj komercijalizaciji,a sad su to u potpunosti,ovim novim albumom(nevidjeno sranje) i postigli.Izdvojio bih mozda ovaj pretposlednji album "Sve mogu ja" i Davorov solo projekat "Pogledaj u nebo"(tzv.sarajevska Regina)
 
Ta "Ružo moja"me malko podsjeća na Kazalište Mojoj majci...same Ruže niđe ljubičice :hahaha:
Ima dobrih pesama,tih starih,poznatijih,već pomenutih-Sama,Jedino moje,Ne daš mi zaborav,Kad poželiš...ali nisu u vrhu.
 
Ja ih baš volim.... Nisu im sve pesme savršene, ali su mi baš fini... Baš ih volim..... I šta svi smarate sa Bijelim dugmetom? Pa nisu oni jedini tad bili na estradi.... svašta... Nego, ima li negde , neki sajt, ili ako neko ima Davorovu sliku iz mladjih dana, sa onim šeširićem i dugom kosom, da postavi.... Treba mi za poster, a nigde ne mogu da pronadjem da je dobar kvalitet..
 

Back
Top