Forumska izjava dana!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Nije više post od Ha-Nocri-a u pitanju, forumaš će se sam prepoznati.

Zahtevam od moderatora da dopuste ovu temu, jel tema nije o nekom članu foruma, nego o jednom najobičnijem postu. Post koji je za mene forumska provala dana:

pa tadic je izdao prodao i predao kosovo.
sat je tadic uradio u vezi kosova i uopste demokrate za ovih 8 godina?
nista. ama bas nista.
sve je osatlo isto ko da je u srbiji i dalje na vlasti milosevic.
to je dokaz da ste vi demokrate jednako ako ne i vise nesposobne od milosevica.

1. Tadić nije izdao i prodao Kosovo. Tomislav Nikolić je rekao da ni jedan političar u Srbiji nije kriv za kosovsku "nezavisnost", jer je to sve odluka sile zvana SAD. Rekao je da Srbiji nije teško izbiti Kosovo iz njenog suvereniteta. Markowac laže ili Tomislav Nikolić.
2. Boris Tadić je predsednik Srbije četiri godine, a kao ministar odbrane je mnogo doprineo o smirivanju martovskih nasilja.
3. A i Tomislav da je predsednik, isto bi se desilo sa Kosovom, to je on rekao.

Vidiš Markowac, sam si sebi skočio u usta.
 
tadic i demokrate su izdale kosovo jer su pricale kako je zapad protiv milosevica i da ce cim oni dodju na vlast oni srediti da se kosovo vrati u integritet srbije.

ja se toga secam odlicno zbog toga sam izmedju ostalog glasao 2000te na izborima za DOS.

prevaarili su nas sve i pokazali su nam da su lazovi.
 
tadic i demokrate su izdale kosovo jer su pricale kako je zapad protiv milosevica i da ce cim oni dodju na vlast oni srediti da se kosovo vrati u integritet srbije.

ja se toga secam odlicno zbog toga sam izmedju ostalog glasao 2000te na izborima za DOS.

prevaarili su nas sve i pokazali su nam da su lazovi.

Znači priznaješ da si sam sebi uskočio u usta kod dela br. 1. Znači, ili lažeš ti ili laže Nikolić.

Tako bi i bilo, da Koštunica nije rekao ne NATO-u.
 
Jel ti mene hoces da ubedis da Tomislav Nikolic ne misli da je Tadic prodao Srbiju potpisivanjem SSP-a?

Ne pričamo o tome, nego o proglašenju nezavisnosti Kosova.
A SSP je dokaz da je Kosovo u Srbiji, jer u njemu piše da se POŠTUJE REZOLUCIJA 1244.
To znači:
ako bi se Srbija odrekla Kosova, SSP bi je svakako obavezao na rezoluciju 1244.
Ko to vidi u drugom svetlu, jako je paranoičan i nema argumente.
 
Ne pričamo o tome, nego o proglašenju nezavisnosti Kosova.
A SSP je dokaz da je Kosovo u Srbiji, jer u njemu piše da se POŠTUJE REZOLUCIJA 1244.
To znači:
ako bi se Srbija odrekla Kosova, SSP bi je svakako obavezao na rezoluciju 1244.
Ko to vidi u drugom svetlu, jako je paranoičan i nema argumente.

Ok, ja sam paranoican, ali argumente imam...
 
Vidim. Sa takvim argumentima bi i Mačva proglasila nezavisnost, ako bi nju nekada trebao da braniš.

Tebi koji si ocigledno bolesno ostrascen i lovis ljude na osnovu banalnih izjava koje mozes da nadjes na svakoj temi, nemam potrebu da objasnjavam, posto ti to nista ne bi znacilo.

Ali evo samo malo reda radi :D Ta rezolucija 1244 koja stoji u sporazumu je preksena direktno od strane EU slanjem misije Euleks, i jos direktnije od strane 19 zemalja EU koje su priznale i prodrzale nezavisnost Kosmeta. Tako da imamo sa jedne strane Srbiju koja je primorana da postuje 1244 i zemlje EU kojima smo mi nasim potpisaom dali odobrenje da istu tu rezoluciju krse.
 
a da ne nameravas da svaki dan otvaras po jednu temu za forumsku izjavu dana?
posto ne moze.
i nemoj vise da otvaras teme vezano za to sta je rekao ovaj ili onaj forumas,svoju fasciniranost nekom izjavom sacuvaj za temu gde si post procitao,jer cu od sad za ovakve teme da delim kaznene poene.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top