Znaci za uzbunu

c@rmen

Zainteresovan član
Poruka
155
Veliki broj vas je, pretpostavljam, bilo u nekoj vezi koju biste okarakterisalii kao nasilnu ili posesivnu (ne mislim pritom nuzno na ekstreme, ... batine itd...).
Zanima me, jesu li postojali neki znaci za uzbunu u prvih nekoliko sastanaka...?
Kako ih prepoznati ...?
P.S. ukoliko je bila slicna tema unapred se izvinjavam!
 
Veliki broj vas je, pretpostavljam, bilo u nekoj vezi koju biste okarakterisalii kao nasilnu ili posesivnu (ne mislim pritom nuzno na ekstreme, ... batine itd...).
Zanima me, jesu li postojali neki znaci za uzbunu u prvih nekoliko sastanaka...?
Kako ih prepoznati ...?
P.S. ukoliko je bila slicna tema unapred se izvinjavam!

Ja bila nekoliko dana sa likom koji me je pratio kad sam isla da se vidim s drugom, drugaricom ili vec, drustvom..znak uzbune je bila njegova makina (stojadin :D) ispred lokala u kome ja blejim :D
 
Veliki broj vas je, pretpostavljam, bilo u nekoj vezi koju biste okarakterisalii kao nasilnu ili posesivnu (ne mislim pritom nuzno na ekstreme, ... batine itd...).
Zanima me, jesu li postojali neki znaci za uzbunu u prvih nekoliko sastanaka...?
Kako ih prepoznati ...?
P.S. ukoliko je bila slicna tema unapred se izvinjavam!
Први симптоми...:roll:

Обасипање пажњом.. претераном пажњом... заштитнички став...
Уз наглашавање типа... ''ел видиш шта ја све затебе чиним...''
 
Први симптоми...:roll:

Обасипање пажњом.. претераном пажњом... заштитнички став...
Уз наглашавање типа... ''ел видиш шта ја све затебе чиним...''


Zaštitnički stav je u prirodi skoro svakog zaljubljenog muškarca.;)
Ja bih pre rekla:
Prvi simptom - ljubomora /prenaglašena od samog početka/.
Drugi simptom - priča o tome kako svi drugi, osim njega, nisu 'dovoljno' dobri /prijateljice, familija/, što rezultira polakom izolacijom iz dotadašnjeg društva.
Ima još...
 

Back
Top