Ko zabranjuje da se slobodno govori ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

narog11

Zainteresovan član
Poruka
310
Poneke teme se zatvaraju, neznam zasto, ko uredjuje ovakve forume, da li su jednopartijski ili neznam sto je problem da se slobodno govori...
Radite kako hocete, vas forum, moze vam se kako hocete... ne zelim nikog da ubedjujem, a kamoli da vredjam, demokratija je zakon, ali kod nas to jos nije ni blizu....
Srbija ce ziveti duze od svih nas, ma kakvi bili....
 
tema ti je zatvorena jer nije bila konkretna,postavljena kao licno misljenje i usmerena ka chatu,odnosno spamu.a u gomili slicnih tema,mislim da nam ne treba jos jedna takva.

Pa mozda i jeste tako, ali cini mi se da je vise problem u tome kad neko govori sa drugim jezikom, to mu se ne dopusta, da li je ovaj forum cenzurisan, neznam, nije ni bitno, svako gleda ovu situaciju na svoj nacin, a za mene je to pozitivno, to i jeste svrha ovakvih diskusija, to je za mene draz svega ovog, a vi radite po svome, to je naravno vase pravo.....
 
pa zar ti se ne cini da ima najraznovrsnijih tema na pdf,sto o hvaljenju sto o pljuvanju svih politickih opcija?
klasicne chat teme u principu nisu dozvoljene...politika je i ovako hiperproduktivan pdf i tesko ga je uredjivati i sa standardnim temama o dnevnopolitickim desavanjima.a kad bi svako uzeo da otvara teme o licnim razmisljanjima,dozivljajima politicara,partija i ostalog napravio bi se haos.
 
....ovo sto pricas je za manastir, a ne za forum krstarice....jesi li cuo za PRELEST??

Драги мој,чим мало кренем на тему вере,дођу душебрижници да ми објасне како сам тама овога света.А то што се у демократском друшту сме причати само оно сто је демократија а не традиција вера и наслеђе,то је сад мањи проблем.Дајте подфорум религија,као што свуда већ постоји такав форум и ви сте опрали руке од оваквих као ја.А то да је пф религија ужасан јер се људи свађају је смешна констатација....јадна...па на култним стварима је у ствари религија али само паганистичка...:kiss:
 
pa zar ti se ne cini da ima najraznovrsnijih tema na pdf,sto o hvaljenju sto o pljuvanju svih politickih opcija?
klasicne chat teme u principu nisu dozvoljene...politika je i ovako hiperproduktivan pdf i tesko ga je uredjivati i sa standardnim temama o dnevnopolitickim desavanjima.a kad bi svako uzeo da otvara teme o licnim razmisljanjima,dozivljajima politicara,partija i ostalog napravio bi se haos.

Ok, ne smeta meni nista, pravila su pravila.. ali mislim da ovde postoji mnogo tema koje su slicne ili da nekazem ne interesantna, a otvorene su i nikom ne smetaju, meni takodjer, rekao sam za mene je prava poente sloboda misljenja i govora, to je najvece bogastvo demokratskog sveta, necu da ulazim u uredjivacku politiku foruma, na to nemam ni pravo, vi radite kao i do sad......
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top