Zašto je Dragan Todorović poklonio Bogoljubu Kariću 350000000 narodnih maraka?

nisu moji ali nisi mi odgovorio o Janezima i ostalim monopolistima ovde..a ta tema je bila aktuelna u drugom krugu predsedničkih izbora.

Šta mene briga za "Slovence", ja pitam za Todorovića. Nisam pripadnik ni jedne partije, samo pokazujem koliki su političari kriminalci, a ja kao realan mogu slobodno reći:
najviše su zemlju upropastili SPS, SRS i DSS.

No, vratimo se na temu:
Zašto je Dragan Todorović poklonio Bogoljubu Kariću 350000000 narodnih maraka?
 
da bi vredeo danas 1.513.000.000 :lol:
1. On nije imao "čarobnu" kuglu, a to što si rekao nema veze sa temom.
2. Bio bi prodat na licitaciji za veće pare.
3. Preporod zemlje bi se osetio ulaskom telekomunikacijskog giganta.
4. Uvela bi se treća licenca.

No, vratimo se na temu:
Zašto je Dragan Todorović poklonio Bogoljubu Kariću 350000000 narodnih maraka?
 
ko je dragan todorovic..imash bar neku sliku?

226.jpg


No, vratimo se na temu.
 
Opa bato, telenor je dao ovom narodu sledeću cifru:
1.513.000.000 E.

Dragan Todorović je ovom narodu oduzeo onolike pare.

Koliko je VIP platio licencu?????

A sto se MOBTELA tice treba da ste srecni s obzirom da su tolike pare uzete za taj MOBTEL to je najveca privatizacija u Srbiji do sada samo sto se ne zna gde su te silne pare zavrsile tj zna se ..u dzepovima Dinkica i ekipe
 
Šta mene briga za "Slovence", ja pitam za Todorovića. Nisam pripadnik ni jedne partije, samo pokazujem koliki su političari kriminalci, a ja kao realan mogu slobodno reći:
najviše su zemlju upropastili SPS, SRS i DSS.

No, vratimo se na temu:
Zašto je Dragan Todorović poklonio Bogoljubu Kariću 350000000 narodnih maraka?

vidi se da nisi pripadnik nijedne partije kada si zaboravio G17+ (sve slučajnosti su slučajne):think:
u vezi Janeza ....imovinu PTT Srbije i MOBTELA 063 kao i ostalo su uzurpirali ti Janezi uz pomoć šipaca na Kosovu.I koriste to a ne plaćaju već 8 godina ništa.Ovaj server ovde u Beogradu im je glavni za internet a ne plaćaju ni to,Ko je bio i sa kim pre ne zanima me.Nije meni opravdanje sada neko je krao pre deset godina pa ću ja sad.
Batice ako hoćeš da raspravljaš na neku temu onda se prvo informiši a ne kao P.R. Voje KLoštunice koji se informira preko Kurira.
 

Back
Top